rede
22.10.07,12:52
Ešte raz, omylom som dala do inej sekcie otázku.
Máte skúsenosti s notebookom MSI EX600? Aká je jeho kvalita, kúpiť alebo nie? Môžete mi prosím vás pradiť? Ďakujem.
rede
22.10.07,13:05
Ešte by som sa chcela opýtať, čo poviete na notebooky zn. Dell, kde sa dajú na Slovensku kúpiť? Tiež mi boli doporučené
Newww
22.10.07,13:27
rede
23.10.07,13:56
OK. Doporučenú stránku som prečítala, bohužiaľ pravdu povediac, ako amatér som z toho jeleň. Môžete sa vyjadriť ešte k notebooku ZERO Mobile Pro 90. Prosím o vyjadrenie zrozumiteľné laikovi.Veľmi pekne ďakujem za ochotu.
rakerian
30.10.07,07:41
Ad MSI EX600:
Pozrel som si na internete parametre a aj nejake cenove relacie, za ktore sa predava. Pomer cena/vykon je vynikajuca.
Co sa tyka kvality a spolahlivosti znacky MSI, tak tu poznam len z grafickych kariet a zakladnych dosiek do stolovych PC. A som s touto znackou velmi, velmi spokojny.

Ad ZERO Mobile Pro 90:
Ak by som si mal vybrat medzi tymto a MSI, tak si vyberiem MSI. Zero sa tvari ako renomovana znacka, ale su to vlastne notebooky DELL, len v inom sate a s inym nazvom. Rozhodne sa neoplati za tu cenu kupovat takyto notebook s nizssimi parametrami.

Vo vseobecnosti plati: "vsetko sa robi v Taiwane a Cine". Vybrejte hardware na zaklade pomeru vykon/cena. Kazia sa MSI, kazia sa aj DELL-y, kazia sa aj ine renomovane znacky. Vsetko je o tom na aky kus vyrobku natrafite.;)
vandit
07.11.07,13:32
s tymto notebookom so plne spokojny, a jeden mam na predaj, tak ked chces, urobim dobru cenu :)