sway
27.10.07,08:13
Dovolím si prispieť aj ja svojím dielom.
Mám fantastickú klasickú bábovku.
Len pozor, je veľká, robím ju do formy aj do srnčieho chrbta z tejto dávky, čo priložím.
Skúste ;)

mňam...mňam....
adi11
27.10.07,07:42
Dostala som strašnú chuť na tú bábovku, tak sa idem do nej pustiť .
No ale nemám takú furmu , jedna mi praskla a druhú gumovú som zahodila, lebo že v tom piecť nie je zdravé / dosť skoro na to prišli /.
Ešteže mám srnčí chrbát :)
mystery
14.11.07,10:39
Co je to ta VISA v recepte???
Tatiana
14.11.07,10:42
Co je to ta VISA v recepte???To je druh margarínu
Elena Navrátilová
14.11.07,10:43
Co je to ta VISA v recepte???Dnešná Hera, Palmarín,... Cera bola ak si dobre pamätám Iva. Ak sa má miešať v ceste tak je to rastlinné maslo. Ak na polevu, tak stužený tuk. Áno je to rastlinné maslo v tomto recepte. ;)
Tatiana
14.11.07,10:55
Tá bábovka je úžasná Sway. Určite ju upečiem cez víkend.
Ešte na zlepšenie bábovky./aj keď Tvoja vyzerá krásne/.
Ja - keď prilievam kakaové cesto tam pomáham si aj vidličkou - pekne po forme bábovky /s touto vidličkou/ krúžim dookola a po upečení sa mi vytvoria také krásne kakaové pásiky.
sway
14.11.07,11:06
Tá bábovka je úžasná Sway. Určite ju upečiem cez víkend.
Ešte na zlepšenie bábovky./aj keď Tvoja vyzerá krásne/.
Ja - keď prilievam kakaové cesto tam pomáham si aj vidličkou - pekne po forme bábovky /s touto vidličkou/ krúžim dookola a po upečení sa mi vytvoria také krásne kakaové pásiky.

nechápem ako to robíš??? tú vidličku máš v ceste???
Tatiana
14.11.07,12:00
jednou rukou prilievam pomaly kakaové cesto do formy a tou druhou rukou pomaly s vidličkou robím kruhy v bábovkovom ceste v smere hodinových ručičiek.
chudaska
15.11.07,06:52
Aj ja pripojím nejaké bábovky!!
Marína
15.11.07,07:32
Ja do bábovky pridávam aj okrúhle piškóty zlepené džemom. Do formy nalejem 1/2 cesta, poukladám zlepené piškóty(2 piškóty spojím džemom) a zalejem zvyšným cestom. Ak by náhodou chceli vyplávať na povrch, vtlačíme ich vidličkou. Do tmavej bábovky dávam svetlé piškóty, do svetlej kakaové.