Aljoska
22.10.07,07:48
Dobrý deň,
viete mi prosím Vás niekto poradiť, že akou formou treba robiť výber zdravotnej služby, resp. aké kritéria máme uviesť ? Prosím o radu, pretože sme laici a netuším čo tam treba dať do kritérií?Aspoň nejaké podstatné body a akou formou to urobiť?
Prosím prosím.
Ďakujem krásne.
karpis
22.10.07,05:49
Daj si hľadať pracovná zdravotná služba
Aljoska
22.10.07,06:45
Ahoj Karpis,
ďakujem za link, prezrela som si v podstate všetky, ale nikde nebolo, že akou formou má zamestnávateľ robiť výber ZPS a aké kritéria tam má dať? Veď mi predsa nevieme čo bude všetko potrebné urobiť? Nevieš mi trošku konkretizovať ako by to malo vyzerať?
Vďaka
karpis
22.10.07,06:56
U nás vo firme to zabezpečoval bezpečnostný technik, ale v prvom rade je potrebné zistiť kto má vo Vašom okolí oprávnenie robiť takúto službu a osloviť ich.
karpis
22.10.07,07:02
Zoznam firiem oprávnených vykonávať Pracovnú zdr.službu (http://www.porada.sk/search.php?do=process&query=Zoznam+firiem+opr%E1vnen%FDch+vykon%E1va%BB+ Pracovn%FA+zdr.slu%BEbu) Skús pozrieť zoznam od luluhaha
Aljoska
22.10.07,09:49
Karpis mi sa nerozumieme,
ja nemam problém s tým, že ktoré firmy majú oprávnenie na výkon PZS, ja mám problém AKOU formou urobiť výber?Výberovým konaním, výzvou....a čo mám dať do kritérií, keď ani neviem aké požiadavky mám mať na PZS!!!
Ďakujem.
MarcelkaT
22.10.07,09:59
My máme iba 4 zamestnancov, jedná sa o prácu programovanie, školenie a predaj SW a HW. Musíme mať tiež PZS a akou formou to napísať?
Kazu
22.10.07,10:02
Na internete si vyber PZS /aj niekoľko/ a na ich stránkach je predbežný dotazník. Ten je nezáväzný. Po jeho vyplnení ti PZS pošle pravdepodobnú cenu za svoje služby. Alebo je tam aj telefónné číslo a môžeš sa informovať aj osobne ale zrejme ťa odkážu na ten ich dotazník.
karpis
22.10.07,10:08
Jednoducho si vyber zo zoznamu a zisti aké majú podmienky poprípade aká je cena za PZS a potom si podľa týchto kritérii vyber tú PZS ktorú považuješ za najprijateľnejšiu. PZS s firmou uzavrie zmluvu....
karpis
22.10.07,10:09
My máme iba 4 zamestnancov, jedná sa o prácu programovanie, školenie a predaj SW a HW. Musíme mať tiež PZS a akou formou to napísať?
áno musíte
MarcelkaT
22.10.07,10:13
Ďakujem karpis, veľmi som sa tomu nepotešíla.
karpis
22.10.07,10:15
Neni zač
Aljoska
23.10.07,12:37
Ďakujem, to som chcela vedieť.
Pekny deň.