Mahena
30.10.07,14:49
Prosím Vás môžete mi niekto poradiť kde nájdem formulár na kontrolu požiarnych uzáverov. Ako to vôbec vyzerá. Ak by niekto niečo také mal prosím pošlite mi alebo poraďte že kde sa to dá kúpiť. V predajni tlačív som nič také nenašla.
Ďakujem
Chobot
30.10.07,14:23
Prosím Vás môžete mi niekto poradiť kde nájdem formulár na kontrolu požiarnych uzáverov. Ako to vôbec vyzerá. Ak by niekto niečo také mal prosím pošlite mi alebo poraďte že kde sa to dá kúpiť. V predajni tlačív som nič také nenašla.
Ďakujem

Kontrolu požiarnych uzáverov nerobíš ty, ale požiarny revízny technik. On z toho vyhotoví záznam a on už určite má vzory záznamov. Väčšinou kontrola pož. uzáverov sa robí súčasne s pravidelnou požiarnou revíziou a objednáva ju správca budovy.

A kto pýta od teba kontrolu pož. uzáverov?
Origos
30.10.07,14:52
Ahojte!
Kontrolu - prehliadku požiarnych uzáverov robí aj požiarny technik. Tieto sa potom zapisujú do príslušného denníka.
Aké druhy požiarnych uzáverov máte u Vás nainštalovaných??
Mahena
31.10.07,07:13
Akok dík za reakciu
Máme dvere na chodbách o ktorých treba robiť zápis a presne o ten DENNÍK, kde sa dá kúpiť?
Mahena
31.10.07,11:22
Čau
To sú dávko namovtované dvere a nikto nič od nich nemá. Všetko mi je jasné aj označenie dverí len si potrebujem zadovážiť ten záznamník či denník .....
Kolenčík
31.10.07,11:41
Denník PÚ Ti predsa mal dať výrobca s potrebnými údajmi a môžeš kontrolu vykonávať v jeho dokumentácii. Ak chceš mať "svoj" aj s podrobnosťami tak napíš pošlem Ti vzor.
erzet
20.11.07,08:58
Napíš adresu. Vyrobil som si ich sám. Pošlem.