tib0r
30.10.07,08:30
Ahojte,
zakladam jednoosobovu sro a prislo mi nasledujuce zdovodnenie odmietnutia "bol zistení nesúlad medzi návrhom a prílohou, nakoľko v návrhu je uvedené pri zápise sídla spoločnosti orientačné číslo/súpisné číslo: 12/580 a v zakladateľskej listine figuruje iba orientačné číslo: 12"

Nesúlad mám odstrániť v návrhu alebo v prílohách, podľa toho kde je chyba.
Ide o to, že naozaj som naozaj vo všetkých dokumentoch použil adresu iba vo forme "Dlhá 12". Na krátku formu som zvyknutý aj v úradných záležitostiach, doteraz s tým nikdy nebol problém. Aká je pravdepodobnosť, že mi zamietnu návrh, ktorý opravím tak aby v ňom všade bolo iba orientačné číslo? Ak budú chcieť nájdu potom nesúlad návrhu a priloženého listu vlastníctva. Na živnosťákoch už mám samozrejme sídlo "Dlhá 12".......
Ajuška
30.10.07,17:37
...nám sa toto stalo dokonca pri overovaní podpisov. Pracovníčka poverená overovaním túto chybu urobila vo všetkých klauzulách. Nezišlo mi na um kontrolovať ešte aj ju...:rolleyes: Narazili sme už na živnostenskom... našťatie...:rolleyes:
Všetky doklady som robila znova... overovanie znova... /v úžase nad absurdnosťou som to ani nešla reklamovať - takže niekoľko stokorún v keli/

Uznala som, že úradný záznam je v úradných dokumentoch treba uvádzať jednoznačne tak, ako je v dokladoch...

Nezostáva Ti iné, len dôkladne preštudovať celú dokumentáciu a chybu za chybou opravovať tak, ako sa nabalovala... bacha na dátumy a postupnosť... nech sa do toho ešte viacej nezamotáš...:rolleyes:...pevné nervy...:---