Beska
28.10.07,15:32
Dobrý deň, potrebujem poradiť. Už asi 1 rok ma bolí bedrový kĺb, vystreľuje mi bolesť až do kolena. Mala som až také bolesti, že som nemohla nohu zdvihnúť. Lekárka mi predpísala Coxtral, načo mi bolesť prešla, ale časom sa bolesť vrátila. Čo to môže byť?
adi11
28.10.07,15:43
No a tá lekárka nezistila čo to máte, len predpísala liek..bolo by dobre ísť s tým k ortopedovi na snímok a potom sa uvidí z čoho máte tú bolesť.

Mne takto začali bolesti asi pred 20 rokmi a tiež som chodila po lekároch až nakoniec som si dala pichnúť takú konskú injekciu - obstrek do klbu pretože to boli otrasné bolesti hlavne v noci. Ortoped mi zistil, že mám koxatrozu prvého stupna a že to je dedičné a mal pravdu, lebo to mal môj otec. Odvtedy som si zvykla na tie bolesti. Hlavne si treba dávať pozor na prechladnutie, jesť veľa vitamínov a na jesen si nasadím švédske kvapky.Je to taká prevencia a pomáha my to.
zanetth
28.10.07,18:18
Manžel mal podobné problémy, a neurologickým vyšetrením zistili vyskočenú platničku. Bolo by asi vhodné ortopedické aj neurologické vyšetrenie. V akom poradí, to by už mal určiť praktický lekár.
Mackovka
29.10.07,06:07
Vyhľadaj si aj tému displazia bedr. klbu je toho tam viac k tvojej téme.