endrju
22.10.07,20:35
S nesmiernym potešením oznamujem poraďáckej verejnosti, že dnešné (asi) historicky prvé stretko Poraďákov v slávnom meste Myjava sa vydarilo. :)
liba2
22.10.07,18:39
ako to, že sme o tom ostatní nič nevedeli ? (alebo iba ja?:D )
endrju
22.10.07,18:45
ako to, že sme o tom ostatní nič nevedeli ? (alebo iba ja?:D )
Libuška, hádaj, akú prvú otázku očakávali účastníci "zakladajúceho" stretka? :D
Všetci účastníci sa jednomyseľne zhodli, že práve citovaná otázka tu bude položená ako prvá. :cool:
liba2
22.10.07,18:48
Libuška, hádaj, akú prvú otázku očakávali účastníci "zakladajúceho" stretka? :D
Všetci účastníci sa jednomyseľne zhodli, že práve "Tvoja" otázka tu bude položená ako prvá. :cool:
:eek: :eek: :eek: prečo práve ja? akú to majú o mne mienku? budem sa musieť nad sebou zamyslieť :D
Kazu
22.10.07,18:49
S nesmiernym potešením oznamujem poraďáckej verejnosti, že dnešné (asi) historicky prvé stretko Poraďákov v slávnom meste Myjava sa vydarilo. :)


No totóóó´????? .... že by som niečo prehliadla?
endrju
22.10.07,18:54
...zamyslieť :D
Myslenie bolííííííííííííí :D Aúúúúúúúúúúúúúúú ;)
ALDA
22.10.07,18:54
Andrej Ty koťuha jedna, také tajnôstky:eek: a menuj zúčastnených...:D
Zradil si našu prepadovku, nemyslíš:confused:
Elena Navrátilová
22.10.07,18:58
Ja tipujem Andrejko a Andrejko? :D Alebo si mal tam nejaké zrkadlo v životnej veľkosti na Myjave? :D;)
endrju
22.10.07,19:01
Andrej Ty koťuha jedna, také tajnôstky:eek: a menuj zúčastnených...:D
Zradil si našu prepadovku, nemyslíš:confused:
Žiadna zrada sa nekonala. Podarila sa improvizácia. Zradou by možno bolo menovanie bez súhlasu zúčastnených ;) Avšak očakávam, že zvyšok účastníkov sa prejaví dobrovoľne :)
Dúfam, že nabudúce sa uskutoční aj neimprovizovaná akcia :cool:
Kazu
22.10.07,19:02
Škoda, že endrju nie je Kramár.:rolleyes: Zajtra sme si v NČ mohli mrknúť účastníkov.:--- :--- :---
endrju
22.10.07,19:13
ako to, že sme o tom ostatní nič nevedeli ? (alebo iba ja?:D )
No, moje hovorkyne budú asik bez prémií. :rolleyes:
Kazu
22.10.07,19:19
Hovorkyne??? :rolleyes: Tajemnice! :---
endrju
22.10.07,19:23
E-e. Skôr hororkyne :)
Kazu
22.10.07,19:38
Šmááárja!!!:eek: To sú až také škaredé? :--- :--- :---
No bakané sú, keď nás na tú improvizáciu nepozvali. Navečer nám vypadla elektrina a to som bola štěstím opojená, ale však by som dofrčala poľnými cestami :)
lorelei
22.10.07,20:18
Šmááárja!!!:eek: To sú až také škaredé? :--- :--- :---
No bakané sú, keď nás na tú improvizáciu nepozvali. Navečer nám vypadla elektrina a to som bola štěstím opojená, ale však by som dofrčala poľnými cestami :)

Naaa ja by som tiez dofrcala z tej nasej doliny, kde lisky davaju dobru noc, urcite , aj stopom. Hadam sa nabuduce dozvieme my krajania skôr...;)
Kazu
22.10.07,20:46
No nám tuším len ten Lidl bude súdený :--- :--- :---
lorelei
22.10.07,20:49
No nám tuším len ten Lidl bude súdený :--- :--- :---

No este aby sa tam nekonalo naaaaahodou stretko....:D Dame z Lidlu nejake vino a hotovo....:D:D:D, sak parkovisko je velke, len kym dofrcis cez role, aby nam ho aj nezavreli
Kazu
22.10.07,21:24
Kopaničiarov taká nepodstatná vec akou sú otváracie, resp. zatváracie hodiny
nijako nerozhodí. Skočíme do komory a donesieme vlastné piknikové potreby. A potom to bude na parkovisku vyzerať takto http://www.sirmi.ic.cz/smajl/13.gif kým nás policajná eskorta neodprevadí.
A potom aj v tom Novom čase budeme. :D :D :D
lorelei
23.10.07,05:56
Kopaničiarov taká nepodstatná vec akou sú otváracie, resp. zatváracie hodiny
nijako nerozhodí. Skočíme do komory a donesieme vlastné piknikové potreby. A potom to bude na parkovisku vyzerať takto http://www.sirmi.ic.cz/smajl/13.gif kým nás policajná eskorta neodprevadí.
A potom aj v tom Novom čase budeme. :D :D :D

A zase mas pravdu....ako to robis, ze mas stale pravdu?:D A mozno vybavim, ze aj do Myjavskej telky sa dostaneme ako herecky.:D:D:D
účtovník 007
23.10.07,07:52
BUDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIČEK:D
Práve som sa zobudila :cool: po včerajšom stretku a vidím, že už Andrej šicko nabonzoval. Andrej šak si včera sľuboval, že nič neprezradíš.:D Ty nevieš, že ja 007 pracujem v utajení????:eek: Stretko bolo super, môžete banovať čo ste neprišli, šak na úradnej tabuli mesta som vylepila oznam. Libuš, Ty si ho nečítala, či čo? :D :D :D Zdravím všetkých mikrostretkáčov z MY;)
liba2
23.10.07,07:57
... tak ďaleko nedovidím :D , idem si objednať nové okuliare :)
lorelei
23.10.07,08:05
BUDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIČEK:D
Práve som sa zobudila :cool: po včerajšom stretku a vidím, že už Andrej šicko nabonzoval. Andrej šak si včera sľuboval, že nič neprezradíš.:D Ty nevieš, že ja 007 pracujem v utajení????:eek: Stretko bolo super, môžete banovať čo ste neprišli, šak na úradnej tabuli mesta som vylepila oznam. Libuš, Ty si ho nečítala, či čo? :D :D :D Zdravím všetkých mikrostretkáčov z MY;)

no neviem, neviem, nebolo to nahodou nejake tajne rande? ked nikto iny o tom nevedel?:D:D
endrju
23.10.07,08:07
...nikto iny o tom nevedel?:D:D
Tak toto nem je pravda :D Aj vo f Košicoch fedeli o stretku :)
lorelei
23.10.07,08:11
Tak toto nem je pravda :D Aj vo f Košicoch fedeli o stretku :)

Naaale, tomu sa mi nechce verit, sak chodim stale citat tu tabulu:D, ci nebude nahodou stretko a nist. Tak je volakde potom zrada, alebo zahada.....:D:D
účtovník 007
23.10.07,08:55
, nebolo to nahodou nejake tajne rande? :D:D
samoška že bolo, veď 007 robí všetko v utajení:D
lorelei
23.10.07,09:00
samoška že bolo, veď 007 robí všetko v utajení:D

a som vas odhalila....:D:D:D,
endrju
23.10.07,10:07
BUDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIČEK:D
Práve som sa zobudila :cool: po včerajšom stretku a vidím, že už Andrej šicko nabonzoval. Andrej šak si včera sľuboval, že nič neprezradíš.:D Ty nevieš, že ja 007 pracujem v utajení????:eek: Stretko bolo super, môžete banovať čo ste neprišli, šak na úradnej tabuli mesta som vylepila oznam. Libuš, Ty si ho nečítala, či čo? :D :D :D Zdravím všetkých mikrostretkáčov z MY;)
... šicko nie, bo "číslo" 007 som ani náhodou nemspomenul ;)
Nehovoriac o tom, že 007 nebolo jediné "číslo", prítomnosť ktorého bola na stretku zaznamenaná :cool:

P.S.
BUDÍČEK bolo treba kričať fčera večer, keď vlak (s mojou maličkosťou na palube) prijachtil do hlavnej stanice v BA a pri troche nepozornosti sa mi mohlo stať, že sa zobudím až v depe :D
Kazu
23.10.07,10:28
Éééééja, http://www.sirmi.ic.cz/smajl/94.gif tak endrju by sa nám bol prespal? Tak to by nám škodoradostníkom zlomyselnosť brušká poškrabkala http://www.sirmi.ic.cz/smajl/80.gif Viem, viem, už sa aj pakujem, aby som na Poradu nemusela takto chodiť http://www.sirmi.ic.cz/smajl/87.gif
Jozef I
23.10.07,10:38
No tak som tu aj ja trošku oneskorene, ale musím povedať že včera bolo na stretku supéééér. Verím, že sa to bude ešte opakovať ... :)

P.S. Ale bolo veru dobre utajené.. ledva som ho našiel ... tuším budem ešte lepší agent ako 007 :D :D :D
účtovník 007
23.10.07,10:38
... Nehovoriac o tom, že 007 nebolo jediné "číslo", prítomnosť ktorého bola na stretku zaznamenaná :cool::D

Ale to ďalšie číslo sa nechce priznať-identifikovať. :D A ja to nemôžem urobiť, lebo by som mohla mať na krku žalobu za porušovanie
ochrany osobných údajov.:confused: Ozik Andrej a sadol si si na trase MY -NMnV do jedálenského vozňa?:D Čo dobré mali?:rolleyes:
účtovník 007
23.10.07,10:39
Hej Jozef I čo sa predbiehaš s príspevkom. Ja som tiež poslala 1:38 a ty si sa tam napchal predomňa.:D
Jozef I
23.10.07,10:41
Hej Jozef I čo sa predbiehaš s príspevkom. Ja som tiež poslala 1:38 a ty si sa tam napchal predomňa.:D
Ved vravím že som lepší ako 007 ..... :D
lorelei
23.10.07,10:45
Kazu, ale kde sme boli my, prosim Ta? :confused: Tu sa uz zobudzaju pomaly "vsetci", co boli na stretku.:eek: Ja to stale nechapem, kde sa stala chyba. Ved to by museli aj v Myjavskom rozhlase hlasit, a sedavam cele dni na stolicke pred domom:D :D :D , aby mi nieco neuslo a predsa:mee: :mee: :mee: ......Som z toho zufala...:---
Jozef I
23.10.07,10:48
Kazu, ale kde sme boli my, prosim Ta? :confused: Tu sa uz zobudzaju pomaly "vsetci", co boli na stretku.:eek: Ja to stale nechapem, kde sa stala chyba. Ved to by museli aj v Myjavskom rozhlase hlasit, a sedavam cele dni na stolicke pred domom:D :D :D , aby mi nieco neuslo a predsa:mee: :mee: :mee: ......Som z toho zufala...:---

A odkial ze ste vy dve s Kazu ? Priamo Myjava a či ...?
Kazu
23.10.07,10:50
No tak utajovať sa viete.:--- To sa vám uprieť nedá. Ale viete čo musia taký agenti v utajení urobiť ako prvé keď sa vrátia z akcie??? :confused: Podať podrobné hlásenie. Kto, s kým, kedy, koľkokrát a prečo. A tieto základné informácie nám tu stále chýbajú :D :D :D Keď nebude správa, ani cesťáky nebudú vyplatené. :--- :--- :---
lorelei
23.10.07,10:52
A odkial ze ste vy dve s Kazu ? Priamo Myjava a či ...?

Ja rodena Myjavacka, vychovana inde, ale porokoch som sa zase vratila sem. Korene su silneeee....Som kusok od Myjavy, ale som tu kazdy den:)
Kazu
23.10.07,10:54
Kazu, ale kde sme boli my, prosim Ta? :confused: Tu sa uz zobudzaju pomaly "vsetci", co boli na stretku.:eek: Ja to stale nechapem, kde sa stala chyba. Ved to by museli aj v Myjavskom rozhlase hlasit, a sedavam cele dni na stolicke pred domom:D :D :D , aby mi nieco neuslo a predsa:mee: :mee: :mee: ......Som z toho zufala...:---

Utajený agent to napísal na mestskú tabuľu. A keď sme sa nenaučili čítať, dobre nám tak. :--- Ale mohol to tam aspň nakresliť.:mee:
lorelei
23.10.07,10:56
Utajený agent to napísal na mestskú tabuľu. A keď sme sa nenaučili čítať, dobre nám tak. :--- Ale mohol to tam aspň nakresliť.:mee:

Veru. No snaaaad nam tam na buduce aspon "naznacia" mapku a hodinky:D:D:D.
Jozef I
23.10.07,10:57
No tak utajovať sa viete.:--- To sa vám uprieť nedá. Ale viete čo musia taký agenti v utajení urobiť ako prvé keď sa vrátia z akcie??? :confused: Podať podrobné hlásenie. Kto, s kým, kedy, koľkokrát a prečo. A tieto základné informácie nám tu stále chýbajú :D :D :D Keď nebude správa, ani cesťáky nebudú vyplatené. :--- :--- :---
Ved podrobné hlásenie už Endrju podáva pekne dlho :D
Takže Kto s kým - je zodpovedané , kedy - je dúfam tiež jasné, koľkokrát - ak si dobre pamätám tak asi 3x :D , prečo - no aby bolo predsa veselo !

No a teraz si prosím preplatiť cesťák :D
Kazu
23.10.07,11:00
A odkial ze ste vy dve s Kazu ? Priamo Myjava a či ...?

No ja som "a či..." 14 km smerom na Senicu :---
účtovník 007
23.10.07,11:02
Aha Poraďáci my na Myjave máme už aj vlastnú hymnu. Zachvíľu sa odtrhneme od SR:D :D :D Otvorte si ..pesnička Myjava a Turá Lúka, je to vo formáte MP3.:---

http://myjava.lmdizajn.com/
lorelei
23.10.07,11:07
Aha Poraďáci my na Myjave máme už aj vlastnú hymnu. Zachvíľu sa odtrhneme od SR:D :D :D Otvorte si ..pesnička Myjava a Turá Lúka, je to vo formáte MP3.:---

http://myjava.lmdizajn.com/

nejde mi to otvorit....vam ano?
Kazu
23.10.07,11:12
Ved podrobné hlásenie už Endrju podáva pekne dlho :D
Takže Kto s kým - je zodpovedané , kedy - je dúfam tiež jasné, koľkokrát - ak si dobre pamätám tak asi 3x :D , prečo - no aby bolo predsa veselo !

No a teraz si prosím preplatiť cesťák :D

Smola, s lorelei sme vytunelovali kasu. Korunky budú použité ako bolestné pri mimosúdnom vysporiadaní za duševnú újmu spôsobenú agentmi v utajení :D :D :D :D :D
liba2
23.10.07,11:13
Aha Poraďáci my na Myjave máme už aj vlastnú hymnu. Zachvíľu sa odtrhneme od SR:D :D :D Otvorte si ..pesnička Myjava a Turá Lúka, je to vo formáte MP3.:---

http://myjava.lmdizajn.com/
Tak dali ste si záležať, oceňujem, svieže, veselé, rytmické a srdečné :D
lorelei
23.10.07,11:21
Smola, s lorelei sme vytunelovali kasu. Korunky budú použité ako bolestné pri mimosúdnom vysporiadaní za duševnú újmu spôsobenú agentmi v utajení :D :D :D :D :D

Lepsie vysvetlenie by som ani ja neodala Kazu:D:D:D. A na to vinko, ci pivko z Lidlu nam ostane?:---
endrju
23.10.07,11:27
Ale to ďalšie číslo sa nechce priznať-identifikovať. :D A ja to nemôžem urobiť, lebo by som mohla mať na krku žalobu za porušovanie
ochrany osobných údajov.:confused: Ozik Andrej a sadol si si na trase MY -NMnV do jedálenského vozňa?:D Čo dobré mali?:rolleyes:
1. "Číslo" (I) sa už identifikovalo dobrovoľne.
2. Sadol.
3. Vlašák :D
Kazu
13.02.08,19:35
Od historicky prvého stretka na Myjave /mimochodom, toho na ktoré ste nás nepozvali :---/ sme si s lorelei sľubovali, že prekonáme ten kopec čo nás delí a stretneme sa na parkovisku pred Lídlom. Oznamujeme všetkým, že dnes sa nám to podarilo a uskutočnili sme druhé supertajné superministretko na Myjave. Akurát to nebolo na parkovisku pred Lídlom ale na parkovisku pred Billou. Ale aj tak sa vydarilo. Káva bola výborná, témy zaujímavé a keby nemusela ísť lorelei kúpiť citróny, tak by sme stretkovali ešte aj teraz.
lorelei
14.02.08,06:37
Od historicky prvého stretka na Myjave /mimochodom, toho na ktoré ste nás nepozvali :---/ sme si s lorelei sľubovali, že prekonáme ten kopec čo nás delí a stretneme sa na parkovisku pred Lídlom. Oznamujeme všetkým, že dnes sa nám to podarilo a uskutočnili sme druhé supertajné superministretko na Myjave. Akurát to nebolo na parkovisku pred Lídlom ale na parkovisku pred Billou. Ale aj tak sa vydarilo. Káva bola výborná, témy zaujímavé a keby nemusela ísť lorelei kúpiť citróny, tak by sme stretkovali ešte aj teraz.

Potvrdzujem , ze stretko bolo fakt super. A to este ani neprehanam.:D
Aj po chvili som aj citrony dokupila. Takze uzasny den za mnou. A tesim sa na dalsie.....To uz kupim citrony popredu:D:D:D, ked ma uz Kazu bonzla, ale ona moze zas....
Jozef I
14.02.08,06:49
Len vám chcem pripomenúť jedno superstretko teraz v sobotu v Prievidzi u Pacha. Ide tam osadenstvo od BA cez MY, TN, BB a ani netuším odkiaľ všelikadial sa tam zídeme. Tak naštartovať tátoše a doraziť. ;) :D

A to už nebude tajné ale úplne verejné stretko. :)