marekko
25.10.07,08:43
Ahojte, má niekto skúsenosti s multifunkčnou mirkovlnkou? myslím takou, kde je gril, horúci vzduch.. proste aj iné funcie ako rozmrazovanie, ci zohrievanie pokrmu.
Ide mi o to, či je možné takouto mikrovlnkou nahradiť rúru, kedze robím tak do mesiaca jeden krát gril kurča, pečené zemiaky, či rybu :rolleyes:
evina
25.10.07,06:46
Ahojte, má niekto skúsenosti s multifunkčnou mirkovlnkou? myslím takou, kde je gril, horúci vzduch.. proste aj iné funcie ako rozmrazovanie, ci zohrievanie pokrmu.
Ide mi o to, či je možné takouto mikrovlnkou nahradiť rúru, kedze robím tak do mesiaca jeden krát gril kurča, pečené zemiaky, či rybu :rolleyes:

Mám, neosvedčilo sa... Vrátila som sa ku starej klasike - elektrická rúra
adi11
26.10.07,12:53
Mám, neosvedčilo sa... Vrátila som sa ku starej klasike - elektrická rúra
Ja mám mikrovlnku zn. Wirlpool asi 17 litr. s funkciou CRISP, GRIL, rozmraz.,zohriev.,a teplovzdušné pečenie. Som s nou veľmi spokojná, hlavne s funkcoiu CRISP kde upečiem kura za 25 minút - je to rýchlejšie ako v el.rúre.A za 10 minút upečiem v okrúhlom pekáčiku zákusok alebo tortu ale len z 2 vajec. Používame ju dennodenne. Je drahšia ale sa oplatí.
marekko
27.10.07,06:12
No, ja som pozeral tie funkcie čo majú niektoré mikrovlnky.. a mi to pripadá tak, ako keby bola nevýhoda najmä vo veľkosti.. inak ako by boli mozno aj v rovnakej kvalite ako napr. 8 - 10 tisícové rury, kt. zaberú oveľa viac miesta..