micka383
19.10.07,10:39
Ahojte, chcela som sa spýtať,ake je to s dovolenkou ,ktorá sa prenáša do ďalšieho roka.Ja stanovené, koľko maximálne dní dovolenky si možno preniesť z roku 2007 do 2008?Počula som také niečo, že maximálne 5 dní.Diky
Chobot
19.10.07,08:58
Ahojte, chcela som sa spýtať,ake je to s dovolenkou ,ktorá sa prenáša do ďalšieho roka.Ja stanovené, koľko maximálne dní dovolenky si možno preniesť z roku 2007 do 2008?Počula som také niečo, že maximálne 5 dní.Diky

Zákonník práce jednoznačne hovorí, že pokiaľ sa nemohla dovolenka vyčerpať z vážnych dôvodov v bežnom roku, musí sa vyčerpať v nasledujúcom roku.

Niektoré firmy si internou smernicou upravujú, že zamestnanci si smú preniesť do nasledujúceho roka iba určitú časť dovolenky (napr. 5, 10 dní). Je to nariadenie v prospech zamestnancov, lebo tým ich nútia, aby si vyčerpali čo najviac dovolenky v danom roku, aby si ju neprenášali zbytočne. Pokiaľ však zamestnanec nemôže v danom roku vyčerpať príslušný počet dní, teda poruší to nariadenie, môže aj zamestnávateľ nariadiť čerpanie dovolenky. Ak by nenariadil čerpanie, aj tak sa nič nestane, lebo celý zvyšok dovolenky sa mu prenesie do ďalšieho roku. Nemôže zamestnávateľ bezdôvodne krátiť nárok na dovolenku.
migelovci
25.10.07,06:39
V práci sme sa o tom rozprávali a z roku 2007 si môže preniesť dovolenku ale ak má zamestnanec ešte dovolenku z roku 2006 tak tú si musí vyčerpať, pretože tú už nemôže prenášať. Tých 5 dní z dovolenky (v prípade že má výmer 5 týždňov) za rok 2006 mu môže zamestnávateľ preplatiť, ale už si nemôže nič preniesť (za rok 2006). Aspon tak mi to vysvetlila kolegyňa
VERONIKA6
25.10.07,07:34
Tiež mám jeden prípad nevyčerpanej dovolenky. Pracovník si nevyčerpal
v roku 2006 ani jeden deň dovolenky, čiže mu 25 dní prešlo do r. 2007.
Tento rok je od 3.1. práceneschopný. V tomto roku už ani nenastúpi do práce. Dovolenku -celých 25 dní z r. 2006 mu musím na konci roka preplatiť. V tomto roku mu nárok nevznikol, nakoľko odpracoval iba 1 deň.
VERONIKA6
25.10.07,08:12
Tiež mám jeden prípad nevyčerpanej dovolenky. Pracovník si nevyčerpal
v roku 2006 ani jeden deň dovolenky, čiže mu 25 dní prešlo do r. 2007.
Tento rok je od 3.1. práceneschopný. V tomto roku už ani nenastúpi do práce. Dovolenku -celých 25 dní z r. 2006 mu musím na konci roka preplatiť. V tomto roku mu nárok nevznikol, nakoľko odpracoval iba 1 deň.
Ešte upresňujem, že pracovník pracoval so súhlasom nadriadených, nakoľko bolo veľa roboty a on sám ani o dovolenku nežiadal. Má nárok
na preplatenie celej dovolenky z r. 2006 keď je tento celý rok PN?
Zastávam názor, že áno.
Tweety
25.10.07,08:13
Ešte upresňujem, že pracovník pracoval so súhlasom nadriadených, nakoľko bolo veľa roboty a on sám ani o dovolenku nežiadal. Má nárok
na preplatenie celej dovolenky z r. 2006 keď je tento celý rok PN?
Zastávam názor, že áno.
Nie nemá, nevyčerpanú D je možné preplatiť iba pri skončení PP.
VERONIKA6
25.10.07,08:57
Nie nemá, nevyčerpanú D je možné preplatiť iba pri skončení PP.
Nie som potešená, lebo sa jedná o člena rodiny jedného z mojich konateľov. Predsa som si v kútiku myslela, že keď celý rok maródi, že by sa to dalo. To bude peklo.
drobeceva
25.10.07,09:01
Nie som potešená, lebo sa jedná o člena rodiny jedného z mojich konateľov. Predsa som si v kútiku myslela, že keď celý rok maródi, že by sa to dalo. To bude peklo.

Rodina a rodinné vzťahy sú jedna vec, zákony sú druhá vec. Pre všetkých platia rovnako.
Rozalka
25.10.07,09:06
Nie nemá, nevyčerpanú D je možné preplatiť iba pri skončení PP.
Podľa súčasne platného ZP (od 1.9.2007) je možné preplatiť dovolenku, ktorá presahuje základný nárok (=20 dní), teda by bolo možné preplatiť 5 dní. Mýlim sa?
Tweety
25.10.07,09:08
Toto áno, ale nie celú nevyčerpanú.
Chobot
25.10.07,09:41
Podľa súčasne platného ZP (od 1.9.2007) je možné preplatiť dovolenku, ktorá presahuje základný nárok (=20 dní), teda by bolo možné preplatiť 5 dní. Mýlim sa?

Síce máš pravdu, že novela zmenila tieto podmienky, ale je to napísané tak nejasne, že je z toho ťažké vysomáriť sa :mad:. Veď pozri:
"(2) Za časť dovolenky, ktorá presahuje štyri týždne základnej výmery dovolenky, ktorú zamestnanec nemohol vyčerpať ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

(3) Za nevyčerpané štyri týždne základnej výmery dovolenky nemôže byť zamestnancovi vyplatená náhrada mzdy, s výnimkou, ak si túto dovolenku nemohol vyčerpať z dôvodu skončenia pracovného pomeru."

Mne z toho vychádza, že pokiaľ má niekto zostatok dovolenky z roku 2006 5 týždňov, tak na konci roka 2007 mu 4 týždne prepadnú a môže sa mu preplatiť len 1 týždeň. Pritom nárok za rok 2007 - 5 týždňov sa prenesie do roku 2008 (ale nie v tebou opísanom príklade, lebo tam nebol za rok 2007 žiadny nárok).

Ak je to ale rodina, tak nech sa dohodnú na ukončení PP dohodou a vtedy mu môže preplatiť celú dovolenku. Po skončení PN ho môže znovu zamestnať. Veď ak ide o rodinu, ľahšie sa dohodnú.
VERONIKA6
25.10.07,10:19
Síce máš pravdu, že novela zmenila tieto podmienky, ale je to napísané tak nejasne, že je z toho ťažké vysomáriť sa :mad:. Veď pozri:
"(2) Za časť dovolenky, ktorá presahuje štyri týždne základnej výmery dovolenky, ktorú zamestnanec nemohol vyčerpať ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

(3) Za nevyčerpané štyri týždne základnej výmery dovolenky nemôže byť zamestnancovi vyplatená náhrada mzdy, s výnimkou, ak si túto dovolenku nemohol vyčerpať z dôvodu skončenia pracovného pomeru."

Mne z toho vychádza, že pokiaľ má niekto zostatok dovolenky z roku 2006 5 týždňov, tak na konci roka 2007 mu 4 týždne prepadnú a môže sa mu preplatiť len 1 týždeň. Pritom nárok za rok 2007 - 5 týždňov sa prenesie do roku 2008 (ale nie v tebou opísanom príklade, lebo tam nebol za rok 2007 žiadny nárok).

Ak je to ale rodina, tak nech sa dohodnú na ukončení PP dohodou a vtedy mu môže preplatiť celú dovolenku. Po skončení PN ho môže znovu zamestnať. Veď ak ide o rodinu, ľahšie sa dohodnú.
Ďakujem pekne za radu, už som na to myslela, no uvidím reakciu, čo bude.
VERONIKA6
26.10.07,12:50
Ďakujem pekne za radu, už som na to myslela, no uvidím reakciu, čo bude.
Takže reakcia už prišla. Šéfka mi povedala, že je to kravina a keď ona nariadi niekomu, že musí robiť a dovolenku si čerpať nemôže, tak sa mu preplatí. Navrhla som jej formálne skončiť pracovný pomer a v januári hneď uzatvoriť druhý, povedala, že v žiadnom prípade. Takže neviem čo bude ďalej.
Rozalka
26.10.07,13:31
Takže reakcia už prišla. Šéfka mi povedala, že je to kravina a keď ona nariadi niekomu, že musí robiť a dovolenku si čerpať nemôže, tak sa mu preplatí. Navrhla som jej formálne skončiť pracovný pomer a v januári hneď uzatvoriť druhý, povedala, že v žiadnom prípade. Takže neviem čo bude ďalej.
To si sa nechválila, že máš za šéfku ministerku.
Chobot
26.10.07,13:43
Takže reakcia už prišla. Šéfka mi povedala, že je to kravina a keď ona nariadi niekomu, že musí robiť a dovolenku si čerpať nemôže, tak sa mu preplatí. Navrhla som jej formálne skončiť pracovný pomer a v januári hneď uzatvoriť druhý, povedala, že v žiadnom prípade. Takže neviem čo bude ďalej.

Pokiaľ ona nesie aj zodpovednosť za rozhodnutia, tak sa nad tým netráp a preplať mu tú dovolenku. Ak by to prípadná kontrola niekedy vytkla, tak nech im to vysvetlí pani šéfka, že nikto jej do preplatenia dovolenky kafrať nebude, lebo nejaké zákony sú na ňu prikrátke...:cool:.
nikulik
19.11.07,12:18
Pozerala som ti ten §116. To znamená, že ten bod 2 a 3 znamenaju, že ked mam dovolenku este z r.2006 a nevyčerpa si ju zamestnanec do konca tohto roka 2007, preplatim mu len dni prevysujuce 4t.dovol.? Takze ak mu ostali napr. len 2tyzdne tak mu dovolenka prepadne?
Tweety
19.11.07,12:28
Pozerala som ti ten §116. To znamená, že ten bod 2 a 3 znamenaju, že ked mam dovolenku este z r.2006 a nevyčerpa si ju zamestnanec do konca tohto roka 2007, preplatim mu len dni prevysujuce 4t.dovol.? Takze ak mu ostali napr. len 2tyzdne tak mu dovolenka prepadne?
Áno, tak.
jankasm
19.11.07,12:30
Pozerala som ti ten §116. To znamená, že ten bod 2 a 3 znamenaju, že ked mam dovolenku este z r.2006 a nevyčerpa si ju zamestnanec do konca tohto roka 2007, preplatim mu len dni prevysujuce 4t.dovol.? Takze ak mu ostali napr. len 2tyzdne tak mu dovolenka prepadne?

"(2) Za časť dovolenky, ktorá presahuje štyri týždne základnej výmery dovolenky, ktorú zamestnanec nemohol vyčerpať ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.


Prečítaj si poriadne ten bod 2.
Pokiaľ má stanovenú základnú výmeru 5 týždňov, tak mu prepadne len 1 týždeň a 1 týždeň sa mu preplatí. Ak je jeho základná výmera 4 týždne, tak mu prepradnú obidva týždne.
ptooo
19.11.07,12:31
Dovolenku v zmysle § 116 odst. 2 - časť D, ktorá presahuje štyri týždne základnej výmery D, ktorú zamestnanec nemohol vyčerpať ani do konca nasledujúceho roka, patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.
- odst. 3 - za nevyčerpané štyri týždne základnej výmery D nemôže byť zamestnancovi vyplatená náhrada mzdy, s výnimkou, ak si túto nemohol vyčerpať z dôvodu skončenia pracovného pomeru.
nikulik
19.11.07,12:39
Takze ak ma narok na dovolenku 25 dni do roka, a ostanu mu 2tyzdne, tak 1tyzden mu mozem preplatit? Tak uz tomu rozumiem. Ďakujem veľmi pekne, fakt som tomu §116 vobec nerozumela. Ste super.
nikulik
19.11.07,12:40
A este jednu otazočku, len pre ujasnenie. Ked ma pracovnicka narok na 25 dni dovolenky, a z r.2006 ma este 5 dni nevyčerpaných, to znamena, že tých 5 dni jej mozem preplatiť? Aj keby mala 3 dni zostatok tak jej mozem preplatit ak ma narok na 25 dni dovol.?
Tweety
19.11.07,12:43
Takze ak ma narok na dovolenku 25 dni do roka, a ostanu mu 2tyzdne, tak 1tyzden mu mozem preplatit? Tak uz tomu rozumiem. Ďakujem veľmi pekne, fakt som tomu §116 vobec nerozumela. Ste super.
Áno, tak,tak, preplatíš 1 týždeň a ostatné dni zapadnú prachom . AK je tá D za rok 2006, a ona si ju nevyčerpe do konca roka 2007 ,tak budeš postupovať takto.