DianaI
29.10.07,22:17
Chcela by som tymto oslovit ctenych navstevnikov Porady, uz existujucich podnikateľov (aj tych buducich), ktori sa zaoberaju predajom oblecenia pre mladu generaciu, zeny a muzov, vlastnia obchodiky a butiky,alebo ich chcu vlastnit v buducnosti :-)))..a takto zistit predbezny zaujem o veľmi kvalitne a moderne oblečenie,ktore chceme dovazat z Nemecka. Tovar bol stiahnuty z predaja, nakolko ho zastupil novy, aktualny tovar.Jedna sa o tzv.outlet, tovar ktory sa ale vo väcsine pripadov veľmi podoba na ten najnovsi..alebo sa ani neda rozlisit..nakolko je moda z roka na rok velmi podobna.Dakujem vopred za vase ohlasy, nazory, tipy, pripadne konkretne veci o ktore by zaujem bol.Tesim sa na vase reakcie!
Zoltán Kovács
29.10.07,21:34
mimotemyToto skôr patrí do inzercie, ako do diskusie.
DianaI
30.10.07,20:59
No ospravedlnujem sa, som na Porade nova a nejaku inzerciu,ktora je uplne na konci som si ani nevsimla..moja chyba. Myslela som,ze sa to môze povazovat aj za podnikateľsky napad, taky veľkosklad s outlet oblečenim. Preto som sa aj pytala na nazory inych, neslo mi o reklamu, tu si mam ešte cas robit a taka anonymna by mi asi ani veľmi nepomohla :-))) Snad sa najde niekto zhovievavejsi a poradi.
tetrisss
31.10.07,16:27
No ospravedlnujem sa, som na Porade nova a nejaku inzerciu,ktora je uplne na konci som si ani nevsimla..moja chyba. Myslela som,ze sa to môze povazovat aj za podnikateľsky napad, taky veľkosklad s outlet oblečenim. Preto som sa aj pytala na nazory inych, neslo mi o reklamu, tu si mam ešte cas robit a taka anonymna by mi asi ani veľmi nepomohla :-))) Snad sa najde niekto zhovievavejsi a poradi.

Mne napriklad velmi zalezi na tom, kde sa bude tvoj sklad nachadzat, kedysi som nap. chodila Topolcany, Zvolen, Banska Bystrica, teraz len Bratislava, ak budes inde, pre mna je to neefektivne, pokial v tvojom okoli nebude aspon 5 skladov a moze tam byt tovar aky chce, pre mna- malu predajnu o nicom. Samozrejme to je len moj nazor, ked sa pytas.
Marta Ružová
05.11.07,10:40
Tiež by ma zaujímalo kde sa bude tvoj sklad nachádzať a či tam budeš mať aj značkovú športovú obuv alebo len oblečenie.
rracko
07.11.07,18:23
mna by tiež celkom zaujimalo, kde bude ten velkosklad, mam zaujem otvorit si obchod a preto hladam vhodnych dodavatelov.
tetrisss
07.11.07,18:31
sa mi zda, ze je to obchod v utajeni. Pomohla by SIS?
Marta Ružová
08.11.07,12:54
Asi budeme musieť zapojiť do pátrania tú SIS, ako spomínaš
mihihi
21.11.07,07:46
Ahoj!To je dobrý nápad mohli by ste mi dať adresu.a ponuku.Ja chcem otvoriť si obchod pre moletky.Neveim či by som našla nejaky tovar u Vás.Ak nie tak mi pošlite mi adresy dodavateľov na tovar s oblečením pre moletky.Ďakujem
DianaI
24.11.07,21:11
Ahojte vsetci!
Dakujem vam za prispevky a vase ohlasy a hlavne sa chcem ospravedlnit,ze som neodpisovala,nakolko som bola dlhsiu dobu v zahranici a potom tu doma kopec prace..tak prepacte vsetci! Musim vas ale sklamat, nas sklad je len v stadiu rozbehu, tzn. nemam este ani nejake prichystane katalogy,ktore môzem posielat, ani web.stranku..tak prosim pockajte a urcite ma potom neprehliadnete. Bude tam len oblecenie, jeans (napr.Mustang), ziadna obuv, mozno nejake doplnky, opasky, tasky a pod..,ale ziadna obuv. Takisto si asi velmi nepridu na svoje ani moletky (co ma mrzi), pretoze je to vsetko v klasickych velkostiach..tzn. S-XL, ci 34 - 44(nieco46). No a najblizsie to k nam budu mat zákaznici z okolia BB a ZV. Ked bude vsetko konkretnejsie, urcite sa dame viac do povedomia.Neviem,ci som vas potesila, alebo nepotesila...Zatial dakujem za zaujem,papa :-)
tetrisss
25.11.07,11:31
Ahojte vsetci!
Dakujem vam za prispevky a vase ohlasy a hlavne sa chcem ospravedlnit,ze som neodpisovala,nakolko som bola dlhsiu dobu v zahranici a potom tu doma kopec prace..tak prepacte vsetci! Musim vas ale sklamat, nas sklad je len v stadiu rozbehu, tzn. nemam este ani nejake prichystane katalogy,ktore môzem posielat, ani web.stranku..tak prosim pockajte a urcite ma potom neprehliadnete. Bude tam len oblecenie, jeans (napr.Mustang), ziadna obuv, mozno nejake doplnky, opasky, tasky a pod..,ale ziadna obuv. Takisto si asi velmi nepridu na svoje ani moletky (co ma mrzi), pretoze je to vsetko v klasickych velkostiach..tzn. S-XL, ci 34 - 44(nieco46). No a najblizsie to k nam budu mat zákaznici z okolia BB a ZV. Ked bude vsetko konkretnejsie, urcite sa dame viac do povedomia.Neviem,ci som vas potesila, alebo nepotesila...Zatial dakujem za zaujem,papa :-)
No mna napriklad ano lebo som z tohto okolia, tak sa nezabudni pochvalit, ked to bude aktualne.;)
zolik2001
02.12.07,19:07
Mna tiez zaujima kde to bude

taktiez mam v plane zacat obchod s oblecenim a dodavatel na slovesnku bude po ruke. Osobne sa snazim zacat dovazat zo zahranicia....konkretne z chiny kontakty uz su ale este nepoznam sposob a co to obnasa. Budem rad ak niekto prispejete svojimi skusenostami kedze dovoz z chiny je mimo EU. Mam iba male skusenosti kupi z Chiny a predaj na Ebayi.
S pozdravom
Julian
rracko
05.12.07,08:29
Tak dufam, ze naozaj date o sebe vediet, som priamo z BB, takze by mi to uplne vyhovovalo.
gibbidis
26.12.07,10:45
mam zaujem o distribuciu,chcem predavat tovar doma,kotokolvek sa mi ozvite,aj tu pani diana
vivas
14.07.08,11:36
Chcel by som sa o tom dozvediet viac...
O aké značky konkretne ide??o aké množstvo sa jedná??
krason
14.07.08,16:12
Mna tiez zaujima kde to bude

taktiez mam v plane zacat obchod s oblecenim a dodavatel na slovesnku bude po ruke. Osobne sa snazim zacat dovazat zo zahranicia....konkretne z chiny kontakty uz su ale este nepoznam sposob a co to obnasa. Budem rad ak niekto prispejete svojimi skusenostami kedze dovoz z chiny je mimo EU. Mam iba male skusenosti kupi z Chiny a predaj na Ebayi.
S pozdravom
Julian
Som tu sice novacik, ale tak myslim, ze dovoz z chiny a skusenosti uz boli rozoberane. Skus vyhladat "dovoz z chiny" mozno ti to pomoze :-)
krason
14.07.08,16:22
Ako napad ocenujem.. Take nieco na Slovensku chyba. ak budu aj dobre ceny tak 2 x gratulujem. Dufam a verim, ze v tom podnikani vidis peniaze a zmysel.. Ako mlademu cloveku mi tu chyba to co bolo v Anglicku Outlet obchody (ako priklad 20 libier komplet znackove oblecenie, 8 libier rok stara obuv adidas a pod.) , kde sa dalo nakupit jeden rok stare ( 1 rok stara moda ) oblecenie za malo penazi.. Necem siahat na ostatnych, ale tu sa predava uplne nekedy stara moda za vela penazi a nie preto ze bola draha ale podnikatel chcel ZAROBVIT aj o 100 % a viac .. ( to je to co by sa nemalo robit ):rolleyes: PS: clovek ako odberatel si potom povie radsej nakupim niekde inde. :)
mirka165
29.11.08,17:19
Diana, tiež by som mala záujem o bližšie info, najmä kde bude veľkosklad, ceny, značky, balenia a pod. Budem rada, ak mi, keď to bude aktuálne, necháte mi nejaký odkaz.
Ivet17
05.12.08,19:01
Ahoj. Aj ja by som chcela kontakt -ak otvaras ten velkosklad. Mozes mi poslat aj sukromnu spravu- mne ju neslo odoslat, lebo som tu nova. A tiez este len planujem otvorit predajnu s textilom prave s tymto zameranim. vrela vdaka.
tetrisss
05.12.08,20:28
No neviem, Diana nam to ponukala pred rokom a uz potom ticho...
Ivet17
06.12.08,06:24
To je skoda. Ale diky za info.
hemko
17.11.09,10:22
Dobry den, my mame predajnu outletu a mame zaujem o novych dodavatelov. tak sa ozvite. skype:miminka9194
tesime sa na spolupracu
Michaela
veronikasad
17.11.09,10:28
Dobry den, my mame predajnu outletu a mame zaujem o novych dodavatelov. tak sa ozvite. skype:miminka9194
tesime sa na spolupracu
Michaela
DianaI bola naposledy prihlásená na PORADe 5.1.2008 - takže na ponuku od nej asi budeš čakať zbytočne
armix
31.08.10,19:30
Toto by zaujimalo aj mna.Ked budes mat ponuku a katalog,tak mi ho pls posli..Dakujem
lili88
10.03.11,11:05
Mna to tiez velmi zaujima, nakolko si idem otvarat Butik s oblecenim a zhanam dodavatelov. Bolo by super keby ste ma potom kontaktovali.