Infarkt
17.10.07,19:04
Sevasky poraďáci,

mám jeden problém a začínam mať z neho hisáky, tak som sa rozhodol obrátiť na Vás...ako vždy :)

Poskytujem služby...V každom prípade si dávam od zákazníkov podpisovať tzv. Preberací protokol o vykonaných prácach ktorý je v jednom origináli zákazníka a jeden originál si nechávam ja, z ktorého potom kópiu prikladám k faktúre.

A teraz k problému :

V piatok som ukončil jednu zakázku, samozrejme mám podpísaný ten spomínaný protokol, ale teraz mi začali od zákazníka vyvolávať, že nie sú spokojní s vykonanými prácami a údajne nie sú dokončené v zmysle objednávky...:mad: V piatok pri samotnom preberaní pracovníkom určeného zákazníkom som osobne s ním prešiel spomínané práce a následne mi teda tento výkon prác v celom objeme potvrdil svojim podpisom a uvedením mena a funkcie na protokole, spolu samozrejme aj s dátumom.

Začínam mať z toho pocit, že vymýšľajú teraz na mňa nejaké finty, aby mi to nemuseli zaplatiť, eventuálne aby som im urobil ešte nejaké ďalšie práce (samo, že zadarmo) a stále argumentujú, že práce neboli dokončené...aj napriek podpísanému protokolu...potom zas vymýšľajú, že neboli prevedené v požadovanej kvalite...aj napriek podpísanému protokolu...potom mi volal nejaký ich riaditeľ, že tá údajná pracovníčka, ktorá mi podpísala ten protokol nemá nato právomoc...( ich interné predpisy mňa nezaujímajú, nie ?)...telefonicky som si to u tej dotyčnej podpísanej osoby overoval, a jej nadriadený sa údajne ústne vyjadril, že tie práce môže prebrať aj ona... a dnes mi poslali mail, aby som sa im vyjadril k nejakej reklamácii...ale neviem k akej, lebo nič písomné som od nich neobdržal...ani mailom...

Rád privítam Vaše názory na tento môj problém, prípadné osobné skúsenosti a konečné riešenia takýchto prípadov...

Vopred velikánske THANKS :rolleyes: