duficek
29.10.07,18:17
Donekonecna omielana tema, prezrel som si vsetky starsie temy, moznosti je niekolko:
1 - vozidlo prelitrovat pokial to je mozne - nase vozidlo prelitrovat mozne nie je, resp. ani to by neodrazalo skutocnu spotrebu, pretoze jedno prelitrovanie neodrazi skutocnu spotrebu pri plnej zatazi, v zime pri plnom kurenia v lete pri zapnutej klime

2 - pouzit udaj z TP podobneho automobilu - ak som dobre vyrozumel, toto nie je mozne pri firemnych autach, iba pri pausalnych nahradach 6,2/km

3 - vypracovat si smernicu a spotrebu si odsledovat - tu vraj tiez niektore kontroly tieto smernice neakceptovali

moja idea :)
4 - dnesne moderne vozidla maju elektronicke vstrekovanie, davkovanie paliva do valcov je teda presne riadene riadiacou jednotkou, vdaka tomu palubne pocitace dokazu zobrazit aktualnu spotrebu a rataju priemernu spotrebu, ktora realne zohladnuje aj pridanu zataz pri zapnutej klimatizacii a nalozenom naklade

je podla vas takato spotreba, resp. smernica s takouto uvedenou spotrebou "neprestrielnejsia" a akceptovatelna?

resp. by bodol aj vzor jednoduchej smernice pre SZCO
duficek
29.10.07,21:52
dakujem za odpoved. palubny pocitac je samozrejme jednoduchy, je to len jeden ciselny udaj na displeji pristrojovej dosky, ktory sa priebezne aktualizuje, ale je ho mozne aj vynulovat. takze da sa zacat od nuly s tym, ze si urcim ze ho nevynulujem najblizsich 1000 km, pripadne pol roka a ziskam objektivnu spotrebu na "priemerny" usek.
ako "dokaz" ze v tom a tom case bola naozaj na displeji namerana taka hodnota moze posluzit fotografia alebo rovno video zaznam.
duficek
29.10.07,22:29
nie, zlozitejsie vystupy, resp. ziadne vystupy z toho nejdu dostat.
nerozumiem pojmu absolutna spotreba.
na displeji sa zobrazuje okamzita spotreba, ktora sa meni podla zoslapnutia plynoveho pedalu, teda pri rozbiehani z krizovatky ukazuje aktualnu spotrebu aj 12l/100 km, pri razantnejsom odpichu aj 20l/100km, zato pri jazde na dialnici pri ustalenej 130km/h je okamzita spotreba 4l/100km.
priemerna spotreba je ratana palubnym pocitacom a je prepocitavana az kym sa nevynuluje..
preto som myslel, ze bude vhodne ratat priemernu spotrebu povedzme 3 mesiace resp. pol roka a za ten casovy rozsah sa stihne realne zobrazit prevadzka vozidla, ako jazda v meste tak i cesty po dialniciach a takuto spotrebu si urcit ako vychodziu do smernice....
Vladimír Ozimý
30.10.07,05:39
take prichádzame k tomu že v prípade ak spotreba nie je určená treba si vypracovať smernicu na základe pozorovaní za určitý časový úsek...