ricij
01.03.05,08:36
Včera sme so šéfom vážne prebrali budúcnosť našej sročky a ak sa nestane zázrak, je zbytočne ďalej držať našu sročku. Máme 10 zamestnancov. O mesiac ju chceme položiť.

Máte niekto praktické skúsenosti?
Aký je postup nahlásenia konkurzu?
Čo s ľuďmi? Na posledné výplaty ešte bude, ale na odstupné už nie.
Čo s tým kopcom papierov, ktoré som za rok vyprodukoval (účtovné doklady)? Komu zostanú?
Dňom vyhlásenia konkurzu končí účtovný rok a začína nový?
A na množstvo ďalších otázok je tu možné ešte odpovedať, ktoré mi nenapadli.
ricij
01.03.05,08:34
Tak to je Vám fajn, ak ešte nikto z vás nekrachol....
Nie, vážne, myslím si, že toto je začiatok dobrej témy, ktorá môže byť osožná pre mnohých ďalších.
Jano1961
01.03.05,09:25
Nepomôžem ti ricij,nemám s.r.o,ale začal by som trebars niečo hľadať na www.orsr.sk
v obchodnom registri. Poznáš zrejme firmy, ľudí v okolí ktorí rušili s.r.o. Naťukáš
hľadať podľa priezviska a nájdeš firmy čo rušili a zakladali nové s.r.o.
V tých obchodných registroch sa napr. uvádza,že sa vytvoril dodatok k spoločenskej
zmluve,to jest. Rozhodnutie mimoriadného valného zhromaždenia zo dňa .......
Vstup spoločnosti do likvidácie.Určí sa štatutárny orgán -likvidátor spoločnosti,
ktorý jedná za spoločnosť v konkurze.
Viem,že som ti veľmi nepomohol,skôr som pochopil,že je to vážny problém,ty
si pomáhal iným,tiež som si istý,že pár "poradakov" rušili s.r.o. ...
luebchenko
01.03.05,09:39
Ricij, neberieš Poradcu? v 11-12/2004 je téma likvidácia spoločnosti - ak neberieš, naskenujem ti to a prepošlem, možno to pomôže. A mám pocit, že v niektorom Poradcovi nedávno bol špeciálne rozoberaný konkurz, len to neviem nájsť.
A chceš snáď naznačiť, že lentilky nebudú? http://www.porada.sk/images/icons/icon6.gif
ricij
01.03.05,10:06
Bóže ľudia, veď ja neumieram, rozdiel bude možno v tom, že nebudem s Vami kecať z práce, ale z domu. Chýbali by ste mi. :D
Toho poradcu neodoberám.
Okrem toho som ešte mladý, zažil som sročku od začiatku do úplného konca, vidím chyby, ktoré sme urobili a nemali, sú to veľmi dobré skúsenosti do budúcna.
luebchenko
01.03.05,10:23
Scanujem - som v tom začiatočník, drž mi palce. Možno by bodla lentilka :p
ricij
01.03.05,10:25
Scanujem - som v tom začiatočník, drž mi palce. Možno by bodla lentilka :pPosielam doping! :D
http://www.porada.sk/showthread.php?t=2398&page=6&pp=10&highlight=%BEiaden+brak+ozajstn%E9
luebchenko
01.03.05,10:53
Posielam doping! :D
http://www.porada.sk/showthread.php?t=2398&page=6&pp=10&highlight=%BEiaden+brak+ozajstn%E9
Mňam mňam, dobré boli, drž palce, nech to aj prilepím jak sa patrí som scanovač a zároveň prilepovač začiatočník :D

No vidíš, ja som to tušila - je to 5 obrázkov a hneď ten prvý mi odmietol prilepiť lebo vraj je too large - ako to mám scvrknúť aby sa to ešte dalo čítať?
luebchenko
01.03.05,10:56
Rici, asi bude najjednoduchšie, ak mi pošleš do SS buď mailovú adresu alebo č. faxu, i keď to teda potom ostatní nebudú mať možnosť vidieť.
Evanka
01.03.05,11:10
Včera sme so šéfom vážne prebrali budúcnosť našej sročky a ak sa nestane zázrak, je zbytočne ďalej držať našu sročku. Máme 10 zamestnancov. O mesiac ju chceme položiť.

Máte niekto praktické skúsenosti?
Aký je postup nahlásenia konkurzu?
Čo s ľuďmi? Na posledné výplaty ešte bude, ale na odstupné už nie.
Čo s tým kopcom papierov, ktoré som za rok vyprodukoval (účtovné doklady)? Komu zostanú?
Dňom vyhlásenia konkurzu končí účtovný rok a začína nový?
A na množstvo ďalších otázok je tu možné ešte odpovedať, ktoré mi nenapadli.Pripajam subor, kde som "zozbierala" co som nasla o likvidacii spolocnosti. Mozno pomoze.
ricij
01.03.05,11:57
Vďaka kočky, bol som chvíľu mimo. Ľubka, posielam ti SS.
ricij
01.03.05,12:36
Pripajam subor, kde som "zozbierala" co som nasla o likvidacii spolocnosti. Mozno pomoze.Evanka, vyzerá to byť na dobrý dokument, aj by som vytlačil, ale došiel nám papier:D Dík.