sire
24.10.07,11:10
Čaute, prosím Vás poradí mi niekto od 1.11.2007 otváram vzorkovú predajňu na okná a dvere. Aké dokumenty musím mať na predajni aby ma úrad práce a živnostestenský úrad nedrbal. Je pravda,že ak si dám sídlo vo svojom byte, tak ho nebudem môcť potom predať s úľavou na dani. Ďik
Zoltán Kovács
24.10.07,09:13
Čaute, prosím Vás poradí mi niekto od 1.11.2007 otváram vzorkovú predajňu na okná a dvere. Aké dokumenty musím mať na predajni aby ma úrad práce a živnostestenský úrad nedrbal. Je pravda,že ak si dám sídlo vo svojom byte, tak ho nebudem môcť potom predať s úľavou na dani. Ďik

K tej "úľave" z dani pri predaja bytu ti pripájam link na čítanie:

http://www.porada.sk/t63342-prevadzkaren-trvaly-pobyt-vlastnictvo-nehnutelnosti-kde-mam-nahlasene-sidlo.html
Rozalka
24.10.07,09:14
Čaute, prosím Vás poradí mi niekto od 1.11.2007 otváram vzorkovú predajňu na okná a dvere. Aké dokumenty musím mať na predajni aby ma úrad práce a živnostestenský úrad nedrbal. Je pravda,že ak si dám sídlo vo svojom byte, tak ho nebudem môcť potom predať s úľavou na dani. Ďik
Prvé, čo si sprav, je tabuľka na dvere s otváracou dobou a menom a adresou zodpovednej osoby (teda podnikateľa) alebo sídla spoločnosti.
Zoltán Kovács
24.10.07,09:15