Blanka21
01.11.07,13:03
Chcem si otvoriť second hand len neviem kde su velkosklady hlavne s kvalitnejším tovarom.okolie Prievidze prosím o radu dakujem
ivuska333
07.11.07,19:48
Blanka aj aj chcem otvoriť sekac treba hladať na nete je tam toho spusta a pobehať to resp tahat info z konkurencie :o ak ti dakto dačo da, lebo ja sa neviem dopracovať ani k tomu aku trzbu mozem denne ratat v 25tis meste tj ako Prievidza asi, mozeme si vymeniť názory ak chceš.
uvažuješ na prizemi a kolko M2, ja ano a tak 50m2, len detsky znackovy minimum znoseny a hlavne modny tovar, ak mi to nepojde tak ti ho posuniem:---,
si si ista , že ti to pojde a ziskaš a nie stratiš, lebo ja sa toho najviac bojim, ked vidim kolko obchodov sa zatvara u nas, treba to amt perfektne premyslene, ak vies nieco poradi možeme si napisať aj mailom ak to tu porada dovoluje napsisať moju mail adresu, to neviem:cool: ivus
Timka1
24.01.09,07:57
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či niekto z poraďákov nepozná super veľkosklad second handu s anglickým tovarom v Bratislave, v ktorom predávajú skutočne dobrý kvalitný, neznosený a moderný tovar, ide mi výlučne o anglický tovar.
Na nete som našla toho veľa, ale podľa popisu sa nedá usúdiť akej kvality je tento tovar čo ponúkajú. Potrebovala by som overený veľkosklad, na ktorý sa môžem spoľahnúť, aby som nešla zbytočne 800 km. Ďakujem, môžte mi odpovedať aj cez SS.
Timka1
24.01.09,11:32
posúvam.....
sssilvia
29.08.09,14:50
ahoj, tiež hladám spolahlivého dodávatela angl, second handu, a zatial to vyzerá tak, že budem brat tovar od Maximaryland, skus pozriet ich webovú stránku.....
camozzi
29.08.09,15:18
Velkoobchodnikov s outletom je dost. Ak hladate znackovy outlet, tak by vam moholi pomoct TITO DODAVATELIA (http://www.123dodavatel.sk/produkty/adidas).
Patrissa
31.07.12,17:05
Ahojte..Máte skúsenosť s Maximaryland ? Neviete mi povedať viac info, na koľko mi neodpovedá na email chcela by som sa dozvedieť viac a rozmýšľam že by som si objednala od neho.
Ďakujem