LubikS
17.10.07,17:38
Neviem ci to tu je dobre, ak nie, tak ma prosim nekamenujte.
Sme taka zaujimava firma sro, u nas na oddeleni robime vselijako, podla rozpisu, niekedy 8, niekedy 12, potom mame volno aby sa to vykrylo . . . Zatial v podstate v pohode, ale teraz robim tak, ze utorok 14h, str 12h, Stvr 12h, Pia rozpis 8h, ale budem asi 13h, sobota 6h . . . chcem sa spytat ci je tento tyzden OK zo vsetkych pohladov. Staci mi odpoved ano / nie. Ak ma zamestnavatel pravo v pripade napr. nemoci alebo dovolenky inych zamestnancov takto docasne pridelit pracovne zmeny. Diky.
Danila
17.10.07,15:46
Neviem ci to tu je dobre, ak nie, tak ma prosim nekamenujte.
Sme taka zaujimava firma sro, u nas na oddeleni robime vselijako, podla rozpisu, niekedy 8, niekedy 12, potom mame volno aby sa to vykrylo . . . Zatial v podstate v pohode, ale teraz robim tak, ze utorok 14h, str 12h, Stvr 12h, Pia rozpis 8h, ale budem asi 13h, sobota 6h . . . chcem sa spytat ci je tento tyzden OK zo vsetkych pohladov. Staci mi odpoved ano / nie. Ak ma zamestnavatel pravo v pripade napr. nemoci alebo dovolenky inych zamestnancov takto docasne pridelit pracovne zmeny. Diky.Priemerný týždenný pracovný čas nesmie prekročiť 48 hodín. § 85 ZP.
LubikS
17.10.07,15:50
Hm, to akoze by som mohol pracovat napr. cely pondelok a utorok, tj 2x24 h, tj 48 h a je to v poriadku? to snad nie . . .
Danila
17.10.07,16:04
Hm, to akoze by som mohol pracovat napr. cely pondelok a utorok, tj 2x24 h, tj 48 h a je to v poriadku? to snad nie . . .Ty si si ešte neprečítal ani ten uvedený § v mojom príspevku? to snáď nie...
LubikS
18.10.07,11:14
Precital, len neviem co je to priemerny tyzdenny pracovny cas . . . teda viem, len neviem , nenasiel som, za ake obdobie je to priemerny . . . lebo iny priemer bude napr. za mesiac iny za polrok . . . ten mesacny mi nemusi vyjst.