manga
24.10.07,13:46
ahojte.. .prosiiim o radu.. ak sme zmenili obchodne meno a ohlasili sme to vsade (kde sa dalo) ako je to s ERP ?!?!! musim ist s nou na DU a urobit nejaky "oficialny zapis" v knihe pokladnice ?!?!? neviem sa dovolat na DU ..... :confused:
denisocka
24.10.07,13:20
Nie som si celkom istá, ale áno! S registračkou som robila pred tromi rokmi, a vtedy sme na daňový úrad chodili s každou prkotinou.
555
24.10.07,13:42
Ano, musite ist zmenit obchodne meno v knihe pokladnice na du, na registraciu. tam vam daju tlacivo
manga
26.10.07,12:17
dakujem dakujem... tak som sa dneska vybrala na DU.. a ujo n avratnici ma vypoklonkoval ze neni strankovy den :-( ... hmm...
Rozalka
26.10.07,12:21
ahojte.. .prosiiim o radu.. ak sme zmenili obchodne meno a ohlasili sme to vsade (kde sa dalo) ako je to s ERP ?!?!! musim ist s nou na DU a urobit nejaky "oficialny zapis" v knihe pokladnice ?!?!? neviem sa dovolat na DU ..... :confused:
Dobre si to rozmyslite, je s tým kopec nákladov: okrem oznámení na všetky miesta + obchodným partnerom (poštovné) si Obchodný register zinkasuje DESAŤTISÍC korún.
Zoltán Kovács
26.10.07,12:31
dakujem dakujem... tak som sa dneska vybrala na DU.. a ujo n avratnici ma vypoklonkoval ze neni strankovy den :-( ... hmm...

mimotemy Zbožňujem vrátnikov, ktorí si myslia, že sú pánmi v budove, kde robia. A čo keby si chcela ísť iba do podateľne, ktorá má aj v piatok otvorené.