heike
02.11.07,12:38
Má niekto Knihu pohľadávok a Knihu záväzkov v excelovskej forme? Ak áno, budem rada, ak mi to pridáte... Ďakujem...
Rozalka
02.11.07,11:53
Má niekto Knihu pohľadávok a Knihu záväzkov v excelovskej forme? Ak áno, budem rada, ak mi to pridáte... Ďakujem...
Prikladám.
heike
02.11.07,13:08
Ďakujem...
balci
02.11.07,13:36
Ďakujem...
mimotemy
ETIKETA
12. Dobrý príspevok oceňujem pridelením PoradaBodu jeho autorovi (klikom na "Oceňujem") a to najmä vtedy, ak som ten, kto sa pýtal a odpoveď mi pomohla. K prideleniu je vhodné zapísať aj komentár.
heike
02.11.07,14:19
mimotemy
ETIKETA
12. Dobrý príspevok oceňujem pridelením PoradaBodu jeho autorovi (klikom na "Oceňujem") a to najmä vtedy, ak som ten, kto sa pýtal a odpoveď mi pomohla. K prideleniu je vhodné zapísať aj komentár.

Trochu tomu nerozumiem...

Keď nad tým rozmýšľam, asi je to pochopené tak, že som sa poďakovala len slovíčkom "Ďakujem" a nie PoradaBodom. Vysvetlenie: neviem, čo mi zlyhalo, ale bod sa mi nedal pridať, tak aby som na to nezabudla, aspoň som sa poďakovala.

Pozn. 1: Niekto nemá ani ten "chochmes" poďakovať sa.

Pozn. 2: Pridávam bod, dúfam, že sa mi to podarí.

Pozn. 3: Za pomoc sa zavďačiť viem.
Rozalka
02.11.07,14:33
Trochu tomu nerozumiem...

Keď nad tým rozmýšľam, asi je to pochopené tak, že som sa poďakovala len slovíčkom "Ďakujem" a nie PoradaBodom. Vysvetlenie: neviem, čo mi zlyhalo, ale bod sa mi nedal pridať, tak aby som na to nezabudla, aspoň som sa poďakovala.

Pozn. 1: Niekto nemá ani ten "chochmes" poďakovať sa.
Pozn. 2: Pridávam bod, dúfam, že sa mi to podarí.
Pozn. 3: Za pomoc sa zavďačiť viem.
Mňa potešilo aj ďakujem, hlavne, že ti to pomôže. :)