Oliva.zelena
24.10.07,19:51
http://diamantovavoda.agartha.cz/

neviem, ci to poznate, ja na take veci vobec neverim, ale dostala som poldeci, s nevolou som ju zacala mnozit a polievam nou kvety.. rastu ako blaznive a dokonca kvitnu... vsetko puci, kvitne a rastie... :confused:
co?
Oliva.zelena
24.10.07,17:55
dokonca moja hynuca seflera rastie ako blazniva... namnozila som v tej vode aj semena cedru...
staci naliat "diamantovu vodu" do skla a dolievat cistu vodu z vodovodu... za par hodin je ta voda ako olej... :rolleyes: a potom polievam a cudujem sa... ja stale hovorim, ze tomu neverim, ale vysledky su jasne...
lorelei
25.10.07,09:10
Skusala si ju aj na ine pouzitie? A nemohla by si prosim poslat tak pol deci:) ? Mylslim to ale vazne, jasne, ze ti zaplatim za naklady s tym vzniknute. Ja sa tiez divim a zda sa to neuveritelne, ale rada vyskusam , aby som sa presvedcila.
cactus
25.10.07,09:30
klikla som si na tému, zaujal ma názov, prešla som na www a hneď som si aj objednala podľa miesta bydliska, čo mi bolo najbližšie.
Ďakujem.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Oliva.zelena
26.10.07,13:01
zacala mi po rokoch kvitnut orchidea.. odpadavam... fakt..
vyskusajte to - mam to v sklenenej flasi, vzdy necham trochu na dne a doleje vodu z vodovodu.. keby som tie kvety nevidela, tak neverim.. nasi tym polievali cele leto muskaty a boli bujne a viac ako meter dlhe..

lorelei
poslat poslem, ale netusim, ako to zabalim, ze to moze byt iba v skle.. neskusala som na ine pouzitie..
misomiso
26.10.07,13:32
Tak je to na kvety, alebo na pitie - kurnik sopa !!! Na tej www bolo ze na pitie. Preco s tym tak plytvate, ked je to tak zazracne?
tinaM
26.10.07,13:35
Tak je to na kvety, alebo na pitie - kurnik sopa !!! Na tej www bolo ze na pitie. Preco s tym tak plytvate, ked je to tak zazracne?
:D Je to na pitie, ale preistotu to asi bolo skúšané na kvetoch, či nepokapú:D . Opatrnosti nikdy nie je dosť.
misomiso
26.10.07,13:40
No neviem, ked sa to da tak zazracne mnozit...

Ja som teda nemal nervy na citanie celej tej www, lebo nenavidim siahodlhe texty, kde sa v kazdom odeku pise to iste (v style teleshoping) ale podstatu sa aj tak nedozviete. Ale z toho, co som sa tam docital sa voda donekonecna mnozi na principe kontaktu tej upravenej "Diamantovej" s beznou.

Tym padom uz vsetka voda na zemi je Diamantova, pretoze ak niekto poleje kvety, voda sa odpari a dostane sa do vodneho obehu (oblaky - dazd - rieky) tak sa dostane do kontaktu s tou "ostatnou" vodou a sposobi jej premenu. Kedze ludia pouzivaju diamantovu vodu (ktoru aj piju, teda aj mocia do kanala a riek) uz niekolko rokov, tak potom mne tecie diamantova uz doma z vodovodu.
Rozalka
26.10.07,13:42
Tak je to na kvety, alebo na pitie - kurnik sopa !!! Na tej www bolo ze na pitie. Preco s tym tak plytvate, ked je to tak zazracne?
Misomiso, priznaj sa, ty si mal vedľajšie úmysly.
kukučka
26.10.07,20:54
aj ja som skoro podľahla tej peknej rozprávke no a kto by nechcel mať krásne aspoň kvety?
Misomiso ani možno nevieš, ako trafil klinec po hlavičke.
A možno trefne ohodnotíš aj tento článok, radím prečítať pred pitím diamantovej vody.

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=3472 (http://www.porada.sk/search.php?do=process&query=%3Ca+rel%3D%22nofollow%22+href%3D%22http%3A% 2F%2Fwww.osud.cz%2Fcs%2Fclanek.php%3Fid%3D3472%22+ target%3D%22_blank%22%3Ehttp%3A%2F%2Fwww.osud.cz%2 Fcs%2Fclanek.php%3Fid%3D3472%3C%2Fa%3E)
durisovad
26.10.07,21:10
Niekto vsadil na dovercivost ludi a robi si z toho obchod. Ludska viera v mnohych pripadoch nema hranic, vie vyprovokovat nejake mimozmyslove vnemy a vysledok sa moze dostavit. Ale opakujem, len u tych, ktori tomu bezvyhradne veria. Aj Kristus hovoril - chod, viera tvoja ta uzdravila. A zazraky sa diali.
misomiso
26.10.07,21:11
Som rad, ze vam kvitnu kvety, ktore pred tym nikdy nekvitli. Dovolim sa podelit sa s vami o zazitok stary dva dni. Predvcerom som spozoroval, ze nam zacina kvitnut kvet, ktory som nikdy, za dlhe roky nevidel kvitnut, a to ani u nas doma ani u nikoho ineho. Takisto vsetci, ktorym som to zatial spominal, potvrdili ze uvedeny kvet este nevideli kvitnut. Je to yucca - teda taka ta zelena rastlina, co rastie stale hore a vyzera ako kukurica. Teraz je to moderne a predava sa to na takych hrubych kmenoch, ale tato je este zo sociku, raste s tensim kmenom stale hore, ked dosiahne plafon, tak ju manzelka oreze, vrch zasadi do noveho crepnika a ide zasa dalej.

Teraz je zasa pod plafonom, uz by ani dlho nevydrzala, ked jej zhora zacal rasit taky konar s asi 1.000 kvietkami. Nieco uzasne - este sa nerozvinuli, som zvedavy, aku budu mat farbu. Tiez som zvedavy, ci to funguje ako Agave, teda na konci zivota zakvitne a potom skape. Lebo ten tvar toho konara je podobny.

Tak vidite, aku ma Diamantova voda moc. Vy nou polievate kvety a mne z toho kvitne yucca. Len dalej verte na povery a budete stasni (ak pravda nedostanete tyfus z nejakej 100 x prelievanej vody)...
Rozalka
27.10.07,06:59
Teraz je zasa pod plafonom, uz by ani dlho nevydrzala, ked jej zhora zacal rasit taky konar s asi 1.000 kvietkami. Nieco uzasne - este sa nerozvinuli, som zvedavy, aku budu mat farbu. Tiez som zvedavy, ci to funguje ako Agave, teda na konci zivota zakvitne a potom skape. Lebo ten tvar toho konara je podobny.

Tak vidite, aku ma Diamantova voda moc. Vy nou polievate kvety a mne z toho kvitne yucca. Len dalej verte na povery a budete stasni (ak pravda nedostanete tyfus z nejakej 100 x prelievanej vody)...
Kvet prosíme odfotiť a ukázať nám tú krásu. Pozor! Agave v roku zakvitnutia končí!
Čo sa týka diamantovej vody: nie je to len nejaké placebo?
Už sme množili v mlieku kefír, potom v čaji kombuchu. To bolo ale viditeľné.
Ako sa dá zistiť, že voda, ktorá bola priliatá k diamantovej je už tiež diamantová???
duficek
27.10.07,07:35
mne sa najviac paci toto :

"Reakce rozhořčeného pána ve vzkazech serveru Doktorka.cz:
"David", 3.3.2005:
Nedá mi to nepodělit se osvůj zážitek, nad kterým jestě teď kroutím hlavou: V pondělí večer jsme s manželkou na naší zahradě (bydlíme v rodinném domku) "nachytali" muže a ženu - muž lil nějakou vodu do studny a žena s ní kropila stromky. Při dotazu, co dělají na soukromém pozemku (zahrada je oplocená) a výzvě, ať jej okamžitě opustí, se obhajovali nějakýma kecama o diamantové vodě... Zavolali jsme policii a podali na oba žalobu, protože manželka je shodou okolností laborantka a nechala si udělat rozbor té vody... Bylo tam sajrajtu (bakterií atd., to by vysvětlila ona), že by z toho dostalo sračku jedno sídliště!!! Policie má vzorek jako důkazní materiál, že ti lidé nám chtěli způsobit újmu na zdraví. Nedalo mi to a sedl jsem k netu: objevil jsem ty jejich obskurní stránky a tuhle diskuzi a s hrůzou jsme přitom zjistil, že ti lidi to i pijí!!! Nechápu, jak někdo může věřit takovým nesmyslům, a lituju, že nejsme v některém z amerických států, kde můžete střílet, pokud vám někdo neoprávněně vleze na pozemek!!!"
Kazu
27.10.07,10:23
Kvet prosíme odfotiť a ukázať nám tú krásu. Pozor! Agave v roku zakvitnutia končí!
Čo sa týka diamantovej vody: nie je to len nejaké placebo?
Už sme množili v mlieku kefír, potom v čaji kombuchu. To bolo ale viditeľné.
Ako sa dá zistiť, že voda, ktorá bola priliatá k diamantovej je už tiež diamantová???


No ja mám takú vodu určite doma. Kvety mi z nej síce nekvitnú, množiace sa účinky vody sú viditeľné akurát na mne :( .... aké akú vodu potom pije môj manžel??? :---
Oliva.zelena
27.10.07,18:58
jaaaaj, taki ste... sak hovorim, ze neverim na take somariny... ALE dokaz mam doma.. mne kvety nikdy nesli.. kapali jedne za druhym, konecne mam nieco..
neverim na ezoteriku, kuzelnikov a podobne bludy... dostala som za malicku flasku (od majonezy) diamantovej vody.. spocivala u mna doma na polici a nic s nou.. nasi nou zacali polievat muskaty a tie rastli, tak som to vyskusala doma...
ved mne je vlastne jedno, ci to niekto vyskusa..
uz tu budem za sarlatanku, toto bola nahodna tema...
kukučka
27.10.07,19:17
neboj, nikto ťa z ničoho neviní :D
"ezoterika nie sú bludy", ani sa z nej netreba vysmievať. Ako sa hovorí: sú veci medzi nebom a zemou...Len nie všetci majú dobré úmysly a treba si treba dávať pozor na chamtivých ľudí.
A nikto ti rovno nepovie, že ťa chce oklamať, preto máme porekadlo o medových motúzoch a zlo berie na seba pekný šat.
Ak budeš ku kvietkom milá a sem tam ich prihnojíš, ;) budú ti kvitnúť aj bez diamantovej vody
Oliva.zelena
27.10.07,19:24
kukucka
to vsetko beriem, som absolutne realna osoba, triezvo mysliaca.. ked mi strcili do ruky to cudo, tak som to odlozila na policu s tym, ze takym somarinam neverim.. mala som tu vodu na polici vo flaske viac ako rok.. teraz vidim, ze to nieco v sebe ma, ked mi tak zacali veci rast.. to fakt naraz vsetko bujnie - moj brectan bol ako skapacina a teraz vyhana nove listy.. ved ja nic, keby som nevidela, tak to sem nedam...:)

este poznamka - tu vodu som dostala ;)
misomiso
27.10.07,20:28
Uz moja babka vzdy hovorila, ze na kvety je najlepsia odlezana voda...:)
durisovad
27.10.07,20:51
A dobra je aj dazdova.
lorelei
28.10.07,18:32
A ja to idem vyskusat a potom vam dam vediet tiez. Za pokus to stoji a nic za to nedam. Nechcem sa popredu nijako vyjadrovat, lebo: Kym clovek sam nespozna, nezazije, moze tvrdit iba myslim si, ked vyskusa, spozna a moze "tvrdit" svoju pravdu a ze to vie.
wagner
29.10.07,18:15
V novembrovom vydaní Jasnovidky píšu o diamantovej vode. Nechcete si to prečítať?
mimi.tulipanova
31.10.07,17:40
Diamantovu vodu poznam. Mne tiez vsetko rasi, rastie a kvitne. Odporucam. Aj ked ten figel mi nie je zrejmy.
alka000
13.11.19,13:51
Základom diamantovej vody, je čistý úmysel. Nik Vám ju nesmie predať! Rozmnožiť si môžete iba tú di.vodu, ktorú Vám podarujú.
Je určená hlavne na pitie, samozrejme aj na polievanie kvetov. Kvety polievam podľa lunárneho kalendára vo vodnom znamení.
misoft
13.11.19,15:32
mimotemy
Reagovať na takúto hlúposť po DVANÁSTICH rokoch - tak to je sila!
misoft
13.11.19,21:38
...a nakoniec to bude alka00000 = alka olympijská :D:D:D
vicktor
14.11.19,05:47
Základom diamantovej vody, je čistý úmysel. Nik Vám ju nesmie predať! Rozmnožiť si môžete iba tú di.vodu, ktorú Vám podarujú.

Ako to ta voda vie ci ju darovali alebo predali...?
misoft
14.11.19,16:54
...a nakoniec to bude alka00000 = alka olympijská :D:D:D
asisisi správne predstavil = pochopil, že v podstate diamantovú (alka000 )
považujem za hajzlovú ( alka00 )
Tiež pravda :D.
mimotemy
Kedysi bol vtip:
Čo znamená:
0 = policajt
00 = WC
000 = policajt na WC
0000 = WC mužské a ženské
00000 = Olympijské hry (OH)
000000 = policajt na OH
0000000 = WC na OH
00000000 = mužské a ženské WC na OH
000000000 = policajt na WC na OH
0000000000 = ZOH a LOH
:D:D:D