Jozef Mihál
29.10.07,10:11
Zamestnanec je v dôsledku pracovného úrazu práceneschopný po dobu 2 mesiacov. Zamestnávateľ mu platil 10 dní náhradu mzdy z dôvodu práceneschopnosti. Aké ďalšie náhrady a v akej výške patria tomuto zamestnancovi od zamestnávateľa, napr. ušlá mzda a podobne?
Jozef Mihál
29.10.07,09:14
Podľa § 156 Zákonníka práce, zabezpečenie zamestnanca pri dočasnej pracovnej neschopnosti pre úraz upravujú osobitné predpisy, čo je zákon č.461/2003 Z.z. o sociálnom poistení.

Podľa § 198 ods. 1 Zákonníka práce, zamestnanec, ktorý utrpel pracovný úraz, má voči zamestnávateľovi nárok v rozsahu, v ktorom zamestnávateľ zodpovedá za škodu, len na poskytnutie náhrady za vecnú škodu.


ZP_§156
ZP_§198
ZSP_§83
PrWe
15.12.09,12:47
Dobrý deň!
Prosím o radu v podobnom prípade, kde sa stal zamestnancovi pracovný úraz v zahraničí, ale polícia si žiada od zamesnávateľa potvrdenie o jeho ušlej mzde. Ako ju mám vypočítať? A je k tomu potrebné doložiť aj potvrdenie zo sociálnej poisťovne o vyplácanom nemocenskom?
Jozef Mihál
17.12.09,11:43
Vypočítate to ako priemerný zárobok krát príslušný počet dní.
PrWe
21.12.09,14:17
Dobrý deň!
Ešte by som sa chcela opýtať, či mám použiť ten hrubý, ktorý vypočítam, alebo ešte je potrebné odpočítať sumy poistného a dane. Kedy sa vlastne používa čistý mesačný priemerný zárobok?
Mila123
19.07.21,11:39
Dobrý deň,
dnes doniesol zamestnanec (spracovanie dreva - píla) Preukaz o trvaní dočasnej PN, kde ošetrujúcemu lekárovi nahlásil pracovný úraz (zlomené rebro). Dnes zamestnanec tvrdil, že sa mu pracovný úraz stal vo štvrtok (15.6). Spoločnosť má kamerové záznamy, ale zamestnanec uviedol, že sa mu stal úraz v tej časti prevádzky kde kamery nie sú nainštalované, teda nie je žiaden ani obrazový dôkaz. Pritom tento zamestnanec nikomu ani z kolegov neuviedol, nespomínal, že si ublížil v práci, pracoval aj v piatok (16.6) a tiež nič nespomínal. ( pritom bezpečnostný technik tvrdí, že ak sa stane pracovný úraz musí zamestnanec nahlásiť bezprostredne (podľa zdravotného stavu), že sa mu stal úraz.) Ako má postupovať zamestnávateľ pri PN?
Karin87
21.12.21,06:27
Dobrý deň, platí zamestnávateľ pri pracovnom úraze náhradu PN klasicky ako pri normálnej PN a zvyšok do 100 % dopláca Sociálna poisťovňa?
Iveta Matlovičová
21.12.21,09:33
Dobrý deň, platí zamestnávateľ pri pracovnom úraze náhradu PN klasicky ako pri normálnej PN a zvyšok do 100 % dopláca Sociálna poisťovňa?

pri pracovom uraze a uznani DPN plati zamestnavatel 10 dni nahradu a od 11. dna SP nemocenske + od prveho dna ma zamestnanec narok na urazovy priplatok (ten je vo vyske 55% denneho vymeriavacieho zakladu)