Pru
25.10.07,08:42
Ahojte, vedel by mi niekto poradiť nejaký vzor na čestné prehlásenie, že firma nie je v likvidácii, reštrukturalizácii a konkurze, potrebujeme to kvôli pôžičke z europskych fondov. ďakujem
Pru
26.10.07,06:59
nikto nerobil také prehlásenie, prosím poradiť, ďakujem
uko
26.10.07,07:22
akurát robím žiadosť fyzickej osoby o zapísanie do zoznamu podnikateľov (verejné obstarávanie) a tam sa prikladá potvrdenie z "okresného súdu" o tomto.
Žiadosť o vydanie tohto potvrdenia znela:
Dovoľujem si Vás požiadať o vydanie potvrdenia, že nie je voči mne vedené konkurzné konanie, nie som v konkurze ani nebol proti mne zamietnutý návrh na vyhlásenie konkurzu pre nedostatok majetku.
V potvrdení je:
Okresný súd .... potvrdzuje, že voči ....
- nie je začaté konkurzné ani reštrukturalizačné konanie,
- nie je na jej majetok vyhlásený konkurz,
- nebol voči nej zamietnutý návrh na vyhlásenie konkurzu pre nedostatok majetku.
Teda čestné vyhlásenie, ak stačí, by mohlo znieť.
Dolu podpísaný.... čestne vyhlasujem, že voči mne nie je začaté konkurzné ani reštrukturalizačné konanie, na môj majetok nie je vyhlásený konkurz a ani voči mne nebol zamietnutý návrh na vyhlásenie konkurzu pre nedostatok majetku.
Simona3128
04.11.11,07:03
Ja tiež teraz vybavujem doklady kvôli zapísaniu firmy do zaznamu podnikateľov. Vzory tlačív a čo všetko k tomu treba nájdete http://www.uvo.gov.sk/zoznamy/podnikatelia/zapis09.html
Economic
06.11.11,16:30
Ahojte, vedel by mi niekto poradiť nejaký vzor na čestné prehlásenie, že firma nie je v likvidácii, reštrukturalizácii a konkurze, potrebujeme to kvôli pôžičke z europskych fondov. ďakujem

A nepotrebuješ ty tak náhodou takéto potvrdenie priamo z registrového súdu ? Podľa mňa áno.....
avalik
06.11.11,16:34
economic, to bola otazka z r. 2007