Verikef
22.10.07,16:53
Čaute, už ste mi veľakrát pomohli, teraz som v pomykove ako ďalej. Máme nového zamestnanca, u nás si odrobil 3 dni a šup choroba!! :( Predtým robil na dohodu o vykonaní práce v inej firme, a zo živnosti neplatil, nakoľko nemal príjem. Čo teraz? Nemá nárok na soc.dávky počas nemoci? Bude PN možno aj pol roka. Viete ma informovať ako ďalej?? Ja som mu tých prvých 10 dní vyrátala pošlem na sociálku a ďalej neviem či má nárok na niečo alebo nie.!!
Vopred díky!!!!!!!! :rolleyes:
zsazsula
22.10.07,15:02
Váš zamestnanec má nárok na nemocensku dávku do soc.poist sa uvádza predpokladaný VZ ,ktorý by dosiahol keby odpracoval celý mesiac.
Chobot
22.10.07,15:23
Na nemocenskú dávku má nárok až po splnení podmienky poistenia 270 dní - a v prvom príspevku sa píše, že nebol poistený (počas dohody sa neplatí NP).

270 dní poistenia je podmienka na získanie nároku na materské. Nemocenské môže zamestnanec poberať (má na neho nárok) už od prvého dňa pracovného pomeru.
Verikef
22.10.07,15:29
Ďakujem, ďakujem a ďakujem!!!!!!!!!! Znamená, že má nárok na nemocenské!!!!
Katy a R
22.10.07,15:43
270 dní poistenia je podmienka na získanie nároku na materské. Nemocenské môže zamestnanec poberať (má na neho nárok) už od prvého dňa pracovného pomeru.


prepáč Verikef, že som ťa pomýlila.
vymažem a idem to doštudovať - stále mám v hlave DNP. Tiež sa mi to hodí, že je to tak.
Verikef
22.10.07,16:42
Navadí, veď takto si to vieme iba zapamatať, ak si to rozobereme! Naše milé milučké zákony sa aj tak často menia, že by sme mali mať hlavy lexikonové! Aj tak niekedy nevieš určite či to dobre chápeš?! Aspoň ja mám také skúsenosti!! Diky +díky+diky