Pru
24.10.07,11:18
Ahojte, mala by som otázku, či v MS3 sa dá niekde vytlačiť prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch na daň? ď moc
Timka1
24.10.07,09:31
Áno dá sa to, v záložke Mzdy - tlačové zostavy - prehľad zrazenej dane z príjmov. Je tam štvrťročný prehľad aj ročné hlásenie.
Stina
24.10.07,09:34
Skús prehľad vyplniť na stránke DÚ :
https://www.drsr.sk/podaniedp/podaniedp
Pru
24.10.07,09:54
Aháá, ja som tam mala prepatý ročný, lebo teraz vystavujem prvýkrát, díky moc.
sybila3
10.06.09,10:18
potrebujem vytlačiť prehľad z nulami, pred tlačou mi ich zobrazí, ale keď dám tlačiť tak tlačí prázdne riadky, ako ich tam dostať?
sybila3
11.06.09,08:22
ako treba nadstaviť ten prehľad aby mi tlačilo nuly a všimla som si, že zrážkovú daň mi dáva do zlých stlpcov. čo s tým?
sybila3
15.06.09,08:52
čo nikto netlačíte ten prehľad z money s3?
Jara
15.06.09,09:45
Ja ho tlačím z Money S3, ale len ako podklad, lebo ako hovoríš zrážkovú nedáva do správnych stĺpcov. Tiež netlačí nuly ani nedáva dátumy predpisov. Robím ho potom na stránke DÚ. Už som tam aj volala, že kedy to upravia, ale stále robia nejakú dôležitejšiu aktualizáciu, tak neviem kedy sa dočkáme.
sybila3
15.06.09,09:51
ďakujem, takže budem naďalej vypisovať na drsr. dúfam, že sa im to podarí opraviť v najbližšom čase.
Peterika
01.07.09,13:48
ďakujem, takže budem naďalej vypisovať na drsr. dúfam, že sa im to podarí opraviť v najbližšom čase.


.............v najbližšom čase :D:D:D
/ začiatkom roka 2008 som im o tom písala, odpoveď, že najbližšom čase a človek si myslel, že to nechcú v priebehu roka - pretože niektorí účtovníci to vraj odovzdávajú, len doplnia dátumy a prišiel rok 2009 a poslali mi mail, že požiadavka je na technickom oddelení a bude spracovaná do programu v najbližšom čase/ a je tu jún- hádam to do konca roka stihnú;)
sybila3
20.07.09,14:37
chcela som vytlačiť prehľad, mám tam preddavkovú daň a dátum treba ručne zadať, neberie ho z podkladov? ešte jeden problém v názve ulice mi nezobrazuje posledné písmeno, všade to mám dobre pozadávane, v agende, v prehľade.......no tak to budem musieť ísť prepísať ručne na drsr.
sybila3
26.07.09,17:29
nevie mi nikto poradiť? Ešte by ma zaujímalo či niekto odovzdávate štvrťročný prehľad z money, lebo odovzdávam negatívny, ale tie nuly mi tam netlačí, tak musím prepisovať na drsr.
promont maja
05.10.09,05:51
Je mi to ľúto, ale tento softvér som v rámci mzdového účtovníctva prestala vôbec používať a kúpila som si iný. Strašne veľa vecí ma na ňom rozčuľovalo. Nie je zďaleka na takej úrovni ako je samotné účtovníctvo...
sybila3
19.01.10,10:26
som sa pýtala na DU, mi povedali, že môžem odovzdať prázdne a hore napísať negatívny. Ale teraz mám ďalší problém nemôžem do prehľadu dostať meno fyzickej osoby a ulicu mi dáva bez posledného písmena, čo s tým?
sybila3
19.01.10,10:37
Už SOM tam skúšala zadať rôzne ulice, tie mi píše dobre, ale kratšiu ulicu, ktorá tam potrebujem mať mi napíše bez posldného a, to je veľmi zaujímavé. keď som dala áčka do celého riadku, tak mi ich napísalo, neviem čo s tým.
sybila3
20.01.10,08:54
ja tomu fakt nerozumiem. keď tam napíšem čokolvek tak to zoberie aj 3xdlhšie ale keď tam napíšem konkrétnu ulicu, tak posledné písmeno nie a nie tam dostať.
sybila3
23.04.10,06:45
no konečne sú nové tlačivá a už je to OK. Chcela by som sa opýtať, dátumy do prehľadu nahadzujete ručne? Ja ich musím dopisovať ručne. dík