Richard
02.05.08,21:37
:)

To tam už máme dobre dávno :)
http://www.porada.sk/t45856-moje-posledne-prispevky.html

Ale ďakujem.
Priznám sa že čoskoro bude ďalšie veeeľmi chutné vylepšenie.
Tak do mesiaca.
A ešte niečo bude aj na budúci týždeň :)
mamina h.
03.05.08,14:41
....Každopádne google vyslovene zakazuje aby majitelia stránok vyzývali členov na kliknutia, alebo aby sami klikali.
Ja tiež neklikám na reklamy len tak, aby som si naháňal kliky. Prosím, všímajte si reklamy ktoré Vás zaujímajú, ale neklikajte príliš "umelo"...
citala som niekde v podmienkach google-u, ze pokial google pride na takyto podvod, tak moze ukoncit zmluvu s majitelom stranky a podobne...
Jozef Mihál
03.05.08,20:31
...pri súčasnom kurze dolára a postupnom znižovaní zisku "za klik" by to žiadnou tragédiou nebolo... Osobne mám na svojom blogu momentálne zisk približne 1 USD denne, nie je to ani na malé pivo v Poluse.
Evaman
05.05.08,13:18
Nedá sa mi prideliť bodík, vypisuje mi to dole v roleri,že na stránke sú chyby. Tak teraz neviem , že či len u mňa alebo je to všeobecný problém?
Olice
15.05.08,04:18
Chcem sa len spýtať, máte aj vy ostatní problém dostať sa dnes na stránku Porady a otvárať témy. Ja som dnes mala problém pri prihlasovaní a všetko je to pomalé. Možno je to len tým, že sa robia nejaké úpravy, alebo je chyba v mojom PC?
Jara
15.05.08,10:39
Teraz /13,39 hod./ mám aj ja takýto problém. Nie a nie niečo otvoriť a je to teda strašne pomalé....
JanoL
19.05.08,13:22
Dobrý deň.
Našiel som niečo neobvyklé:
http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=268

Na môj vkus je trošku vysoký počet komentárov. 4294967295

Nie je to nejaká haluz?

Jano
Olice
26.05.08,08:35
Prosím vás, otvára sa vám stránka Porady bez problémov, s otváraním jednotlivých tém nemáte problémy?
Mne to ide všetko veľmi pomaly, fakt na zbláznenie....:mee:. Neviem, či mám problém len ja s mojim PC alebo sa to týka aj ostatných.
Pritom všetky ostatné stránky otváram bez problémov.
ZuzanaP
26.05.08,08:53
Nie Olinka, aj mne to robí....
Modroocko
26.05.08,08:56
...pri súčasnom kurze dolára a postupnom znižovaní zisku "za klik" by to žiadnou tragédiou nebolo... Osobne mám na svojom blogu momentálne zisk približne 1 USD denne, nie je to ani na malé pivo v Poluse.

Hehehe, načim chodiť na pivo niekde do dedinskej krčmičky.
Olice
26.05.08,08:58
Nie Olinka, aj mne to robí....
Ale, prečo to robí, a bude to ešte dlho robiť......:cool:.
Bola by som rada, ak by sa Richard mohol vyjadriť, prosím.
Modroocko
26.05.08,08:58
Prosím vás, otvára sa vám stránka Porady bez problémov, s otváraním jednotlivých tém nemáte problémy?
Mne to ide všetko veľmi pomaly, fakt na zbláznenie....:mee:. Neviem, či mám problém len ja s mojim PC alebo sa to týka aj ostatných.
Pritom všetky ostatné stránky otváram bez problémov.

Viac je nás takých, čo máme tento problém.
holubička1
27.11.08,07:23
Dobrý deň, prosím Vás mám problém s prihlasovaním na poradu, zakaždým pýta odomňa heslo, hoci mám zaklikunuté zapamätať, alebo sa mi to načíta ako neprihlásený, v čom môýem mať problém?
Klimentová Viera
27.11.08,11:10
Tento problém som mala aj ja, až som sa musela zaregistrovať znova. Dodnes neviem, v čom bol problém.
Iva123
27.11.08,11:43
mne to tiez nefunguje
Olice
09.01.09,15:31
Neviem prečo si nemôžem pozrieť profily niektorých nickov, ukazuje mi to takúto tabuľku.

nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
Zoltán Kovács
09.01.09,15:32
Neviem prečo si nemôžem pozrieť profily niektorých nickov, ukazuje mi to takúto tabuľku.

nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.


Už pár dni to je. Možno Richard robí nejaké úpravy.
Zita5
09.01.09,15:34
Neviem prečo si nemôžem pozrieť profily niektorých nickov, ukazuje mi to takúto tabuľku.

nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

Aj mne sa to dnes objavilo .Presne tak ako píšeš.;)
liba2
09.01.09,18:11
aj mne sa to dnes stalo, pomyslela som si že je to ďalší nový nick, ktorý je už aj "zablokovaný" ja mu hovorím "vírus".:D
Zita5
09.01.09,18:13
Mne sa to stáva vždy pri novom nicku , aj dnes som si chcela pozrieť nový nick MÚKA ......a vyhodilo mi vyššie uvedené .:)Tak to bude asi len pri nováčikoch .
Monika Kováčová
09.01.09,18:17
možno už nebude možné registrovať sa s nickom obsahujúcim kombináciu písmen k a m ;)
Zita5
09.01.09,18:19
možno už nebude možné registrovať sa s nickom obsahujúcim kombináciu písmen k a m ;)

Možno;).Ale mne sa to objavilo na tomto nicku , keď som si chcela pozrieť profil
http://www.porada.sk/t98423-muka.html

Vyskúšajte , možno len ja som mala smolu .:)
liba2
09.01.09,18:19
Mne sa to stáva vždy pri novom nicku , aj dnes som si chcela pozrieť nový nick MÚKA ......a vyhodilo mi vyššie uvedené .:)Tak to bude asi len pri nováčikoch .áno, ale nie u všetkých - tak ako píše monika :D
liba2
09.01.09,18:20
Možno;).Ale mne sa to objavilo na tomto nicku , keď som si chcela pozrieť profil
http://www.porada.sk/t98423-muka.html

Vyskúšajte , možno len ja som mala smolu .:)áno, nepúšťa ma...
Monika Kováčová
09.01.09,18:21
Možno;).Ale mne sa to objavilo na tomto nicku , keď som si chcela pozrieť profil
http://www.porada.sk/t98423-muka.html

Vyskúšajte , možno len ja som mala smolu .:)
:D:D:D ani mne to nejde... asi preto, že múka obsahuje kombináciu písmen k a m :D:D:D
Monika Kováčová
09.01.09,18:22
:D:D:D ani mne to nejde... asi preto, že múka obsahuje kombináciu písmen k a m :D:D:D

:D:D:D :eek::eek::eek: aj Monika obsahuje tú k a m kombináciu :cool:
Zita5
09.01.09,18:24
:D:D:D :eek::eek::eek: aj Monika obsahuje tú k a m kombináciu :cool:

Monika Kováčová kam kombináciu môže obsahovať , ale Tebe sa do profilu dostať:D:)
liba2
09.01.09,18:26
:D:D:D :eek::eek::eek: aj Monika obsahuje tú k a m kombináciu :cool:Lenže keď otvorím tvoj nick, tak je tam napísaný veľmi pekný text:
Čo je silnejšie? Vojna, či mier? Dovolím si tvrdiť že mier. Prejav sa, ak sa ti dačo nezdá. Ale skús bez jedinej iskričky hnevu.
bepo
10.01.09,07:34
Treba mať bezpečnostnú previerku od NBU, potom pôjde pozerať nicky :)
Katija
10.01.09,08:04
Treba mať bezpečnostnú previerku od NBU, potom pôjde pozerať nicky :)

:D Tu ani NBU nepomôže. Od 8.1.2009 do zoznamu členov nikto nepribudol. A registrovalo sa ich dosť.
Buď je to chyba, alebo bola zriadená pre nováčikov KARANTÉNA. Epidémie sú nebezpečné.:o
__________________
Katija:):cool:
cactus
11.01.09,05:56
A mne pre zmenu dnes ráno žiadne maily z PORADY. Nič čo mám v sledovaní sa mi v schránke neobjavilo?
Je to chyba u mňa alebo má ešte niekto podobnú skúsenosť?
Normálne mám 20-30 mailov z predchádzajúceho dňa a teraz nič...???
:mee::mee::mee:
cactus
11.01.09,09:36
posúvam, pretože maily mi stále nechodia:eek::eek::eek:

a čo keď som závislá od mailov?:confused::confused::confused:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: :D:D:D :---
arizona
11.01.09,09:54
Gabika, skús si pozrieť, či náhodou omylom nemáš zrušené
sledovanie príspevkov a zasielanie notifikácií k nim...:confused::)

Mne chodia normálne:)
Mária Žofčinová
11.01.09,16:24
Nejdú mi sťahovať dokumenty.

Vždy, keď to chcem stiahnúť, vypíše to iba:
Warning: copy(./downloads//Rôz andrej_rv Kúpna zmluva na hnuteľný majetok [59020].doc) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in /downloads.php on line 700
ERROR: File not found.

Nie je to už u vás vôbec, prípadne bude sa to dať ešte stiahnúť?

Ďakujem
Rozalka
11.01.09,16:39
Asi tam ten dokument už nie je.
wagner
11.01.09,16:42
Asi si tu ešte málo na to, aby si si to mohla stiahnuť. Si tu od dnes a máš jeden príspevok. Musíš vydržať, nemôžeš mať hneď všetko. Najprv musíš pridať viac príspevkov. A pokiaľ sa Ti to podarí, prečítaj si Etiketu porady. Aby si sa tu vedela orientovať, čo môžeš a čo nie.
Mária Žofčinová
11.01.09,17:20
Ďakujem za info, tak skúsim neskôr.
Rozalka
11.01.09,18:29
Nejdú mi sťahovať dokumenty.

Vždy, keď to chcem stiahnúť, vypíše to iba:
Warning: copy(./downloads//Rôz andrej_rv Kúpna zmluva na hnuteľný majetok [59020].doc) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in /downloads.php on line 700
ERROR: File not found.

Nie je to už u vás vôbec, prípadne bude sa to dať ešte stiahnúť?

Ďakujem


Asi si tu ešte málo na to, aby si si to mohla stiahnuť. Si tu od dnes a máš jeden príspevok. Musíš vydržať, nemôžeš mať hneď všetko. Najprv musíš pridať viac príspevkov. A pokiaľ sa Ti to podarí, prečítaj si Etiketu porady. Aby si sa tu vedela orientovať, čo môžeš a čo nie.

naozaj ten dokument tam nie je, takže to nie je v dobe od registrácie...
Meggi 1
11.01.09,20:00
A mne pre zmenu dnes ráno žiadne maily z PORADY. Nič čo mám v sledovaní sa mi v schránke neobjavilo?
Je to chyba u mňa alebo má ešte niekto podobnú skúsenosť?
Normálne mám 20-30 mailov z predchádzajúceho dňa a teraz nič...???
:mee::mee::mee:


posúvam, pretože maily mi stále nechodia:eek::eek::eek:

a čo keď som závislá od mailov?:confused::confused::confused:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: :D:D:D :---
Ani mne nechodia :rolleyes:
Neboj, diagnóza: závislosť od mailov teda nepotvrdená :D
jaros5
12.01.09,06:23
Mojej "polovičke" som doporučil poradu, kde sa dá nájsť skoro všetko - hlavne ochotných ľudí poradiť v akejkoľvek problematike (veľakrát aj o polnoci). Zaregistrovala sa - ale to je všetko - ďalej ju to už "nepustilo" - položenie otázky atď.
Kde sme urobili chybu?
cactus
12.01.09,06:54
Gabika, skús si pozrieť, či náhodou omylom nemáš zrušené
sledovanie príspevkov a zasielanie notifikácií k nim...:confused::)

Mne chodia normálne:)


Ani mne nechodia :rolleyes:
Neboj, diagnóza: závislosť od mailov teda nepotvrdená :D


Vďaka, dievčatá, ale už to ideeeeeeee..........
chyba u môjho dodávateľa, už to dal do poriadku...........
Richard
12.01.09,07:32
Mojej "polovičke" som doporučil poradu, kde sa dá nájsť skoro všetko - hlavne ochotných ľudí poradiť v akejkoľvek problematike (veľakrát aj o polnoci). Zaregistrovala sa - ale to je všetko - ďalej ju to už "nepustilo" - položenie otázky atď.
Kde sme urobili chybu?

Ak je prihlásená, tak musí vedieť pridať otázku. Nech si skontroluje, či je stále prihlásená aj keď stačí "Pridať tému". Najčastejšia chyba býva, že užívateľ nemá správne nastavené cookies svojho prehliadača, takže sa jeho heslo nepamätá a potom nemá ani práva (keďže ho to hneď odhlási ).
arizona
26.01.09,12:23
Prosim Vás, robí sa dnes niečo s Poradou?
Posledné dva dni mi šla dosť pomaly,ale dnes je to úplná katastrofa!
Keď chcem prejsť na nejaký príspevok,stále ma vyhadzuje s upozornením : IE nemôže zobraziť stránku...
Má ešte niekto takýto problém? Neviem,či je chyba iba u mňa,ale iné stránky mi fungujú normálne.
drobeceva
26.01.09,12:27
Prosim Vás, robí sa dnes niečo s Poradou?
Posledné dva dni mi šla dosť pomaly,ale dnes je to úplná katastrofa!
Keď chcem prejsť na nejaký príspevok,stále ma vyhadzuje s upozornením : IE nemôže zobraziť stránku...
Má ešte niekto takýto problém? Neviem,či je chyba iba u mňa,ale iné stránky mi fungujú normálne.
Mne to tiež dvíha adrenalín. Úplne zlýha....
Zoltán Kovács
26.01.09,12:28
Prosim Vás, robí sa dnes niečo s Poradou?
Posledné dva dni mi šla dosť pomaly,ale dnes je to úplná katastrofa!
Keď chcem prejsť na nejaký príspevok,stále ma vyhadzuje s upozornením : IE nemôže zobraziť stránku...
Má ešte niekto takýto problém? Neviem,či je chyba iba u mňa,ale iné stránky mi fungujú normálne.

Je veľa ľudí prihlásených, a chudák server nestíha. Richard už avizoval, že asi bude potrebný upgrade servera.
durisovad
26.01.09,18:45
Ja mam posledne dva dni taky problem, ze sa aj niekolkokrat pocas prezerania PORADY musim znovu prihlasovat. Nevnimam to ako nejaku velku zavadu, pretoze PORADA funguje, ale doteraz sa mi to nestavalo. Asi bude mat SMITH pravdu, ze je nas tu uz vela.
Richard
26.01.09,20:42
Ja mam posledne dva dni taky problem, ze sa aj niekolkokrat pocas prezerania PORADY musim znovu prihlasovat. Nevnimam to ako nejaku velku zavadu, pretoze PORADA funguje, ale doteraz sa mi to nestavalo. Asi bude mat SMITH pravdu, ze je nas tu uz vela.

K odhlasovaniu:
Treba si pozrieť nastavenie cookies, či si dokáže Váš prehliadač dostatočne pamätať prihlasovanie. Odhlasovanie je zväčša problém u užívateľa. Ak by bol problém na serveri, tak by to robilo s veľkou pravdepodobnosťou všetkým.

Čo sa týka pomalého načítavania stránky, tak momentálne zažíva Porada svoje maximá. Pozrite sa do štatistiky prihlásených na hlavnej strane. Dnes sme dosiahli rekord 1444 súčasných užívateľov na stránke. Toto rekordné maximum sa posúva od minulého týždňa.

Bežne tu bývalo maximálne cez 800 užívateľov, už cez dva týždne presahujeme bežný počet cez 1000 užívateľov a niektoré hodiny ešte viac. Je to veľký nárast pre súčasný server, práve sa rozhodujem pre alternatívu upgrade servera versus nákup nového. Budúci týždeň to už dúfam bude nielen rozhodnuté ale aj zrealizované aby sme mohli pokračovať v rýchlej Porade na akú sme zvyknutí (kiežby to takto flexibilne riešil aj moj internet banking, ktorý je občas cez deň horzne pomalý:rolleyes:).

Ďakujem za strpenie ;).
Zoltán Kovács
27.01.09,12:27
Na Porade bolo najviac členov súčasne Dnes v počte 1,450, o 01:39 PM
Zoltán Kovács
27.01.09,12:33
Na Porade bolo najviac členov súčasne Dnes v počte 1,461, o 02:31 PM.
Jara
27.01.09,12:44
Takže musíme vydržať :D, keď to aj nejde podľa našich predstáv. No mnohí sme už závisláci :D a tak sa bojíme, že nám niečo ujde čo sa práve deje na Porade, že každú chvíľku robíme KUK ;):confused::D
Barbara
27.01.09,12:47
No Zoli to už je minulosť

Dnes v počte 1,502, o 02:38 PM



mimotemyteda Zoli ty si nám pripravil pekné prekvapko;) , ževraj Zoltán Kovács:D..... som musela chvíľu rozmýšľať, že ako je to možné, že prvýkrát čítam na porade také meno a už je aj zelenáč:D, /a doobeda si bol ešte smith/ ale keď som ťa rozklikla, a zbadala fotku, už mi bolo vše jasné:---
tak vítaj

no ale mi teraz napadlo, že vôbec nie som mimotemy, lebo aj to sa stalo dnes na porade:D
Halli
27.01.09,12:57
Barbara a hneď trikrát :D ti to tu šuplo, dnes sa porada asi zblaznila a Zoli je frajer bol tu dnes dvojmo :D.aj ja som kukala :eek:, že sa nám pretransformoval...
Barbara
27.01.09,13:01
no aj to sa deje, že vidím tu 3x môj príspevok a nie a nie tých zvyšných vymazať:cool:, alebo len ja vidím trojmo?:D;)
Barbara
27.01.09,13:05
aha, tak OK, už som sa zľakla, že len ja vidím 3x a musím k lekárovi;).
idem skúšať ich vymazať.

to bolo preto, že aj mne ide strašne pomaly táto stránka:mee: a som to poslala viacx.
bepo
27.01.09,13:40
31 marec sa blíži takže bude nový rekord, navrhujem vyhradiť nejaký menší záložný server pre Vegosku a Mušku aby hlavný server nedajbože neskolaboval :)
Monika Kováčová
27.01.09,14:23
:D vítame nováčika ! :D

Zoltán Kovács
Poraďák

Členom od: 16-01-05
Miesto: Reca (malá dedinka, pri SC)
Príspevky: 14,591
Súhlasil: 5,436x
Získal 11,819 súhlasov
v 5,597 príspevkoch
Články v Blogu:
JankaO
27.01.09,15:26
:D vítame nováčika ! :D

Zoltán Kovács
Poraďák

Členom od: 16-01-05
Miesto: Reca (malá dedinka, pri SC)
Príspevky: 14,591
Súhlasil: 5,436x
Získal 11,819 súhlasov
v 5,597 príspevkoch
Články v Blogu:
mimotemy aj "stará dobrá" ermon sa niekde podela....:D:D:D
Tweety
27.01.09,15:28
mimotemy aj "stará dobrá" ermon sa niekde podela....:D:D:D
SúhlASíM, ja som si hlavu lámala, skoro by aj vylámala,:( keby mi známa poradáčka nepošepla. :---
jozka56
27.01.09,20:14
Uf, ďakujem za info, porada pomalá, aj šikovný chalanisko z Réci zmenený. j:---
Zoltán Kovács
27.01.09,20:18
Uf, ďakujem za info, porada pomalá, aj šikovný chalanisko/pán/ z Réci zmenený. j:---

DÁMY... prestante s tým "pánom". :D Som obyčajný chalan z vidieku. :--- Kto ma pozná môže to potvrdiť. ;)
kukučka
27.01.09,23:11
Ja pán, ty pán! A kto bude husi pásť? :D
cactus
28.01.09,15:58
Dnes musím konštatovať, že PORADA fachčila jedna radosť...
Aspoň mne.
A vám?
Zoltán Kovács
28.01.09,16:02
Dnes musím konštatovať, že PORADA fachčila jedna radosť...
Aspoň mne.
A vám?

Rozhodne bola rýchlejšia ako včera.
Marianna01
06.02.09,08:21
celý týždeň mám vážny problém dostať sa na poradu. Odozva servera je veľmi dlhá, nedá sa prihlásiť... dnes ale na prvý krát, chvala bohu:)
florkula
06.02.09,20:09
aj mne to niekedy trva ked idem cez mozilu ale cez explorer to ide jedna radost ,ale dnes sa mi nezdalo zeby bolo niečo s poradou marta
mzdarka renca
08.02.09,19:16
dnes mi blbla Porada poriadne, 5 min. čakanie
holubička1
12.02.09,13:05
Prosím Vás chcela som reagovať dnes na príspevok JAjy v zložke postupy účtovania pri prdaji hm. majetku a vyhodilo ma že nemám prístup, prečo?
Dav
12.02.09,18:32
dnes mi blbla Porada poriadne, 5 min. čakanie
Aj mne - asi 2 hodiny som sa vôbec nevedela prihlásiť, oznamovalo neexistujúcu stránku.
Tweety
16.02.09,17:31
K odhlasovaniu:
Treba si pozrieť nastavenie cookies, či si dokáže Váš prehliadač dostatočne pamätať prihlasovanie. Odhlasovanie je zväčša problém u užívateľa. Ak by bol problém na serveri, tak by to robilo s veľkou pravdepodobnosťou všetkým.

Čo sa týka pomalého načítavania stránky, tak momentálne zažíva Porada svoje maximá. Pozrite sa do štatistiky prihlásených na hlavnej strane. Dnes sme dosiahli rekord 1444 súčasných užívateľov na stránke. Toto rekordné maximum sa posúva od minulého týždňa.

Bežne tu bývalo maximálne cez 800 užívateľov, už cez dva týždne presahujeme bežný počet cez 1000 užívateľov a niektoré hodiny ešte viac. Je to veľký nárast pre súčasný server, práve sa rozhodujem pre alternatívu upgrade servera versus nákup nového. Budúci týždeň to už dúfam bude nielen rozhodnuté ale aj zrealizované aby sme mohli pokračovať v rýchlej Porade na akú sme zvyknutí (kiežby to takto flexibilne riešil aj moj internet banking, ktorý je občas cez deň horzne pomalý:rolleyes:).

Ďakujem za strpenie ;).
Richard, nedalo by sa urobiť jedno obmedzenie? A to také, aby tí, čo sa novo prihlásia a idú zadať prvú tému, aby ju nepridali hneď do KAVIARNE? Príde mi to až dehonestujúce, že sa v nej riešia odborné témy, vyzerá to tak, ako keby si z nás ostatných robili srandu. Vďaka.:)
willma
16.02.09,17:51
Pripájam, sa k Majkinej žiadosti, a mám ešte jeden návrh- jednoducho na tieto zle zaradené príspevky nereagovať, prípadne pricapiť zlezaradil
Richard
17.02.09,17:08
Presne tak, netreba tam radiť, ale treba nahlásiť tému a požiadať o presunutie. Zadanie otázky prebieha tak, že si musia zvoliť kam chcú otázku zaradiť, takže je smutné že kaviareň považujú za to správne miesto.

Mám však dobrú správu. Pracujeme na nových zmenách Porady, medzi iným aj toto bude vylepšené. Chce to však svoj čas :)
evina
17.02.09,17:20
Presne tak, netreba tam radiť, ale treba nahlásiť tému a požiadať o presunutie. Zadanie otázky prebieha tak, že si musia zvoliť kam chcú otázku zaradiť, takže je smutné že kaviareň považujú za to správne miesto.

Mám však dobrú správu. Pracujeme na nových zmenách Porady, medzi iným aj toto bude vylepšené. Chce to však svoj čas :)

Richard, prepáč, ale nedá mi nenapísať:"Aj Ty máš balíček protikrízových opatrení?" :)
pepsikova
18.02.09,06:29
Zaujala ma informácia: ""včera bolo na Porade súčasne najviac členov o 1.45pm...pepsikova...(a včera som tu ani nebola, nebola som ani prihlásená...ako je to možné???
Jozef Mihál
18.02.09,09:02
Znova problémy, ako laik si myslím, že je to preťaženosťou, pred pádom databázy bolo prihlásených cca 1300 ľudí.

Čo tak sa v týchto ťažkých časoch (daňové priznania) dobrovoľne zriecť rozkoší účasti v oddychových témach, pricapovania rôznych animácií a pod. - aspoň v pracovnom čase?
azla
18.02.09,09:18
Dobrý nápad.:)
Ak to pomôže zrýchleniu. Lebo dlhé čakanie pri vyhľadávaní informácii ma niekedy odrádza (alebo vytáča ?:rolleyes:)
Jozef Mihál
19.02.09,08:30
Znova problémy, ako laik si myslím, že je to preťaženosťou, pred pádom databázy bolo prihlásených cca 1300 ľudí.

Čo tak sa v týchto ťažkých časoch (daňové priznania) dobrovoľne zriecť rozkoší účasti v oddychových témach, pricapovania rôznych animácií a pod. - aspoň v pracovnom čase?

...posúvam...
m.hladka
19.02.09,08:43
Mám však dobrú správu. Pracujeme na nových zmenách Porady, medzi iným aj toto bude vylepšené. Chce to však svoj čas :)

Dúfam, že to bude ozaj dobrá zmena. A nám starším zrozumiteľná, pretože ja osobne nemám rada zmeny. Držím palčeky.
wagner
19.02.09,17:21
Súhlasím s Pepsikovou, tiež som 17.2. v tom čase nemala ani spustený PC tak neviem ako som mohla byť na Porade. Nie je to tou preťaženosťou? Potom možno počítadlo prístupov identifikuje dobre počet, ale nie správne osoby.
Muška
19.02.09,17:39
Richard, nedalo by sa urobiť jedno obmedzenie? A to také, aby tí, čo sa novo prihlásia a idú zadať prvú tému, aby ju nepridali hneď do KAVIARNE? Príde mi to až dehonestujúce, že sa v nej riešia odborné témy, vyzerá to tak, ako keby si z nás ostatných robili srandu. Vďaka.:)

Majka
a otvor si "zákony" - "zákon o dani z príjmu" - a hľadaj zákon platný pre r. 2008. - je 13-tý v poradí, ešte chviľku a bude na druhej strane.


Presne tak, netreba tam radiť, ale treba nahlásiť tému a požiadať o presunutie. Zadanie otázky prebieha tak, že si musia zvoliť kam chcú otázku zaradiť, takže je smutné že kaviareň považujú za to správne miesto.

Mám však dobrú správu. Pracujeme na nových zmenách Porady, medzi iným aj toto bude vylepšené. Chce to však svoj čas

Riško, mal by si zablokovať možnosť vstupovať do tém "zákony".
Pri zadávaní novej témy je v ponuke ako prvé "zákony" - tak neznalý svoju otázku šupne do tém "zákony".
wagner
19.02.09,17:49
Ka Mil vôbec si nemyslím, že som tá najsprávnejšia osoba. Lenže keď každý bude pridávať príspevky na pol strany, ako Ty, tak sa ani nečudujem že spadne systém. :(
m.hladka
19.02.09,18:12
Ja by som len bola zvedavá, koľko "NICKOV" ma ten pán "Ka Mil" a to už len z toho dôvodu, že akú má fantáziu a od čoho odvodzuje tie svoje "NICKY".
Predpokladám, že sa veľmi nudí, tak by mohol pricapiť sem zoznam, aby sme mali lepší prehľad a jemu by ubehol čas a nerýpal do ľudí, ktorí pracujú.
raston
20.02.09,16:36
ja sa chcem len vratit k nazvu prispevku... nevie mi niekto poradit, preco sa musim prihlasovat min. na 3x, aby som bol prihlaseny? dakujem!
wagner
20.02.09,17:23
To asi len vtedy, keď je veľa prihlásených na porade a server je preťažený. Preto chodím na poradu až po pracovnej dobe. Ja som síce prihlásená stále, tak mne to za normálnych okolností nerobí. A keď to blbne, tak sem neleziem.
cactus
21.02.09,06:15
ja sa chcem len vratit k nazvu prispevku... nevie mi niekto poradit, preco sa musim prihlasovat min. na 3x, aby som bol prihlaseny? dakujem!

jednoducho sa neodhlasuj a buď stále prihlásený a nebudeš mať problém, možno iba v tom, keď je veľa nickov na PORADE, tak dlhšie načitáva...
912
03.03.09,09:49
Dobrý deň,

chcela som pridať otázku v Drak-ovi a vypisuje mi toto (čo robím zle?):

912, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

Odhlásiť Home
veronikasad
03.03.09,10:04
Dobrý deň,

chcela som pridať otázku v Drak-ovi a vypisuje mi toto (čo robím zle?):

912, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

Odhlásiť Home
Do akej témy si chcela pridávať príspevok ?
912
03.03.09,10:11
Do akej témy si chcela pridávať príspevok ?

Na Drak-ovi ohľadne stravného pre zamestnancov.

http://www.porada.sk/t59356-stravovanie-zamestnancov.html
Richard
03.03.09,10:56
V drakovi sa nové otázky pridávajú len do jednej témy Želania na vypracovanie otázok.

Ak sa chcete spýtať k vypracovanej téme, musíte kliknúť na tlačítko "Reagovať v danom príspevku"
azla
03.03.09,11:06
Richard, keď si už na linke ....

Už sa udiali nejaké "zdokonaľovacie" zásahy , aby to ffffičalo ?

- mám pocit, že to chodí stále pomaly, keď je nás viacej prihlásených
- tiež ma odhlasuje to tu odhlasuje ako same chce, aj keď mám nastavené zapamätať. (alebo neovládám návod na použitie ?)
Richard
03.03.09,12:12
včera sme robili nejaké zmeny, takže to odhlasovanie aj pomalé pripojenie bolo spôsobené zmenami.
Teraz by to malo byť už v poho, ale ešte bude jedna malá zmena na novom serveri a potom už bude snáď pokoj :)
azla
03.03.09,16:02
..... sa tešime.:)
tutiola
13.03.09,07:42
Dobrý deň. Odhlasuje ma to čoraz častejšie, ale to nie je najhoršie. Najviac bolí, keď chcem odoslať nejaký príspevok, alebo reagovať na nejaký problém a v momente, ked kliknem na tlačítko "odoslať", najprv pýta aby som sa prihlásila alebo zaregistrovala a keď znovu všetko splním a chcem odoslať správu, tak mi napíše, že musí mať aspoň 1 znak. Vrátim sa o krok späť a správa je fuč. Neviem ako tomu zabrániť. Keby sa aspoň ta správa nevymazala.
Zoltán Kovács
13.03.09,09:58
Dobrý deň. Odhlasuje ma to čoraz častejšie, ale to nie je najhoršie. Najviac bolí, keď chcem odoslať nejaký príspevok, alebo reagovať na nejaký problém a v momente, ked kliknem na tlačítko "odoslať", najprv pýta aby som sa prihlásila alebo zaregistrovala a keď znovu všetko splním a chcem odoslať správu, tak mi napíše, že musí mať aspoň 1 znak. Vrátim sa o krok späť a správa je fuč. Neviem ako tomu zabrániť. Keby sa aspoň ta správa nevymazala.

Pri prihlasovaní je okienko "zapamätať..." treba to zaškrtnúť, inak ťa bude odhlasovať po určitej dobe.
Halli
13.03.09,12:20
včera sme robili nejaké zmeny, takže to odhlasovanie aj pomalé pripojenie bolo spôsobené zmenami.
Teraz by to malo byť už v poho, ale ešte bude jedna malá zmena na novom serveri a potom už bude snáď pokoj :)

ʞs˙lʎʇsɾoɯ ıɔǝʌ ɥɔʎʌolʎʇs ɐpɐɹɐdʇıɥ

Richard, dúfam, že nebudeme musieť písať odzadu a dole hlavou :D
arizona
21.04.09,13:54
Často sa mi stáva pri čítaní príspevkov, že mi nefunguje možnosť vrátiť sa späť na predošlú stranu šípkou.
Jediná možnosť je ísť na hlavnú stranu a znovu pokračovať. Nestáva sa to pravidelne...(blbne to najmä vtedy,ak pozerám napr. dnešné príspevky,prejdem do príspevku a potom sa chcem znovu vrátiť )
Neviem,kde je chyba,či v mojom PC,alebo:confused:???
Máte niekto takúto skúsenosť?
mekelek
21.04.09,15:10
Dnes okolo druhej poobede to bolo aj u mňa. No neskúšala som či by to robila aj druhá webová stránka. Možno nebola chyba na Porade, ale net fungoval slabšie.
liba2
22.04.09,05:09
Často sa mi stáva pri čítaní príspevkov, že mi nefunguje možnosť vrátiť sa späť na predošlú stranu šípkou.
Jediná možnosť je ísť na hlavnú stranu a znovu pokračovať. Nestáva sa to pravidelne...(blbne to najmä vtedy,ak pozerám napr. dnešné príspevky,prejdem do príspevku a potom sa chcem znovu vrátiť )
Neviem,kde je chyba,či v mojom PC,alebo:confused:???
Máte niekto takúto skúsenosť?Mám presne tento istý problém a už dlhšiu dobu.... a poriadne mi to lezie na nervy :D . Myslela som si že je to spôsobené mojimi nastaveniami, no teraz o tom pochybujem.
Richard
22.04.09,09:03
Ak sa vraciate späť tlačítkom browsera, tak to ošetruje browser a malo by to fungovať.
Ibaže by ste sa vracali na stránku, ktorá už neexistuje. To sa môže stať pri vyhľadávaní a aj "dnešných príspevkoch" ktoré sú tiež istým spôsobom stránkou vyhľadávania.
Vyhľadávanie sa môže aktualizovať a potom to pôvodné sa stáva neplatným.
Napíšte čo konkrétne máte keď stlačíte späť, akú chybovú hlášku, pretože na základe "nefunguje to" sa to nedá diagnostikovať...
arizona
22.04.09,10:10
Ak sa vraciate späť tlačítkom browsera, tak to ošetruje browser a malo by to fungovať.
Ibaže by ste sa vracali na stránku, ktorá už neexistuje. To sa môže stať pri vyhľadávaní a aj "dnešných príspevkoch" ktoré sú tiež istým spôsobom stránkou vyhľadávania.
Vyhľadávanie sa môže aktualizovať a potom to pôvodné sa stáva neplatným.
Napíšte čo konkrétne máte keď stlačíte späť, akú chybovú hlášku, pretože na základe "nefunguje to" sa to nedá diagnostikovať...

Mne to žiadnu chybovú hlášku nepíše. :mad: Skrátka sa to zasekne na danej stránke , nejde späť.Môžem na šípku klikať do nekonečna.
Musím ísť znovu na hlavnú stánku a preklikať sa znovu ...
Nestáva sa to vždy, ale často. Hnevá ma to hlavne keď niečo čítam (vicstránkovú tému) a nevšmla som si na kt. strane som naposledy čítala .Musím preklikávať odznova.:rolleyes:

Dík za povšimnutie pripomienky:)
mzdarka renca
23.04.09,06:28
Dnes od 9,00 do 9,20 som sa nevedela dostať na poradu.
Gabi03
23.04.09,06:33
Dnes od 9,00 do 9,20 som sa nevedela dostať na poradu.

Ani ja. A to som už chytala depku! :D
drobeceva
23.04.09,06:33
Ani ja. A to som už chytala depku! :D
závisláčky-závislé:o:o:o
mzdarka renca
23.04.09,06:34
Ani ja. A to som už chytala depku! :D
mi hovor :D:D:D
VERONIKA6
23.04.09,06:36
závisláčky-závislé:o:o:o
Každý máme nejakú úchylku.
Sabadka
23.04.09,06:37
mi hovor :D:D:D
Ja som sa už chcela obrátiť na kompetenté miesta, bo som si myslela, že toneide len tu na juhu. Myslela som si, že á do fľaka zase nás diskreditovali , soráč diskriminovali:D:D:D:D:D:D:D:D
drobeceva
23.04.09,06:38
Každý máme nejakú úchylku.
Žeby sme si všetky závisláčky dali nejaké spoločné liečenie našej závislosti?
Hláste sa:
Martina80
23.04.09,06:42
Dnes od 9,00 do 9,20 som sa nevedela dostať na poradu.

ani ja :eek: a dosť ma to vyľakalo :D:D:D zrejme mali niečo so serverom alebo databázou , to mi aspoň vyhadzovalo :rolleyes:
alla66
23.04.09,08:16
Dnes od 9,00 do 9,20 som sa nevedela dostať na poradu.
Mne nešlo načítať stránku už ráno po šiestej, chcela som si skrátiť čakanie na vyšetrenie...strašne dlho načítavalo, všetky iné stránky šlapali v pohode...dávala som vinu mobilu, že má slabý signál, ale na PC bol ten istý problém...:mee:...neviem, čím to je, ale ak som prihlásená na Porade, čas neuveriteľne letíííííí .:D:D:D
tutiola
28.04.09,11:15
Pokusila som sa dnes otvoriť novú tému, ktorú som na Porade nenašla ale keď aj po 6.pokuse mi napísalo, že svoj prísspevok musím predlžiť aspoň na jeden znak, tak som to vzdala.
arizona
28.04.09,12:03
Pokusila som sa dnes otvoriť novú tému, ktorú som na Porade nenašla ale keď aj po 6.pokuse mi napísalo, že svoj prísspevok musím predlžiť aspoň na jeden znak, tak som to vzdala.
môžeš to prosím opísať bližšie? Ved ked si zakladala tému, muselo tam byť niečo napísané,nie?
tutiola
28.04.09,14:20
Zadala som tému, do textu som uviedla dôvod založenia témy,nastavila sledovanie a odoslala. Po chvíľke namiesto zobrazenia témy mi napísalo, že môj príspevok musím rozšíriť a musí mať aspoň jeden znak. Už sa mi to stalo aj prv, ale to bolo celkom na začiatku.

Neskôr to znovu skúsim.
arizona
28.04.09,14:48
Zadala som tému, do textu som uviedla dôvod založenia témy,nastavila sledovanie a odoslala. Po chvíľke namiesto zobrazenia témy mi napísalo, že môj príspevok musím rozšíriť a musí mať aspoň jeden znak. Už sa mi to stalo aj prv, ale to bolo celkom na začiatku.

Neskôr to znovu skúsim.
Neviem, prečo Ti nezadalo tému, ked hovoríš, že si tam mala niečo písané:confused::rolleyes:

...ale všimla som si, že si nastavila sledovanie. Iba som ťa chcela upozorniť, že aby si nemusela zakaždým nastavovať sledovanie témy, môžeš si to nastaviť v : moje nastavenia-upraviť profil-sledovanie tém- okamžité upozornenia:)
alla66
28.04.09,16:37
Mne nešlo načítať stránku už ráno po šiestej, chcela som si skrátiť čakanie na vyšetrenie...strašne dlho načítavalo, všetky iné stránky šlapali v pohode...dávala som vinu mobilu, že má slabý signál, ale na PC bol ten istý problém...:mee:...neviem, čím to je, ale ak som prihlásená na Porade, čas neuveriteľne letíííííí .:D:D:D

Od štvrtka žiadna zmena....na PC ani na NB nevidím problém načítať stránku Porady....ale ak sa chcem pripojiť cez mobil, žiadna sláva...začne spracovávať...načítavať stránku...zamrzne a potom mi naskočí chyba : Uplynul čas na pripojenie k serveru. Iné stránky idú OK....má ešte niekto tento problém? :mee::mee:
tutiola
28.04.09,16:47
Tak predsa sa podarilo a teraz "na šupu".:) Prečo to nešlo cez deň síce nechápem, ale zdá sa že ten čert čo sedel na káblikoch už sa vyparil.:D:D:D

Ono dnes to nebolo najhoršie, lebo tu jednu vetu písať znova a znova nerobí problém. Stalo sa mi však, že som napísala pol stránky a po odoslani som si prečítala, že môj príspevok musí obsahovať aspoň jeden znak. Vtedy to vie poriadne vytočiť.
Arizona ďakujem.
tutiola
29.04.09,07:28
Tak už neviem, kde je chyba. Včera mi už odosielanie fungovalo, dnes znovu štrajkuje. 3x som písala jeden a ten istý príspevok, asi 10 viet, a keď som ho odoslala tak mi vypíslo v modrom poli:

Následujúce chyby nastali pri zaslaní tejto strany:
1.Príspevok, ktorý pridávate je prikrátky. Prosím prredĺzte svoj príspevok minimálne na 1 znakov.

Toto píšem už druhý krát.

Píšem to na etapy, aby som nemusela celé vypisovať niekoľko krát. Problém je asi v tom, že v robote sa nemám zaoberať inou činnosťou, aj keď mám čas. To či mám čo robiť alebo nie nezávisi odomňa.
alla66
30.04.09,20:35
Od štvrtka žiadna zmena....na PC ani na NB nevidím problém načítať stránku Porady....ale ak sa chcem pripojiť cez mobil, žiadna sláva...začne spracovávať...načítavať stránku...zamrzne a potom mi naskočí chyba : Uplynul čas na pripojenie k serveru. Iné stránky idú OK....má ešte niekto tento problém? :mee::mee:

Nikto nepoužíva na prihlásenie na Poradu okrem PC a NB, "mobil" ? :confused:

Musím opakovať niekoľko krát, kým sa mi podarí načítať stránku:mee:
Xanti
04.05.09,20:58
Nikto nepoužíva na prihlásenie na Poradu okrem PC a NB, "mobil" ? :confused:

Musím opakovať niekoľko krát, kým sa mi podarí načítať stránku:mee: No ja občas skúšam sa pripojiť na poradu cez mobil cez najmladšieho operátora na slov. trhu a nefunguje mi vôbec porada. Nenačíta mi stránku. :mee: Čím to je? Preto, že je porada tak obšírna? Alebo v čom je problém?
Jozef Mihál
04.05.09,21:02
Bez problémov si načítavam poradu na iphone s pripojením cez T-mobile.
Xanti
04.05.09,21:03
Bez problémov si načítavam poradu na iphone s pripojením cez T-mobile.
No ja mám len SE W810i a naozaj mi ju nejde načítať, ostatné moje naj stránky idú v pohodke pri neobmedzených datach od O2
alla66
04.05.09,21:04
Ja žhavím o2 na SE k 750i....chcem si dať Orange...uvidím, ako bude makať....kedysi išla porada načítať OK...asi týždeň mrzne..iné stránky idú normálne
mzdarka renca
04.05.09,21:04
Ja mám práve problém načítať poradu cez T-mobile.
alla66
04.05.09,21:09
cez mobil????
alla66
05.05.09,12:33
Bez problémov si načítavam poradu na iphone s pripojením cez T-mobile.
:mee:teraz som to skúsila s iPhone s webnwalk od T-Mobile, ide to o niečo rýchlejšie, ale spôsob je rovnaký ako od o2...začne rýchlo načítavať, spomalí, skoro zastaví a potom malým tempom pokračuje do konca....:)
michelle84
07.05.09,12:04
Dnes medzi 07:00-09:00 mi nenačítalo poradu.
Richard
07.05.09,14:22
Od včera 23PM do dnes rano 8.45AM boli problemy s internetovou sietou na ktoru je napojeny server Porady, takže preto Porada fungovala rôzne od rôznych providerov internetu.

Chyba bola mimo nášho servera...
arizona
13.05.09,08:54
:mee:Dnes som sa vôbec nemohla vôbec pripojiť na Poradu. Asi 2 hod...:confused:
bepo
13.05.09,09:42
:mee:Dnes som sa vôbec nemohla vôbec pripojiť na Poradu. Asi 2 hod...:confused:
Ale nakoniec si sa pripojila, tak čo? :)
hrotko
13.05.09,11:55
Ale nakoniec si sa pripojila, tak čo? :)

Inak by si o tom asi nevedel.
arizona
13.05.09,15:40
:mee:Dnes som sa vôbec nemohla vôbec pripojiť na Poradu. Asi 2 hod...:confused:
Á, všimla som si nejaké novoty....takže asi preto bol menší problém.

Páči sa mi to,takéto vynovené a hlavne väčšie "okienka" na písanie bol výborný nápad:):):)
Dav
14.05.09,04:50
Všetko, čo dnes napíšem s citáciou, je prikrátke:eek:, nechce ani jeden príspevok odo mňa odoslať:mee::mee:
Jara
14.05.09,05:15
Nejde mi dnes prideliť súhlas :confused:. Asi dnes nemám súhlasiť s ničím a nikým :---
Dav
14.05.09,05:25
Ani necitujem, ani neúhlasím...tiež mi to blbne
Blankake
14.05.09,05:28
Mne sa súhlasiť dá, aj citovať:)
Paula
14.05.09,05:29
Ani necitujem, ani neúhlasím...tiež mi to blbne


Otestovala som na Tebe súhlas;)
Jara
14.05.09,05:37
Mne to stále nejde súhlasiť, testujem ale nič...
bv_alexandra
14.05.09,05:38
Príspevok, ktorý pridávate je prikrátky. Prosím predĺžte svoj príspevok minimálne na 1 znakov.
Nefunguje mi odoslať príspevok, dať smajlíka, prídať novú tému a taktiež sa mi nedá odoslať SS. Ak toto odošlem tak mi to nefunguje cez Mozillu, a teraz skúšam Explorer.
bv_alexandra
14.05.09,05:38
Takže prípevok som odoslala, tzn. nefungujú mi žiadne funkcie cez Mozillu:mee::mee::mee::mee::mee:
Dav
14.05.09,05:40
Aj ja mám Mozillu, aj doma , aj v práci.:mee::mee:
Blankake
14.05.09,05:48
Ja mám tiež Mozillu, a funguje normálne...;)
Maruška54
14.05.09,05:54
čítala som na šuťáku že Richard robí nejaké úpravy...takže"vydržať!" Mne nešlo vyhľadávanie.
Kazu
14.05.09,06:00
Nechce mi dovoliť pridať súhlas. A neviem čo mi chce povedať, lebo mluví so mnou iba anglicky. Čo mi chce týmto povedať?
Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.
Blankake
14.05.09,06:04
Nechce mi dovoliť pridať súhlas. A neviem čo mi chce povedať, lebo mluví so mnou iba anglicky. Čo mi chce týmto povedať?
Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.
Váš príspevok nemohol byť spracovaný, pretože chýba bezpečnostný token.
Ak sa toto vyskytlo neočakávane, informujte administrátora a opíšte mu činnosť, ktorú ste vykonávali predtým, než ste dostali hlásenie o tejto chybe.
Kazu
14.05.09,06:10
Ďakujem ti za preloženie :)
lenko
14.05.09,06:13
takisto vyhľadávanie nejde, ani súhlas, ale vydržíme.
Stlačila som F5, a už súhlas a príspevok funguje.
Blankake
14.05.09,06:14
Snáď sa to všetko dnes napraví, vraj robil Richard nejaké úpravy a v prípade chýb mu to treba oznámiť.
cactus
14.05.09,06:14
Tak to je ozaj horor, už štvrtý príspevok a nie a nie, aby mi ho zobralo.

Ani smajlíka sa nedá pricapiť... me me me

Nič iné neostáva oba vydržať....;):rolleyes::mee: aha, už idú.........huráááááááá
Melnick
14.05.09,06:16
Nevyhľadáva mi príspevky.
Blankake
14.05.09,06:16
Vyhľadávanie nefunguje ani mne, tiež mi hlási to, čo Kazu...:(
Beata
14.05.09,06:19
Všetko, čo dnes napíšem s citáciou, je prikrátke:eek:, nechce ani jeden príspevok odo mňa odoslať:mee::mee:

Aj mne sa to stalo vo Firefoxe, už v noci, cca po druhej hodine po údržbe stránky, že som nemohla odoslať svoj príspevok, tak som to vzdala a teraz som sa vrátila, aby som ho odoslala. Ale opäť sa dialo to isté. Tak mi napadlo, že skúsim otvoriť stránku v IE a tam to išlo OK.
Lenka1979
14.05.09,06:59
Tiež mi nefunguje vyhľadávanie, treba počkať?
jozka56
14.05.09,07:34
Ani mne to nefunguje, píše na mňa anglicky:rolleyes:
Jara
14.05.09,07:58
Snáď nám Richard pomôže, stále to nefičí...
Jara
14.05.09,08:59
Hurá, už asi pomohol. Už mi ide dať súhlas aj :D
Dav
14.05.09,09:02
Mne ešte stále nejde citovanie, súhlas, vyhľadávanie, bodovanie.:mee::mee:
janaGT
14.05.09,09:09
ani mne sa ešte nedá vyhľadávať :)
Richard
14.05.09,09:12
už sa dá ;) ďakujem za nahlásenie a trpezlivosť
jozka56
14.05.09,09:16
Mne ešte nefunguje:rolleyes:, že by to robila mozila:rolleyes::cool:
Dav
14.05.09,09:19
Ešte stále to isté - prázdne súkrommné správy, ...a to isté, ako predtým. Nesúhlasím, nehľadám, nebodujem, necitujem, ...
Richard
14.05.09,09:19
To Jozka56 treba skúsiť starý dobrý refresh :) alias F5
jozka56
14.05.09,09:20
Skúsim j:---
jozka56
14.05.09,09:28
PC som reštartovala, ešte nefunguje:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
janaGT
14.05.09,09:30
u mňa už všetko O.K.!
mysimis
14.05.09,09:31
Zatlačila som F5 a funguje to :)
jozka56
14.05.09,09:34
F5 mi nerobí nič:rolleyes:
jozka56
14.05.09,09:41
Tak to vyzerá, že chyba bude v mojom "prijímači", zajtra príde "opravár" môjho PC. Potom bude dúfam všetko v poriadku.
Dav
14.05.09,09:55
Zatlačila som F5 a funguje to :)
Ahá, tak v LC zabrala F5:D:D:D!


Vďaka, Richard.
mimi3
14.05.09,11:17
Ja som sa celý deň tiež nevedela prihlásiť. Skúšala som donekonečna zadávať moje heslo do toho upozornenia. Teraz som dala akože nové a podarilo sa. Ale neviem či som to urobila správne, či nebudem 2x zaevidovaná alebo niečo také. Ja chcem mať to pôvodné heslo. Tak teraz nevie...........?
Richard
14.05.09,11:29
Hmm nerozumiem, ako dvakrát zaevidovaná?

Registrovala si sa či len prihlasovala. Ak len prihlasovala, tak sa niet prečo obávať dvojitej registrácie...
mimi3
14.05.09,11:35
No ja som tam mala celý deň také upozornenie cez ktoré sa nedalo prejsť tak že som tam zadávala pôvodné heslo a prihlasovacie meno. A keď som tam zadala pôvodné meno a potom nové tak ma to pustilo sem. Dole potom bola mailova adresa. Aj som vypínala počítač aj som to chcela ignorovať ale sa to nedalo.
alla66
14.05.09,12:28
Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error....
naskočí upozornenie s textom , ak chcem pridať súhlas....po vyplnení formulára , nejde vôbec odoslať
danushka
14.05.09,12:54
Máme doma nejakú novinku na Porade, alebo mi uniklo už niečo v inej téme rozoberané?
Pozerám na profil člena a tam je to iné ako doposiaľ...Profil má úplne inú šablónu ako doposiaľ. Pokazil sa mi PC, či čo?:eek::D
Tweety
14.05.09,12:56
Máme doma nejakú novinku na Porade, alebo mi uniklo už niečo v inej téme rozoberané?
Pozerám na profil člena a tam je to iné ako doposiaľ...Profil má úplne inú šablónu ako doposiaľ. Pokazil sa mi PC, či čo?:eek::D
Nie čičo, to si nechaj na domka na večer :---, ale zmenila sa nám fasáda, ja som len predchíľou prišla a čumím a zorientovávam sa.:)
danushka
14.05.09,12:58
...no to si ale teraz budeme nakukávať do okien, už to vidím:D:D:D
m.hladka
14.05.09,13:24
:eek: :eek: :eek:
alla66
14.05.09,15:12
Kontaktné info :


* Napísať odkaz pre alla66 * Poslať súkromnú správu alla66

:confused:aký je rozdiel v odkaze a správe???? :confused:kde uvidím odkaz???

Kto vie odpovie:)....
Blankake
14.05.09,15:21
Kontaktné info :


* Napísať odkaz pre alla66 * Poslať súkromnú správu alla66

:confused:aký je rozdiel v odkaze a správe???? :confused:kde uvidím odkaz???

Kto vie odpovie:)....
Odkaz si môže prečítať asi ktokoľvek, kto si pozrie Tvoj profil, ale súkromnú správu len Ty... či?
Dav
14.05.09,15:49
Páčia sa mi tie zmeny - po temer celodennom strese, že mi nejde Porada:eek::mee:, mám pocit Vianoc - a presne na systém "Daj decku hračku" :---sa budem vytešovať, aké sú tu zase novinky:)
alla66
14.05.09,16:08
Odkaz si môže prečítať asi ktokoľvek, kto si pozrie Tvoj profil, ale súkromnú správu len Ty... či?
Vďaka....ak chcem určitého člena za priateľa, musí mi prístup schváliť a potvrdiť????:confused: Bolo by užitočné dať pár informácií do placu:---:D (nie do plaču):D:)
:):D
Dav
14.05.09,16:11
Vďaka....ak chcem určitého člena za priateľa, musí mi prístup schváliť a potvrdiť????:confused: Bolo by užitočné dať pár informácií do placu:---:D (nie do plaču):D:)
:):D
:D:DA čo tak mrknúť Richardov blog???? :D
evina
14.05.09,16:20
Mne nefunguje v Mozille nič, nemôžem pridať príspevok /vraj je prikrátky/ dať súhlas, bod, nič...úplná diskvalifikácia. V paneli nad príspevkom nemám vôbec typ písmea ani farbu nič...:eek:
alla66
14.05.09,16:21
Nenašla som nič...pošli link....:)
azla
14.05.09,16:26
Nenašla som nič...pošli link....:)

toto hľadáš ?
http://www.porada.sk/blog.php?b=326
Dav
14.05.09,16:27
toto hľadáš ?
http://www.porada.sk/blog.php?b=326Vyhrala si rýchle prsty:D
azla
14.05.09,16:29
Ja som to tiež hľadala;),
a som bola celá natešená:D, že keď už to viem, tak to posuniem:):):)

Tiež sa tu len preklikávam, hľadám, pozerám, čumím .......
evina
14.05.09,16:30
Mne nefunguje v Mozille nič, nemôžem pridať príspevok /vraj je prikrátky/ dať súhlas, bod, nič...úplná diskvalifikácia. V paneli nad príspevkom nemám vôbec typ písmea ani farbu nič...:eek:

A čo s týmto? Vám to funguje? Dav píšeš o novinkách a ja nevidím skoro nič a nič nemôžem robiť cez Mozillu,
alla66
14.05.09,16:30
azla vďaka....určite si pomohla viacerým...:)
azla
14.05.09,16:33
A čo s týmto? Vám to funguje? Dav píšeš o novinkách a ja nevidím skoro nič a nič nemôžem robiť cez Mozillu,

Evinka, no to Ti neviem.;)

Hádam Richard ...., možno sa ešte niekto nájde, čo má ten istý problém a nájde riešenie.
Riešenie určite existuje.:):):)
Dav
14.05.09,16:34
A čo s týmto? Vám to funguje? Dav píšeš o novinkách a ja nevidím skoro nič a nič nemôžem robiť cez Mozillu,
Od rána mi nič nefungovalo, Richard opravoval a upravoval, a okolo obeda mi Mysimis poradila stlačiť klávesu F5, a zrazu, abrakadabra, všetko išlo. Skús aj Ty.
evina
14.05.09,16:39
Od rána mi nič nefungovalo, Richard opravoval a upravoval, a okolo obeda mi Mysimis poradila stlačiť klávesu F5, a zrazu, abrakadabra, všetko išlo. Skús aj Ty.

Abrakadabraka F5 funguje, ďakujem:)
jozka56
14.05.09,18:03
Abrakadabraka na moju F5 nestačí:(
Dav
14.05.09,18:08
Abrakadabraka na moju F5 nestačí:(
Skús sa odhlásiť z Porady, zreštartuj počítač, otvor Poradu, prihlás sa a skús F5.Abrakadabra:---. Ale veď si aj obrázok priCCCCapila,tak potom??? Nešlo hľadanie, súhlasy, body, citovanie príspevkov....
jozka56
14.05.09,18:10
Oli stále mi nejde súhlas, citovanie, body. F5 nula bodov. Zajtra mi príde technik pozrieť na PC. Novinky som si pozrela v profile, ale nadá sa mi odoslať odkaz. Dúfam, že v PC nemám "kone".
jozka56
14.05.09,18:14
Vidím, že novinky sú ako malý facebook:---
alla66
14.05.09,18:16
Skús sa odhlásiť z Porady, zreštartuj počítač, otvor Poradu, prihlás sa a skús F5.Abrakadabra:---. Ale veď si aj obrázok priCCCCapila,tak potom??? Nešlo hľadanie, súhlasy, body, citovanie príspevkov....

Prečo ak sa prihlási, má stlačiť F5?:confused: Len v prípade, ak bude dlho načítavať stránku.:)

Klávesa F5 má svoje opodstatnenie pri prehliadaní často aktualizovaných stránok, ktoré svoj obsah v okne internetového prehliadača automaticky opätovne nenačítavajú v pravidelných časových úsekoch.
Dav
14.05.09,18:28
Prečo ak sa prihlási, má stlačiť F5?:confused: Len v prípade, ak bude dlho načítavať stránku.:)

Klávesa F5 má svoje opodstatnenie pri prehliadaní často aktualizovaných stránok, ktoré svoj obsah v okne internetového prehliadača automaticky opätovne nenačítavajú v pravidelných časových úsekoch.
Mne sa nové nastavenia prejavili po stlačení F5. Dôvod neviem, ale dakedy dávno ma technici od PC učili, že chyby sú medzi nebom a zemou kdesi vo Windowse, a že je veľa vecí medzi nebom a zemou, nielen písmenko a.
alla66
14.05.09,18:32
Mne sa nové nastavenia prejavili po stlačení F5. Dôvod neviem, ale dakedy dávno ma technici od PC učili, že chyby sú medzi nebom a zemou kdesi vo Windowse, a že je veľa vecí medzi nebom a zemou, nielen písmenko a.
.
tuta
15.05.09,06:15
Abrakadabraka F5 funguje, ďakujem:)


Konečne mi ide dať súhlas.
Takže od dnešného dňa ak sa mi nebude niečo dariť použijem zázračné slovíčko Abrakadabraka F5 ;);).
janaGT
15.05.09,06:18
mne včera stránka fungovala na 100%, dneska ma to nejako stále odhlasuje :)
alla66
15.05.09,09:01
mne včera stránka fungovala na 100%, dneska ma to nejako stále odhlasuje :)
pri prihlasovaní máš kliknuté : zapamätať ?...:)
Lianka
18.05.09,14:54
Nefunguje mi kopa funkcii, napr.
- napisem prispevok, nedovoli mi ho opravit, vymazat (javi sa to, akoby mi zamrzol pc)
- nemozem formatovat prispevok ani prilozit smaily..

Je to vseobecny problemy alebo len u mna?
Blankake
18.05.09,14:58
Nefunguje mi kopa funkcii, napr.
- napisem prispevok, nedovoli mi ho opravit, vymazat (javi sa to, akoby mi zamrzol pc)
- nemozem formatovat prispevok ani prilozit smaily..

Je to vseobecny problemy alebo len u mna?
Mne funguje všetko, skúsila zázračné F5?
alla66
18.05.09,15:08
Mne funguje okrem farby písma všetko....smile pridávaš z PC ?
alla66
18.05.09,15:10
Baby F5 nie je zázračné:eek::D:D...len vám znova načíta stránku:---
Blankake
18.05.09,15:14
Baby F5 nie je zázračné:eek::D:D...len vám znova načíta stránku:---
Farba písma ani mne nefunguje, môžem použiť len čiernu...:(
Lianka
18.05.09,15:15
Smail som chcela pridat z tych, co su v ponuke, ked pisem prispevok alebo SS. Klikla som na smail a nic sa neprejavilo, nevlozil sa do prispevku.

Restartla som pc, aj stlacila F5 - zlepsenie zatial nenastalo. PC mi dost huci, asi mu nieco bude... :-(((
Blankake
18.05.09,15:19
Smail som chcela pridat z tych, co su v ponuke, ked pisem prispevok alebo SS. Klikla som na smail a nic sa neprejavilo, nevlozil sa do prispevku.

Restartla som pc, aj stlacila F5 - zlepsenie zatial nenastalo. PC mi dost huci, asi mu nieco bude... :-(((
Aký prehliadač používaš?
alla66
18.05.09,15:19
:mad::o:---:confused:mimotemy;)zlezaradil:D:cool::rolleyes::m ee::(:):eek::mad:...funguje všetko
Lianka
18.05.09,15:21
Operu. Ze by to bolo prehliadacom? Doteraz som stale pouzivala Operu a nebol problem.
Blankake
18.05.09,15:23
Operu. Ze by to bolo prehliadacom? Doteraz som stale pouzivala Operu a nebol problem.
Ak máš Internet Explorer, vyskúšaj, alebo aj Mozillu ;)
alla66
18.05.09,15:26
Všetky sa sťažujete na Mozilla Firefox ...mne funguje.:)...dokonca smile napísaný shift : ) = :)....Lianka skús napísať :) , :(
Blankake
18.05.09,15:27
Všetky sa sťažujete na Mozilla Firefox ...mne funguje.:)...dokonca smile napísaný shift : ) = :)....Lianka skús napísať :) , :(
Ja mám tiež Mozillu a všetko mi pekne beží :)
Lianka
18.05.09,15:28
mimotemy:eek::---:mad::):rolleyes::confused:;):cool::mee::eek::D zlezaradil :)

Pisem, pisem, zda sa, ze funguje :). Dakujem.

Pod Explorerom funguje.
alla66
18.05.09,15:30
Tak píš a neskôr môžeš skúsiť kliknúť..:)
hrotko
21.05.09,12:18
Mne funguje okrem farby písma všetko....smile pridávaš z PC ?

Už ti ide farba ?
alla66
21.05.09,14:20
neee
cactus
21.05.09,14:24
zaujímavé....:confused::confused::confused:

a nebude chyba vo vašom prijímači?
Blankake
21.05.09,14:27
mne sa tiež nedá meniť farba písma :(
cactus
21.05.09,14:32
predstavte si, ono sa to nedá ani mne :D:D:D
ani som o tom nevedela :mee::mee::mee:
tak to je pre mňa NOVOTAAAAAAAA
vôbec mi nenapadlo, že je to možné
som z toho celá preččččččččččč
liba2
21.05.09,14:38
predstavte si, ono sa to nedá ani mne :D:D:D
ani som o tom nevedela :mee::mee::mee:
tak to je pre mňa NOVOTAAAAAAAA
vôbec mi nenapadlo, že je to možné
som z toho celá prečččččččččččodkedy má porada nový dizajn, nemám možnosť vybrať farbu písma :mee:
cactus
21.05.09,14:51
odkedy má porada nový dizajn, nemám možnosť vybrať farbu písma :mee:
nejako špeciálne som túto možnosť nevyužívala, takže ani mi nenapadlo, žeby to nefungovalo...ale Richard by to mal opraviť, si myslím, a možno už na tom aj pracuje...???
Lianka
21.05.09,15:00
Nie je to tym prehliadacom? Nepouzivate Mozillu, Operu a pod.? Ci to ste uz preberali? Ja som musela prejst na Explorer, lebo v Opere mi tiez vela funkcii nefungovalo, ani vyber farby.
alla66
21.05.09,15:23
Nie je to tym prehliadacom? Nepouzivate Mozillu, Operu a pod.? Ci to ste uz preberali? Ja som musela prejst na Explorer, lebo v Opere mi tiez vela funkcii nefungovalo, ani vyber farby.
Nehovor, že Ti farba funguje!?:eek:
Blankake
21.05.09,15:27
Nie je to tym prehliadacom? Nepouzivate Mozillu, Operu a pod.? Ci to ste uz preberali? Ja som musela prejst na Explorer, lebo v Opere mi tiez vela funkcii nefungovalo, ani vyber farby.
schválne, napíš niečo farebne ;)
Lianka
21.05.09,15:36
Mate pravdu s tou farbou... nejde mi. Viem, ze mi viac veci nefungovalo pod Operou a pod Explor. idu. Ale konkretne farbu som neskusala :o.
misomiso
21.05.09,15:48
odkedy má porada nový dizajn, nemám možnosť vybrať farbu písma :mee:

Ale zato tu Richard pridal mnohe novinky - napr. registrovane priatelstva a tak...:)
liba2
22.05.09,03:31
Ale zato tu Richard pridal mnohe novinky - napr. registrovane priatelstva a tak...:)
Misomiso,
ja o tých novinkách viem a každému, kto mňa vyzval o registráciu priateľstva, som priateľstvo potvrdila.
Napriek tomu môj názor na túto "zábavu" je, že rozdeľuje poradu na priateľov a ..... nepriateľov ? :confused:
Vyhlasujem, že pre mňa je každý priateľ aj bez registrácie !!

Pokiaľ ide o farebné písmo, využívala som ho v odborných témach pri vsuvkách odpovedí do citácie - tak toto mi teraz chýba.
V neodborných témach v gratuláciach - aj to mi teraz chýba. :D
Katija
22.05.09,07:18
Pokiaľ ide o farebné písmo, využívala som ho v odborných témach pri vsuvkách odpovedí do citácie - tak toto mi teraz chýba.
V neodborných témach v gratuláciach - aj to mi teraz chýba. :D
To bola skúška.
Richard nás rozmaznal luxusným uživateľským prostredím na stránke porada. Farebne písať do porady sa stále dá, ale nie je to teraz také ľahké. :mad:
__________________
Katija:):cool:
Blankake
22.05.09,07:42
Ako sa Ti to podarilo? - si "umelo" vložila tagy s farbami?
Katija
22.05.09,07:47
Ako sa Ti to podarilo? - si "umelo" vložila tagy s farbami?Áno. To by malo fungovať vždy.
__________________
Katija:):cool:
azla
22.05.09,07:47
To bola skúška.
Richard nás rozmaznal luxusným uživateľským prostredím na stránke porada. Farebne písať do porady sa stále dá, ale nie je to teraz také ľahké. :mad:
__________________
Katija:):cool:


Jasné , že spôsob sa dá nájsť, ale nie je to "komfortné". :D
Katija
22.05.09,07:51
Jasné , že spôsob sa dá nájsť, ale nie je to "komfortné". :D


:D:D:D Veď vravím, že nás rozmaznal.
__________________
Katija:):cool:
Blankake
22.05.09,07:55
Jasné, že spôsobsadánájsť,ale niejeto "komfortné". :D

Toto je provokácia... :D:---
Kto má čas sa hrať s tagmi? ;)
Zita5
22.05.09,08:06
A ja som si veru všimla , že nám odišla farba ........a nevedela som prečo ;):rolleyes:
cactus
22.05.09,08:12
Jasné, že spôsobsadánájsť,ale niejeto "komfortné". :D



Aj ja skúšam, či to bude fungovať.
Katija
22.05.09,08:13
Toto je provokácia... :D:---
Kto má čas sa hrať s tagmi? ;):D :DAké hranie?
Keď musíš, tak musíš...
Dúfam, že nám Richard farbičky vráti.
_________________
Katija:):cool:
Blankake
22.05.09,08:14
Tak som sa trošku pohrala s tými tagmi pre FARBY... ale je to otrava.
cactus
22.05.09,08:19
a ja som si napísala farebný text vo WORDE , skopírovala a prilepila :D:D:D

a vôbec to nebolo namáhavé...:---:---:---
Katija
22.05.09,08:27
a ja som si napísala farebný text vo WORDE , skopírovala a prilepila :D:D:D

a vôbec to nebolo namáhavé...:---:---:---
:D:) No ale toto. :eek: A ja sa tu opakujem tagy, ako školáčik.
cactus, u mňa máš 100 bodov
Prechádzam na farebný WORD.
__________________
Katija:):cool:
Blankake
22.05.09,08:59
a ja som si napísala farebný text vo WORDE , skopírovala a prilepila :D:D:D

a vôbec to nebolo namáhavé...:---:---:---
Vybitá si :---;)
misomiso
22.05.09,09:09
Misomiso,
ja o tých novinkách viem a každému, kto mňa vyzval o registráciu priateľstva, som priateľstvo potvrdila.
Napriek tomu môj názor na túto "zábavu" je, že rozdeľuje poradu na priateľov a ..... nepriateľov ? :confused:
:D

No jasne, ale vraj dnes uz su Registrovane partnerstva bezne vo vsetkych modernych spolocnostiach, takze preco nie na Porade :)
azla
22.05.09,09:17
:D:) No ale toto. :eek: A ja sa tu opakujem tagy, ako školáčik.
cactus, u mňa máš 100 bodov
Prechádzam na farebný WORD.
__________________
Katija:):cool:

Katija, ja som tiež písala vo worde a skopírovala, (lebo ja ani neviem :confused: čo sú to tagy:mee::D ).
Katija
22.05.09,09:52
Katija, ja som tiež písala vo worde a skopírovala, (lebo ja ani neviem :confused: čo sú to tagy:mee::D ).:D:) Jáj. No vidíš, šikovná a skoro si sa nepriznala. Tiež 100 bodov. :mad: Ja som si na WORD nespomenula. Už zabúdam.

Tagy sú vlastne značky (konvencia) používané pri písaní web stránok a v ich obsahu je zakódované, čo sa napr. s textom stane.
:) Keď zlyhá komfort a potrebujem, prechádzam na tagy. Dá sa s nimi vlastne urobiť všetko. Ale trvá mi to.
Napíš text a pred neho a za neho takéto značky - tagy (naschvál ich píšem v opačnom poradí, ináč by boli neviditeľné).

za text [/COLOR]
pred text [COLOR="#FF0000"] Text medzi nimi bude červený.

Každá farba má svoje šesťciferné číslo. Keď ho zmeníš, zmení sa aj farba.
Skús tam dať iné číslo (v hexadecimálnom tvare) a uvidíš.
Blankake
22.05.09,09:55
a na základné farby stačí napísať anglické názvy farieb (red, blue, yellow...);)
azla
22.05.09,10:33
Dievčatá, veď to je také náročné, že zisťujem, že ani vysoká škola na to nestačí.:rolleyes::D
Katija
22.05.09,11:07
Dievčatá, veď to je také náročné, že zisťujem, že ani vysoká škola na to nestačí.:rolleyes::D
:D:) Neblázni, iba trochu pracné. 17-roční mladíci to dokážu a 17-ka by mala problém? To hádam nie?
Najprv skús, potom hovor.
tutiola
22.05.09,11:43
Som úplný laik. Tak som spokojná s tým čo mám, lebo som si myslela, že som ľava. Čítam vašu konverzáciu a skúšam. Aký bude výsledok, uvidím, keď sa mi to podarí odoslať.
azla
22.05.09,11:49
červená

modrá

... asi sa to podarilo:rolleyes::D:D

Ale to som si skopírovala tie "tagy" od Katija, , lebo nikde neviem nájsť tie lomené zátvorky.
Katija
22.05.09,12:24
červená

modrá

... asi sa to podarilo:rolleyes::D:D

Ale to som si skopírovala tie "tagy" od Katija, , lebo nikde neviem nájsť tie lomené zátvorky.Ja zapnem anglickú klávesnicu a zátvorky sú tam, kde je na slovenskej ú a ä
Dopĺňam:
Da sa to písať aj cez klávesové skratky.
ľavý ALT+91 [
ľavý ALT+93 ]
azla
22.05.09,12:28
Katija, díky za radu.:)

Ale, kým prepnem klávesnicu, popíšem tie tagá, farby ...... tak to si poviem, že aj čierna farba je farba a píšem farebne na bledomodrom podklade.:D (kým to Richard "nespojazdní").:rolleyes:
Blankake
22.05.09,12:34
Dievčatá a chlapci, písala som Richardovi, vraj to bude zase fungovať (farby), ale nenapísal kedy:---