ajacik
26.02.05,21:14
Kto je Vaším fatoritom??

Všimli ste si , že dalšie kolo bude až o dva týždne??
Nemám zaručené správy, ale asi to bude tým, že budú spievať duety a mali by málo času to nacvičiť. ale naozaj to neviem :-)
babenko1
26.02.05,20:15
No ajacik.. to je strašné.. vývoj ide nejak divne dopredu... a kdeže je tá tabuľka, kde sa hlasuje? :-) ja som za Martinku, kedže mi Samko vypadol...fňuk
babenko1
26.02.05,20:16
Už som si aj zahlasovala :-)
Nika
26.02.05,20:21
Bude to preto, že na budúci týždeň bude tenis-DC. Čižtla som to na stránke STV
babenko1
26.02.05,20:22
Bude to preto, že na budúci týždeň bude tenie-DC. Čižtla som to na stránke STVčo bude?? tenie? to je čo?
Zuzka
26.02.05,20:26
Hej bude tenis, tak to musia prerušiť, všetko rozobrať a zase naspäť :)
Nika
26.02.05,20:30
[QUOTE=babenko1]čo bude?? tenie? to je čo?[/QUOTE
Už robím nejako veľa chýb. Ale počúvam tu J. Nohavicu , tak sa popritom aj smejem.
ajacik
26.02.05,20:32
áno, áno, máš pravdu. teraz sa aj mne zamarilo, že bude nejaký tenis.
ale aj budúci piatok pozerajte určite STV. je tam film Kameňák, a je to "bohovská" česká komédia. odporúčam každému, nech sa na to pozrie.
babenko1
26.02.05,20:41
jeežiši.. zas nebudem mať kde zaparkovať, každý týždeň superstar... teraz ešte tenis.. ach jaaaj
babenko1
26.02.05,20:42
áno, áno, máš pravdu. teraz sa aj mne zamarilo, že bude nejaký tenis.
ale aj budúci piatok pozerajte určite STV. je tam film Kameňák, a je to "bohovská" česká komédia. odporúčam každému, nech sa na to pozrie.jednotka je výborná.. dvojka taký najslabší čajový odvar...
ajacik
26.02.05,20:52
mala by som sa hanbiť, ale ja STV 2 nemám ani naladenú :o
ale je pravda, že stv-čke naozaj stúpla sledovanosť.
a dokonca to vyzerá tak,že aj ked dostali pokutu, za tie reklamy počas večera, tak to budú robiť dalej. lebo vtedy je taká sledovanosť, že zadávatelia reklamy sú ochotní zaplatiť nehorázne sumy. takže stv-čke sa to stále oplatí.
lsulekova
26.02.05,20:55
Áno, je to tak. Im sa to i napriek pokutám oplatí.

Mne sa páčil i kameňák II.
ajacik
26.02.05,21:01
Kamenák II bol tiež dobrý. a vraj je aj Kamenák III. snád sa dočkáme.
lsulekova
26.02.05,21:03
Už sa naň teším. česi majú takmer všetky filmy dobré. Aj Rebelové, Pelíšky,...
Zuzka
26.02.05,21:05
Pelíšky môžem pozerať do zblbnutia, výborný film.
lsulekova
26.02.05,21:07
To teda. A ani Pupendo nie je na zahodenie.
bepo
27.02.05,06:35
Aby ste nezabudli na Babí léta.
babenko1
27.02.05,07:45
A videli ste Jedna ruka netleská? Výborný film...
Nika
27.02.05,09:49
iva
27.02.05,17:32
Teraz momentálne ani neviem, kto je mojím favoritom. Pred dvomi týždňami som tu hlasovala za Sama (ten už je ale vonku), minulý týždeň za Tomáša (toho som si ale po piatkovom výkone ako môjho favorita rozmyslela).
Inak ten článok - hodnotenie jednotlivých výkonov je vcelku trefný.
lenkak
27.02.05,20:33
Obľubujem hlášky z oboch Kameňákov a teším sa na ten ďalší.

A som zvedavá kto vôbec v Superstar zostane.
inge57
27.02.05,20:54
Takže pripájam sa k Vášmu hlasovaniu. Ja od začiatku držím prsty a posielam SMS Martinke. No nepáči sa mi, ako jej vytýkajú, že je ľadová kráľovna. Na môj vkus kebyže sa všetky 16-ročné správali, tak ako ona bolo by to o inom. Ona ten spev prežíva a nemôže sa pri smutnej pesničke usmievať ako /prepáčte za výraz/ "ťava". Nemám nič proti nikomu v tejto relácii, ale myslím si, že chlapčenská zostava kvalitou spevu nemá na dievčatá v tejto zostave. Ale ako vždy to nevyhrá ten, kto by si to skutočne svojou kvalitou prejavu a spevu zaslúžil. Páči sa mi aj Katka Koščová ibaže mi vadí, že sa občas podobá na Janu Kirschner a tú moc rada nepočúvam,ale v tomto kole bola Katka skutočne dobrá.
jess
28.02.05,06:04
Ale mohla by sa aspoň trošku pohybovať, však okrem toho čiastočného podrepu a miknutia mikrofónom doprava a doľava som u nej nejaký iný pohyb nezaznamenala.
Mickya
28.02.05,06:21
No, to hodnotenie je fakt trefné. Samo bol aj mojím favoritom, ale fakt spravil chybu, že spieval opäť to isté. Je pravda, že táto pesnička sa mi veľmi páči a aj Samo ju perfektne zaspieval. Hovorí sa, že 2-krát nevstupuj do tej istej rieky a bohužiaľ sa to i teraz potvrdilo, že je to pravda. Vzbudil vo mne dojem, že vie spievať len túto pesničku + niečo navyše. Fakt veľmi som mu fandila a dúfala som, nech radšej vypadne Miro, ale stalo sa tak ako sa stalo.
Katka, Martina, Zdenka, boli ako vždy perfektné.
inge57
28.02.05,08:19
Ja neviem možno je to len môj názor, ale radšej nech tam stojí ako socha a pri jej speve mi zastane sánka otvorená, než má poskakovať ako nejaká cvičená opička a pri speve radšej prepnem resp. nič pozitívne vomne nezanechá ich spev. No samozrejme je to len môj súkromný názor!
vladan
28.02.05,08:26
Ivetka, nemáš infošky z dôveryhodného zdroja o umiestnení jednotlivých finalistov? :D ... lebo tie čo si zverejnila pred cca 2 týždňami sa nejako plnia ... a ja mám z toho zimomriavky na tele :eek: ... oľem, hoď dajaké záchranné lano :D
Iveta
28.02.05,08:29
Akonáhle budem vedieť, dám do pľacu...
jess
28.02.05,08:45
Ja neviem možno je to len môj názor, ale radšej nech tam stojí ako socha a pri jej speve mi zastane sánka otvorená, než má poskakovať ako nejaká cvičená opička a pri speve radšej prepnem resp. nič pozitívne vomne nezanechá ich spev. No samozrejme je to len môj súkromný názor!
ja netvrdím, že spieva zle aj nám sa páči, ale hýbať by sa mohla aspoň trošku viac
inge57
28.02.05,08:54
Ale jasné! Veď aj my s manželom sme sa divili,že také pekné a mladé dievča
a pohybovať sa moc nevie. No pokiaľ viem ona doteraz so svojou skupinou spievala rock / myslím dosť taký netanečný/ možno je to aj preto?
accad
28.02.05,08:55
Ak náhodou pozeráte aj štvrtkový magazín, tak pri uvádzaní toho akú kto bude spievať pesničku, pri Končenkovi hudobný producent naznačil, že si vybral pesničku, ktorú ľudia nemusia prijať a že ide do veľkého rizika. Jeho slová vyšli. Pri Tomečkovi mal poznámku, že Samo sa rozhodol zaspievať túto pesničku, pretože ju má rád a chce ju zaspievať tak, ako má táto pesnička byť zaspievaná (čiže s kapelou a nie za doprovodu klavíra) nakoľko už nemusí mať inú príležitosť v tejto súťaži zaspievať to čo chce (jeho preferencie pred týmto kolom tomu nasvedčovali). Takže pravdepodobne tušili, že to bude naposledy a chcel si to vychutnať. Opäť to vyšlo.
emily
28.02.05,09:17
Aj Haberové slová po Samovom speve naznačili veľa o množstve fanúšikov z predchádzajúcich kôl. Myslím, že Habera hovorí pravdu, aj keď zo začiatku by som ho bola zachlomáždila pre tie jeho reči. Záleží na fanúšikoch nie veľmi na speve, lebo každý má niečo do seba. Aj Mikla, aj keď ho neznášam.:D
Vera
28.02.05,09:23
..aaaaaaaaaaaaa..nech sa paci....tak takto to vyzera......................

ZASE UNIKLI VYSLEDKY SUPERSTAR!!!! MAJU V TOM RIADNY BORDEL!!!!

Miesto

Meno

Počet hlasov

Rozdiel

1.

Martina Sindlerova

101486

16,3%

2.

Tomas Bezdeda

95031

15,3%

3.

Katka Koscova

93463

15,0%

4.

Robo Mikla

91430

14,7%

5.

Miro Jaros

83567

13,4%

6.

Zdenka Predna

80166

12,9%

7.

Samo Tomecek

77192

12,4%

2974

Celkom

622335
Iveta
28.02.05,09:38
..aaaaaaaaaaaaa..nech sa paci....tak takto to vyzera......................

ZASE UNIKLI VYSLEDKY SUPERSTAR!!!! MAJU V TOM RIADNY BORDEL!!!!

Miesto

Meno

Počet hlasov

Rozdiel

1.

Martina Sindlerova

101486

16,3%

2.

Tomas Bezdeda

95031

15,3%

3.

Katka Koscova

93463

15,0%

4.

Robo Mikla

91430

14,7%

5.

Miro Jaros

83567

13,4%

6.

Zdenka Predna

80166

12,9%

7.

Samo Tomecek

77192

12,4%

2974

Celkom

622335


Vera ma tentokrát predbehla.

Jaroš pred Zdenkou??? To je fakt sila!
Mickya
28.02.05,09:46
Kebylen Jaroš ale aj Mikla. Dúfam, že tí odídu skôr ako Zdenka. Myslím si, že to bola naozaj veľmi ťažká pesnička a tie najťažšie pasáže zvládla veľmi veľmi výborne. Jaroš mal super pesničku - Depeche mode sa mi páči, no ale v jeho podaní.....hmm
Miklovi tiež sadla pesnička, no nie je až taký super spevák ako Zdenka.
Lenka
28.02.05,09:58
VYSLEDKY SUPERSTAR...
> Miesto Meno Pocet hlasov Rozdiel
> 1. Martina Sindlerova 101486 16,3%
> 2. Tomas Bezdeda 95031 15,3%
> 3. Katka Koscova 93463 15,0%
> 4. Robo Mikla 91430 14,7%
> 5. Miro Jaros 83567 13,4%
> 6. Zdenka Predna 80166 12,9%
> 7. Samo Tomecek 77192 12,4% 2974



prisla som po funuse
emily
28.02.05,10:27
Vidím, že sa nemýlim, ako som písala o 3 príspevky skôr...nie spev ale fanúšikovia sú podstatní. Mne sa Tomáš páči, ale toto kolo veľmi nezvládol a je druhý...som rada, ale kde je spravodlivosť.....No hold o spravodlivosti to nieje
Armola
28.02.05,10:36
Ahojte!

ja sa len toho bojim, ze na´koniec tam zostanu dvaja "traposi": Jaros a Mikla(ospravedlnujem sa tym, ktori im fandia). Ja fakt nechapem. Habera mal pravdu, ze národ ochluchol. Vypadnu vsetci dobry. Ja uz sa len toho bojim, ze kedy vypadne Bezdeda. Lebo z chalanov uz je tam len on ktorý vie spievať.

Jaj! Neviem, ci ste citali na Bleskovkach alebo v Novom čase, ze co vyhlasil Koncek: "S Paľom sme sa zhodli, že zo Superstar vypadol posledný dobrý spevak". Nechapem ako moze niekto nieco taketo vypustit z ust. Ten Koncečk sa asi fakt neciti. Mysli si, ze ked on vypadol tak uz tam nikto nie je dobry?!

Poviem vam, ze ja mam na toto taky nazor, ze Koncek taketo veci nemohol vytahovat este pred tyzdnom, lebo by to bolo asi dost trapne, tak to vytahuje po dvoch tyzdnoch. Tymto celim lutuje len a len sam seba. http://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif
accad
28.02.05,10:52
Keď čítam ten počet hlasov, tak som si dobre tipla v piatok potom ako dospievali, že vypadne Zdenka alebo Samo. Takže moje pocity neboli ďaleko od pravdy. Dá sa to tušiť z ankety na stránke superstar a aj z reakcií divákov. No a oni dvaja držali už dlhší čas chvost poradia.
Mickya
28.02.05,10:56
Pochybujem, že by také niečo Habera povedal. Má tam ešte komu fandiť. To, čo povedal Martine minulý týždeň... pochybujem, že by to povedal len tak z dlhej chvíle.
Bohužiaľ - namyslený Konček sa už videl byť víťazom. Ako som čítala v nemenovanom časopise - tí čo sa cítili byť už moc vysoko, padli na hubu a tak im treba. Reč bola o Končekovi.
Najviac sa mi páčila jedna sms, ktorá bola napísaná na teletexte STV v duchu: zazvonil zvonček a konečne nastal Končekov konček.
Nemám rada namyslených ľudí a z Končeka to priam sršalo. Úžasný bol najmä, keď pri speve triasol s hlavou..
Odpustite mi, prosím, tí ktorí ste mu fandili, ale nedalo mi to sa nevyjadriť.
babenko1
28.02.05,11:42
Lidičky, viete mi povedať, prečo vlastne neuvádzajú ten počet hlasov? Podľa mňa by mohli, tak ako vo vyraďovacích kolách. Potom je tu stále ten únik výsledkov....
Armola
28.02.05,11:55
Pochybujem, že by také niečo Habera povedal. Má tam ešte komu fandiť. To, čo povedal Martine minulý týždeň... pochybujem, že by to povedal len tak z dlhej chvíle.
Bohužiaľ - namyslený Konček sa už videl byť víťazom. Ako som čítala v nemenovanom časopise - tí čo sa cítili byť už moc vysoko, padli na hubu a tak im treba. Reč bola o Končekovi.
Najviac sa mi páčila jedna sms, ktorá bola napísaná na teletexte STV v duchu: zazvonil zvonček a konečne nastal Končekov konček.
Nemám rada namyslených ľudí a z Končeka to priam sršalo. Úžasný bol najmä, keď pri speve triasol s hlavou..
Odpustite mi, prosím, tí ktorí ste mu fandili, ale nedalo mi to sa nevyjadriť.
Aj ja si myslim, ze Koncek to musel nejako zahrat a zatiahnut do toho aj Haberu. Ma to tak asi vacsi efekt, ked to povie aj porota. ja si myslim, ze Habera nieco taketo povedal, ale on myslel len na Sama a nie na ziadneho Konceka. To viem, ze z toho bol dost hotovi, ze vypadol Samo, ale ked vypadol Koncek nehovoril, ze narod ohluchol?!http://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif
marianna
28.02.05,13:21
Armola, aj ja mám obavy, že nakoniec sa superstar stane Mikla. No ja osobne za jeho CDčko neutratím ani korunu. Podľa mňa by bolo nevkusné aby slovenskou superstar bol Mikla. Mám pocit, že už aj porota ľutuje, že ho z castingu vôbec vybrali. Možno je dobrý šoumen ale spievať tak ako on, teda ryčať do mikrofónu dokáže ktokoľvek. Môj názor je taký, že to celé hlasovanie je zlé, pretože je nespravodlivé keď niekto pošle tomu svojmu 100 alebo možno viac eSMSiek, niekto, kto si korunky váži pošle jednu tomu oveľa lepšiemu spevákovi. A vysledok je potom taký, aký je.
Jano1961
28.02.05,13:39
Armola, aj ja mám obavy, že nakoniec sa superstar stane Mikla. No ja osobne za jeho CDčko neutratím ani korunu. Podľa mňa by bolo nevkusné aby slovenskou superstar bol Mikla. Mám pocit, že už aj porota ľutuje, že ho z castingu vôbec vybrali. Možno je dobrý šoumen ale spievať tak ako on, teda ryčať do mikrofónu dokáže ktokoľvek. Môj názor je taký, že to celé hlasovanie je zlé, pretože je nespravodlivé keď niekto pošle tomu svojmu 100 alebo možno viac eSMSiek, niekto, kto si korunky váži pošle jednu tomu oveľa lepšiemu spevákovi. A vysledok je potom taký, aký je.
Presne tak. Mne nevadí ,že vyhrá Mikla, Jaroš, ale vadí mi, že Slovensko /ak sa
nemýlym /pôjde na súťaž svetovú Superstar pôjde reprezentovať napr. Mikla ,Jaroš.
Poučenie pre organizátorov. /možno nie,ak ma na tom zarobiť Orange,Eurotel../,
na budúci rok dať hlasovať, kto bol najhorší... Tak by nemohol vypadnúť ani
Tomeček , ani Konček.Pritom moja favoritka je Koščová, ale to nie je podstatné.
Ak vypadnú dievčatá a ostanú Jaroš a Mikla , tak sa môžu na psledné kolo nasťahovať k Mojsejovcom a urobiť spoločnú reality s...
Nika
28.02.05,14:50
Ja teda neviem, ale si si istý, že keby sa hlasovalo o najhoršieho speváka dopadne to inak. Ja tomu neverím. Tí čo posielajú hlasy svojim favoritom, by ich zasa posielali iným aby vypadli. Táto súťaž naozaj nie je o tom, kto ako vie spievať.
Nika
28.02.05,14:57
Skôr si myslím, že by bolo účinnejšie, keby sa z 1 telefónu dalo hlasovať iba raz. Skrátka , žeby to nejako zablokovalo to číslo.
Jano1961
28.02.05,18:07
Ja teda neviem, ale si si istý, že keby sa hlasovalo o najhoršieho speváka dopadne to inak. Ja tomu neverím. Tí čo posielajú hlasy svojim favoritom, by ich zasa posielali iným aby vypadli. Táto súťaž naozaj nie je o tom, kto ako vie spievať.
Som si istý. Dopadlo by to inak. Aj keď nemám rád štýl Končeka /nie preto že je
cikán/, Tomeček takisto nebol môj favorit /bol favorit môjho syna/,určite uznávam
ich kvality ako spevákov a nehlasoval by som za nich, ak by bola postavená
otázka ...Hlasujte za toho kto by mal vypadnúť.Moja favoritka je napr.Koščová,
ak by som ju chcel podržať dám hlas tomu kto je horší spevák...Neboli by to
Koščová,Konček,Tomeček....dajme tomu Šindlerová, Bezdedovi by som napr.
dal ešte šancu, lebo som stále nepochopil či vie spievať, ostala by Predná,
potom nič, nič no a potom ďalší... A pošlem hlas kto ma vypadnúť.
susu
28.02.05,19:12
Ja si myslím, že časť Slovákov hlasuje tak "aby napálili" Haberu, ďaľšia skupina spôsobom - môj favorit. Len malá skupina hodnotí spev.
Favorita nemám, pretože z tej finálovej jednástky, až na pár výnimiek, by si to zaslúžil ktokoľvek.
jeso
28.02.05,19:30
Presne tak. Mne nevadí ,že vyhrá Mikla, Jaroš, ale vadí mi, že Slovensko /ak sa
nemýlym /pôjde na súťaž svetovú Superstar pôjde reprezentovať napr. Mikla ,Jaroš.
Poučenie pre organizátorov. /možno nie,ak ma na tom zarobiť Orange,Eurotel../,
na budúci rok dať hlasovať, kto bol najhorší... Tak by nemohol vypadnúť ani
Tomeček , ani Konček.Pritom moja favoritka je Koščová, ale to nie je podstatné.
Ak vypadnú dievčatá a ostanú Jaroš a Mikla , tak sa môžu na psledné kolo nasťahovať k Mojsejovcom a urobiť spoločnú reality s...

Jano 1961- vyjadril si presne to na čo som myslela aj ja-to reprezentovanie Slovenska -bola by to ozaj hanba ak by superstar bol MIKLA a mal by na svetovej úrovni niečo zaspievať- skôr zarecitovať
babenko1
28.02.05,21:34
Len ten náš národ si neuvedomuje, komu tie hlasy posielajú. ach jaj