fachman
03.11.07,08:50
Zdravím poraďákov,prosím o radu,v škodovke 105,som behom 14 dní menil dvakrát termostat,a furt mám na teplomeri 60-70 stupňov,motor nezohrejem,ale vodu hneď pustí do predu k chladiču,hadice v predu sú teplé,veľký okruh je hneď otvorený,termostat je riadne založený,sústava odvzdušnená.Čím to je,ďakujem.
najag
03.11.07,12:02
Termostaty su rozne nastavene v ramci vyroby/boh vie, kto to dnes vyraba/ a neda sa spoliehat na ich udaje. Je potrebne odskusat ich otvaranie s teplomerom v hrnceku s vodou pri zohrievani. Z toho je vidiet, ze otvara velmi rychlo. Skodovka ma vcelku problematicku sustavu chladenia, velmi dobra uprava bola zverejnena niekedy v Stope s termostatom z Lady, ktory postupne otvara, domiesava a zabezpecuje ovela lepsie pomery v aute.U skodovky sa odporucali dva termostaty. Jeden na leto so skorsim otvaranim a jeden na zimu s oneskorenym otvaranim. Inak este jedna uprava u skodovky bola velmi ucinna a nie je velmi znama. Zamenili sa navzajom dve chladiace hadice v tuneli pred prednou motorovou prieckou v interieri.Motor sa nezavzdusnoval a chladenie bolo podstatne ucinnejsie.
fachman
11.11.07,13:00
Neviete poradiť ako rozobrať vodnú pumpu z favorita? Neviem na ktorú stranu,či k lopatkám alebo k remenici.Snažil som sa vyklepať-opatrne ale pohol som 2mm.Nechcem to dokaziť,aký je postup aj pri skladaní.Ďakujem.
majkotrans
14.11.07,18:39
skus namontovat termostat opacne aspon na zimu mne to fungovalo v zime bez problemov
fachman
16.11.07,18:37
Tiež som uvažoval,denne najazdím do práce 7 kilometrov a z práce tiež 7.To vôbec nezohrejem,tak na 60-70,k 80-ke to ani nepríde,len ak otočím termostat,ako sa bude správať ak by som šiel dlhšiu trasu a nestíhalo by kúrenie odobrať teplo a motor by sa prehrial.