liba2
22.05.09,21:27
Dievčatá a chlapci, písala som Richardovi, vraj to bude zase fungovať (farby), ale nenapísal kedy:---
ďakujem
mpca
25.05.09,09:49
Ja zapnem anglickú klávesnicu a zátvorky sú tam, kde je na slovenskej ú a ä
Dopĺňam:
Da sa to písať aj cez klávesové skratky.
ľavý ALT+91 [
ľavý ALT+93 ]
Dopĺňam:
pravý ATL (Alt Gr) + f [
pravý ATL (Alt Gr) + g ]
Katija
25.05.09,10:11
Dopĺňam:
pravý ATL (Alt Gr) + f [
pravý ATL (Alt Gr) + g ]
Veľká vďaka. :eek: :D Tagy ma začínajú baviť.
__________________
Katija:):cool:
Keď to nejde takto, pôjde to inakšie.
Blankake
25.05.09,10:18
Veľká vďaka. :eek: :D Tagy ma začínajú baviť.
__________________

Cha... kým Richard spojazdní farby, naučíme sa pracovať s TAGMI. :D;)
bv_alexandra
26.05.09,05:27
Ja sa chcem opýtať kde sa stratili chlieviky v Porade - Účtovné softvéry.:eek:
Keď si kliknem na účtovné sofvéry tak tam už nie sú pekne rozdelené podľa druhu sofvéru ale sú v jednej kope pod sebou. Prečo:mee:
Šak teraz je to aspon teda pre mna nepriehľadné:rolleyes:
lenkak
26.05.09,05:41
už som to aj ja písala v inej téme, teraz je to strašne neprehľadné.
Blankake
26.05.09,15:09
Ľudkovia už nám fungujú FARBY :):D:---
cactus
26.05.09,15:50
Ľudkovia už nám fungujú FARBY :):D:---máš pravdu
Richard
27.05.09,08:20
Ja sa chcem opýtať kde sa stratili chlieviky v Porade - Účtovné softvéry.:eek:
Keď si kliknem na účtovné sofvéry tak tam už nie sú pekne rozdelené podľa druhu sofvéru ale sú v jednej kope pod sebou. Prečo:mee:
Šak teraz je to aspon teda pre mna nepriehľadné:rolleyes:

Tu sme to riešili:
http://www.porada.sk/1053551-post16.html
hanelie
06.07.09,13:47
prečo je prvý príspevok "vyčačkaný" , veď je to nečitateľné :mee:
cactus
06.07.09,14:16
prečo je prvý príspevok "vyčačkaný" , veď je to nečitateľné :mee:
ktorý prvý?
hanelie
06.07.09,14:24
každý :eek: , čo to vari mám len ja?
cactus
06.07.09,14:28
každý :eek: , čo to vari mám len ja?
skús skopírovať...
alla66
06.07.09,14:29
každý :eek: , čo to vari mám len ja?
odfoť a prilep obrázok:confused:
Postup: Otvoriť si stránku, ktorú chceš kopírovať.....PrintScreen - vložiť do maľovania...uložiť ako jpg do PC... potom pridať ako prílohu
hanelie
06.07.09,14:58
akosi sa mi nedarí odfotiť to, / prehliadač opera
alla66
06.07.09,15:17
akosi sa mi nedarí odfotiť to, / prehliadač opera
Popíš...vidíš text farebne...kostrbato:confused:...nemyslíš príspevky, ako si kočky skúšali farbu písma v predchádzajúcich príspevkoch?:)
Marianna01
15.07.09,14:13
ja mám problém - neviem upraviť moje staršie príspevky. Jednoducho mi tam chýba tlačítko uprav. Chcela som si upratať v jednej téme a povymazávať príspevky ...posúvam..., no a nejde to... Nemôžem sa dostať k svojim starším príspevkom?
liba2
15.07.09,17:02
ja mám problém - neviem upraviť moje staršie príspevky. Jednoducho mi tam chýba tlačítko uprav. Chcela som si upratať v jednej téme a povymazávať príspevky ...posúvam..., no a nejde to... Nemôžem sa dostať k svojim starším príspevkom?Toto som zaregistrovala aj ja a už dááávnejšie.
mekelek
15.07.09,20:12
Mne sa dajú upraviť len príspevky napísané v tomto mesiaci, ostatné nie.
Chobot
16.07.09,08:48
ja mám problém - neviem upraviť moje staršie príspevky. Jednoducho mi tam chýba tlačítko uprav. Chcela som si upratať v jednej téme a povymazávať príspevky ...posúvam..., no a nejde to... Nemôžem sa dostať k svojim starším príspevkom?

Máš dobrý postreh. Nedávna zmena, čo urobil Richard bola, že príspevky sa dajú upravovať len mesiac dozadu. Po tomto čase už užívateľ nemôže upraviť svoj príspevok, môže tak urobiť len moderátor alebo administrátor (môžu príspevky zmeniť alebo vymazať). Bolo to urobené preto, aby sa spätne nepremazávali príspevky, čím by sa ostatné príspevky povytŕhali z kontextu a diskusia by mohla prestať dávať zmysel. Aby platilo pravidlo - "Co je psáno, to je dáno". Užívateľ má mesiac na to, aby si v prípade potreby upravil svoj príspevok.

AK chceš príspevok zmazať, musíš si ho nahlásiť moderátorovi a ten ho zmaže / upraví.

Ale nie že mi teraz nahlásiš 150 príspevkov na zmenu alebo zmazanie! :eek::eek::eek:
Marianna01
16.07.09,13:37
Ale nie že mi teraz nahlásiš 150 príspevkov na zmenu alebo zmazanie! :eek::eek::eek:


to by som si nikdy nedovolila :D:D:D
ale nie, budú to len tri, aj to v jednej téme, kde som posúvala otázku, tak to idem vyhľadať. :)
Ďakujem
Marianna01
16.07.09,14:27
musím aj takto verejne pochváliť Chobota - na moju žiadosť o zmazanie príspevkov zareagoval okamžite, a kým som mu v SS vysvetlila, čo vlastne chcem, aj to stihol urobiť. Chobot, fajn, že si...
Richard
17.07.09,13:22
25-10-07 už DÁVNO BOLO, takže tému uzatváram.

Ak máte problém, založte novú tému, ale tak aby sa z jej názvu dalo vyčítať čo je to za problém, lebo potom sa každý v každej téme pýta na niečo a nikto nič nenájde.

ĎAKUJEM