adriana126
24.10.07,16:21
firma, kde som pracovala bude prepúšťať zamestnancov, ja som momentálne na materskej dovolenke, ale chcela by som z firmy aj tak odísť, mám nárok na odchodné, alebo by som musela najskôr nastúpiť a riešiť to výpoveďou?
vikinka
24.10.07,14:26
Hádam odstupné,keď si na materskej?:eek: Odchodné patrí zamestnancovi,ktorý končí PP prvá raz potom,keď mu vznikol nárok na dôchodok.
Chobot
24.10.07,14:31
firma, kde som pracovala bude prepúšťať zamestnancov, ja som momentálne na materskej dovolenke, ale chcela by som z firmy aj tak odísť, mám nárok na odchodné, alebo by som musela najskôr nastúpiť a riešiť to výpoveďou?

Keďže si na materskej dovolenke, nárok na odchodné mať určite nebudeš. To majú len tí, ktorí idú do dôchodku. :D

Mala si na mysli asi odstupné. :rolleyes:

Keďže si na materskej, výpoveď zo strany zamestnávateľa by pripadala v úvahu len vo veľmi obmedzených prípadoch (keby rušili firmu alebo jej časť).

Skôr to bude asi z organizačných dôvodov, ale z tých ti počas materskej výpoveď dať nemôžu. Ak si si istá, že s tebou vo firme už nepočítajú, tak by si musela ukončiť materskú, nastúpiť a potom by ti musel zamestnávateľ dať výpoveď. Nie ty, lebo v tom prípade nemáš nárok na odstupné.

Najlepšie by bolo riešiť to dohodou. Zisti si u nadriadeného, ako to vo firme je, povedz, že ak by chceli skončiť s tebou PP dohodou, tak by si to akceptovala. Ak pristúpia na dohodu, začni vyjednávať o odstupnom. Zákonný nárok máš minimálne na 2 mesačné odstupné. Žiadať môžeš až 4 násobok.
adriana126
24.10.07,14:31
áno, ide o odstupné, pomýlila som sa
adriana126
24.10.07,14:33
ďakujem, asi sa poroprávam s nadriadeníma skúsim to riešiť dohodou
Jano23
03.11.07,12:30
Tomu nerozumiem. Ak je zamestnankyňa na materskej a príde za zamestnávateľom že chce ukončiť pracovný pomer dohodou , tak ma zo zákona právo na odstupné? Snáď len keď sa dohodnú obidve strany na odstupnom.Kde je ten paragraf v novelizovanom zákoníku práce, že rozviazanie pracovného pomeru dohodou , je povinnosť vyplatiť aj odstupné...