sway
27.02.05,16:56
Ahojte priatelia ! :p - tak všetkých zdravím, nebola som tu 7 dní - aj mi to chýbylo, boli ste prázdninovať? - ja som lyžovala - vrelo odporúčam všetkým "kancelárskym posedákom" - super mi to pomohlo na chrbátik, teším sa že som tu, idem to prelúskať čo za "zmeny" máme zasa nového !!!:)
babenko1
27.02.05,16:05
Ahojky! Tak ty si si dala pohov v robení daňových priznaní? A kdeže si bola lyžovati? :-)
sway
27.02.05,16:19
Ahojky! Tak ty si si dala pohov v robení daňových priznaní? A kdeže si bola lyžovati? :-)
Ahojček!!!
.....no, mala som strašné fofry pred odchodom - všetky DPH a vyplatky som musela urobiť do 19-teho a potom hurááá na Kaprun - fantázia!!, nie že by som neuznávala naše Tatry, ale keď to porovnám, cenovo rovnako ale rozdiely v službách to sa nedá ani vyjadriť!! - fakt máme na čom pracovať, keď už sme v tej únii..... a toho snehu!!! - len tam bola strašná zima, pod -10 nebolo, zato keď svietilo slniečko bolo to nádhernéééé, ale dalo sa to. Fakt je to super, keď sa človek trocha odreaguje..., veď furt len robíme jak blbci - malo by to byť povinné!!!! hihihi:p
babenko1
27.02.05,16:31
to by malo, xii.. rozhýbať tie naše kosti usedené, xi