kitky
22.10.07,20:34
http://www.youtube.com/watch?v=Q56pHCGrlc4&feature=relatedTato velmi silna vec mi v tychto dnoch dobija energiu.
Pustam si ju stale dokola a neviem sa jej nabazit.
Mozno zaposobi aj na vas. Budem rada.
wierdo
22.10.07,18:47
Je to super, take nieco by som necakal. Nohavica ma sice tiez pesnicku Pane Prezidente, ale on si zobral na paskal len toho Ceskeho, takze sa nemal poriadne do coho opriet, :) aj ked tiez je to velmi pekna piesen :)
kitky
23.10.07,09:30
od Nohavicu mam jednu perfektnu vec. vyhrabem ju a dam sem.
dala som ju do ...Fanúšikom J. Nohavicu
Chobot
23.10.07,09:52
Tato velmi silna vec mi v tychto dnoch dobija energiu.
Pustam si ju stale dokola a neviem sa jej nabazit.
Mozno zaposobi aj na vas. Budem rada.

http://www.sonybmg.cz/video.php?video=VmaK7AgQS63Gkvg


Jasné, podľa nich za všetko zlé na svete môže prezident USA. Resp. keby chcel, tak by mohol zrušiť chudobu, nezamestnanosť a všetky iné neduhy sveta...:rolleyes::rolleyes:
:confused::confused:

Pink je punkérka a hnutie punk je anarchistické. Preto stále boria proti akémukoľvek režimu.

Len som chcel vyjadriť svoj názor na túto pesničku.
kitky
23.10.07,12:16
V pohode. Je dolezite mat nazor.Ja neriesim politicke balasty, ale naboj, energiu a umelecku vypoved. A to tato vec ma vrchovato.
Chobot
23.10.07,12:37
V pohode. Je dolezite mat nazor.Ja neriesim politicke balasty, ale naboj, energiu a umelecku vypoved. A to tato vec ma vrchovato.

Však ja s tebou úplne súhlasím, nikdy som ti neprotirečil. Každému sa môže páčiť niečo iné. Ani proti Pink inak nič nemám, páči sa mi napr. od nej Stupid Girl (bez akýchkoľvek asociácií.:rolleyes:).
Bastian
23.10.07,13:10
ja len tak mimotemy toto video sa tu uz nachadza vo videozabave (a aj dalsie ine). Pricapila to to tam JanaSV.

Ak chcete pocut dalsie super pesnicky, tak si pozrite toto: fajnova hudba

;)
kitky
23.10.07,15:18
dik, to som si ani nevsimla. pozrieme sa.:---
kitky
24.10.07,10:04
heeej? a co su to tie asociacie?;) :---
Chobot
24.10.07,10:21
heeej? a co su to tie asociacie?;) :---

:D
Obával som sa, že by to niekto mohol zobrať osobne. Ale uisťujem vás, že vôbec nič za tým nebolo.:cool:
kitky
24.10.07,11:18
:D ved ale protireci ti niekto?:---
Nika
24.10.07,16:43
Pôsobivá pesnička..... ale neverím jej... teda Pink neverím.
kitky
24.10.07,18:21
ja mam tiez niekedy problem zorientovat sa . co je autenticke a co sa na to iba hra. nastastie som sa to naucila rozlisovat. aspon si myslim.:rolleyes:
Chobot
25.10.07,08:56
ja mam tiez niekedy problem zorientovat sa . co je autenticke a co sa na to iba hra. nastastie som sa to naucila rozlisovat. aspon si myslim.:rolleyes:

Tiež si myslím, že skoro vždy je to len hra. Nedávno bol ten svetový megakoncert "Live Earth", kde umelci a iné známe osobnosti vyzývali za šetrenie energiami a záchranu životného prostredia. Pritom mnohí z nich prileteli na koncert súkromnými lietadlami :rolleyes::(.

Napr. DžejLo nabádala ľudí, že keby si každý znížil klimatizáciu o 1 stupeň, tak by sa ušetrilo toľko a toľko energie....

;)Už ju vidím, ako si doma vypne klimatizáciu, zruší saunu, predá vírivú vaňu a zahrabe bazén s fontánou a protiprúdom.
kivi11
04.01.08,12:59
Tato velmi silna vec mi v tychto dnoch dobija energiu.
Pustam si ju stale dokola a neviem sa jej nabazit.
Mozno zaposobi aj na vas. Budem rada.

http://www.sonybmg.cz/video.php?video=VmaK7AgQS63Gkvg


Prisiel som neskoro uz to video tam není.Mozte napisat aspon nazov pesnicky nech si to mozem najst na webe.
ďakujem pekne
kitky
04.01.08,13:17
Prisiel som neskoro uz to video tam není.Mozte napisat aspon nazov pesnicky nech si to mozem najst na webe.
ďakujem pekne


Mas to spatky. :)
janasv
04.01.08,21:08
Je to super, take nieco by som necakal. Nohavica ma sice tiez pesnicku Pane Prezidente, ale on si zobral na paskal len toho Ceskeho, takze sa nemal poriadne do coho opriet, :) aj ked tiez je to velmi pekna piesen :)
http://www.youtube.com/watch?v=mTS4jeNbN4I&feature=related

;)
kivi11
13.01.08,13:06
Mas to spatky. :)

Super super super,dakujem pekne ;)
kitky
13.01.08,13:23
Super super super,dakujem pekne ;)

Som rada ze sa tesis. Neznasam nedelu, tak aspon toto.:)
Pod do muziky, ktoru milujeme, mozno ta tam nieco oslovi.
alenad
10.08.08,04:59
Pôvodne tu bolo toto video aj so slovenským prekladom, neviem ho už nájsť, nepomôžete? Ďakujem.
cloe
20.11.09,04:05
Tým, ktorým sa Pink páči tak ako mne, sa musím pochváliť, že som sa práve vrátila z jej koncertu v Prahe, ktorý mala v rámci turné Funhouse a bola fantastickááááá!:) Úžasná šou, aj spev, aj atmosféra. O2 aréna bola úplne plná. Davy mi zatiaľ nevadia, zaskákala som si aj s dcérou jak puberťák a hlavne som si dobila baterky. No cestovala som od 1,00, takže idem hajať.:D
Pekne pracujte a poradujte!

P.S. Každému doporučujem na jesenné depky dobrú muzičku. Samozrejme takú, akú má rád.:)