veta
31.10.07,16:13
aké máta skusenosti s týmto notebookom MSI ER710X-17SK 17"TL52 2GB 160GB BT HDMI, ešte stále sa neviem rozhodnuť medzi tymto a asus , ktorý je lepši
Fero11
01.11.07,07:12
Zalezi hlavne na co to chces. Ci na grafiku, alebo ti to staci na klasicke aplikacie ako je MS office, alebo na hry ..... atd. Ja osobne som zastancom Stolnych PC. NB so 17" displayom su uz riadne ceresla (je mi smiesne ked idu mlady studenti (btw ja som tiez mlady student) vo vlaku a vytiahnu si notebook a nevedia co maju s nim robit, chcu sa len troska poparadit). Ak to chces pouzivat len doma radsej vol, klasicke PC, ale ak vela cestujes, skus radsej nieco mensie. A co si tyka parametrov su klasicke. Pokial nebudes chcet na tom sledovat FULL HD cca s 20MBps tak ti to staci
(TO JE LEN MOJK NAZOR)
rakerian
05.11.07,06:15
Notebook so 17" monitorom je uz tazky aj na nosenie ... :)
MSI sú veľmi kvalitné notebooky. ASUS je skor taký priemer.
Vždy záleží na tom čo od hardware, ktorý kupuješ očakávaš. MSI je fajn, ale naozaj, pokiaľ na ňom nehráš hry a nepozeráš denne aspoň jedno DVD, tak je 17" monitor zbytočnosť...
rickman
06.11.07,15:21
Tema znie "poradte mi".
Suhlasim s Ferom: zalezi na co ho budes pouzivat.

No ak sme uz pri znackach, skus sa este pozriet po inych. Urcite najdes nieco, kvoli comu by si lutoval kupu jedneho z tychto dvoch ;).
Dáša_
06.11.07,17:22
je mi smiesne ked idu mlady studenti (btw ja som tiez mlady student) vo vlaku a vytiahnu si notebook a nevedia co maju s nim robit, chcu sa len troska poparadit
mimotemy tiež som bola kedysi mladá a tak som si vo vlaku vytiahla dierne štítky a vypis z počítača na tabelačnom papieri :D Už ani netuším, ako sa ten počítač volal, ale bol hodne obrovský a tuším bol umiestnený niekde na starej stavebne fakulte :):)