bui
30.10.07,22:43
Vie mi prosim Vas narychlo niekto poradit..polopate...ako vyplnit oznamenie o zmene..pre VSZP? Mam zamestnanca na PN od 4.9.2007 , dnes je este stale na PN, a ja musim do konca oktobra nahlasit do ZP zmenu, no neviem to. Nejako to neviem vyhladat ani na porade.
Chcem nahlasit zaciatok PN. Kopiu PN/ky mam, uz len tie kody..a datumy...

Cize kod, platnost zmeny a datum...

Dakujem
bui
30.10.07,22:48
ale ano, uz som nasla...a vela...zadala som nespravne slova vo vyhladavani...nasla som len stare prispevky s nejakymi kodami 19 a 25, a nejako mi to nesedelo s tym co som nasla na stranke VSZP

ale aj tak..som hlupa, keby som si pozrela ze to tlacivo ma aj druhu stranu, kde su vysvetlivky, tak by sm Vas nezatazovala hlupymi otazkami. Ja som hladala nejaky postup pri vyplnani na stranke VSZP, no tam to nie je nejako vysvetlene..no potom som si stiahla tlacivo a tam je to jasne cierne na bielom.Ponahlala som sa moj prispevok vymazat, no uz neskoro..uz ste mi odpovedali....
Ospravedlnujem sa.
Marína
31.10.07,05:29
mimotemy Založenú tému sama nevymažeš. Dá sa len cez Richarda(administrátora).
bui
31.10.07,21:19
ja som nechcela zrusit temu, preboha to by som si nedovolila, ved tam boli rozne prispevky. Ja som chcela zrusit len ten moj prispevok, no uz som nestihla, lebo uz mi nan bolo odpovedane, a bolo by to asi neslusne zmazat otazku na ktoru niekto odpovedal...