Jaro ban
06.11.07,18:06
Nespravne zaradenie
účtovník 007
06.11.07,20:43
No moc som toho "nevygooglila"

http://www.primar.sk/poradnaplastickejchirurgie/Question.aspx?ID=72

a tu je niečo o tej klinike

http://www.esthetic.sk/
Jara
08.11.07,08:14
Bola o tom relácia v Črepinách plus či s hviezdičkou, tak si vyhľadaj na archíve relácii na stránke TV joj. Pozri to, ja som moc nevenovala tomu pozornosť, ale bolo to podrobne rozobraté.
Danila
08.11.07,08:25
Ahojte, moja otázka je veľmi intímna.
Mám ochabnuté malé pysky ohanbia a chcela by som si ich dať chirurgicky upraviť, pretože mi to veľmi prekáža. Môj gynekológ mi povedal, že to oni nerobia a odporučil mi plastickú chirurgiu. Chcela by som sa spýtať, či takúto plastiku už niekto podstúpil (priebeh, výsledok, suma zákroku) a ponúkol mi viac informácií ohľadom môjho problému. Ďakujem.
(Neposielajte mi prosím súkromnú správu).A prečo Ti to nevyriešili súbežne, keď si sa menil na ženu?...Bol by si to mal možno v jednej cene.
Eulalia
09.11.07,19:57
A prečo Ti to nevyriešili súbežne, keď si sa menil na ženu?...Bol by si to mal možno v jednej cene.

Aj Ty si si pozrela všetky príspevky od zadávateľa otázky? Zaujímavé, že?
tinaM
09.11.07,20:46
A prečo Ti to nevyriešili súbežne, keď si sa menil na ženu?...Bol by si to mal možno v jednej cene.
:D:D:D Danila, máš pravdu:D:D:D.
lorelei
09.11.07,21:16
Niekto si tu asi pomylil adresu!!! Chod na ine stranky, tam sa pobavis lepsie, tu si hned odhaleny.....
misomiso
10.11.07,08:08
Myslim, ze staci poriadne citat zadanie otazky. Ja som si hned vsimol, co mi tam velmi nesedi:

"(Neposielajte mi prosím súkromnú správu)."

Preco nie SS, ked ide o tak intimny problem? Hned ma napadli iba 2 moznosti:

1,) zadavatel tlaci konkretnu plasticku chirirgiu a che tu spamovat tym ze vyvola diskusiu (preto nie cez SS)

2,) chce sa bavit.
Eulalia
10.11.07,08:28
Misomiso, po dlhom čase s Tebou súhlasím.
Ale možno sa aj mýlime, čo keď rieši nielen svoje problémy, ale pomáha aj priateľom-ľkám tým, že sem predostiera ich problémy?
misomiso
10.11.07,08:45
Ak by chel pomoct priatelke, tak jej vysvetli, ze ja dolezite a co nie. Vysvelil by jej, ze muzov na zenach pritahuje ich SARM, teda to, co je tazko definovatelne, ale spada do toho urcite ich farba hlasu, smiech, usmev, drzanie tela, chodza, temperament, vona, ako sa dokazu upravit, ale samozrejme aj to, co maju v hlave + ako sa celkovo spravaju. Zabudol som urcite 100 dolezitych veci, ale take "intimne problemy" su urcite pre zenu a pre jej atraktivitu nepodstatne.
misomiso
10.11.07,11:13
Ano, ja som si vsimol, ze niekedy ja tu kazdy piaty prispevok blahozelanie ka narodeninam alebo meninam. Ale zasa - na druhej strane - to, ze ani tato tema nezostala bez odozvy, svedci o tom, ze aj Poradakov obcas zaujme taka vec, ako su pysky ohanbia :):):).
Halli
10.11.07,11:48
Ahojte, moja otázka je veľmi intímna.
Mám ochabnuté malé pysky ohanbia a chcela by som si ich dať chirurgicky upraviť, pretože mi to veľmi prekáža. Môj gynekológ mi povedal, že to oni nerobia a odporučil mi plastickú chirurgiu. Chcela by som sa spýtať, či takúto plastiku už niekto podstúpil (priebeh, výsledok, suma zákroku) a ponúkol mi viac informácií ohľadom môjho problému. Ďakujem.
(Neposielajte mi prosím súkromnú správu).

... oooou Jaro, zabavaš sa?, tie pysky ohambia ti narastli asi na nose, ak nie na peni....keďže všade píšeš ako muž, no ktovie :D
Danila
10.11.07,18:17
Ano, ja som si vsimol, ze niekedy ja tu kazdy piaty prispevok blahozelanie ka narodeninam alebo meninam. Ale zasa - na druhej strane - to, ze ani tato tema nezostala bez odozvy, svedci o tom, ze aj Poradakov obcas zaujme taka vec, ako su pysky ohanbia :):):).Vraj cez google je Porada prezentovaná ako fórum účtovníkov a rieši sa tu všeličo iné. Príspevok, ktorý to konštatoval nenachádzam, tak nadviažem na Tvoj. Ja vnímam Poradu ako kanceláriu účtovníkov, právnikov, konzultnatov, podnikateľov a ďalšieho administratívneho aparátu, ktorí skutočne tak, ako v každej inej kancelárii tiež riešia všeličo iné. Rovnako tu pracujeme, radíme sa, je tu istá organizačná štruktúra, aký-taký pracovný poriadok, tiež rôzne porušenia disciplíny, možnosť okamžitej výpovede, vzťahy skupín blízkych a menej blízkych. V každej kancelárii sa pracuje a oddychuje, prípadne sa rozdávajú gratulácie. Poohovára sa šéf, či šéfka, preberie sa kto, s kým, kedy, kto čo zdedil, alebo vytuneloval, kto a načo sa lieči a ešte aj prečo. Tak prečo v rámci naších prestávok by to malo vyzerať inak. Veď v tých hobby témach sa zvyčajne po dobre vykonanej práci chodí relaxovať, alebo vyžalovať. Každý podľa potreby. Medzi klasickou a poraďáckou kanceláriou je len jediný rozdiel. Tu sa nedáva výplatná páska.
Elena Navrátilová
10.11.07,18:25
Ano, ja som si vsimol, ze niekedy ja tu kazdy piaty prispevok blahozelanie ka narodeninam alebo meninam. Ale zasa - na druhej strane - to, ze ani tato tema nezostala bez odozvy, svedci o tom, ze aj Poradakov obcas zaujme taka vec, ako su pysky ohanbia :):):).
Podotýkam mužské... takže fakt rarita. ;):D:D:D:D
Stefan2005
10.11.07,18:40
Zita5
10.11.07,18:48
Už som trocha múdrejší v tejto veci.
http://www.porada.sk/t64734-prepocitanie-praxe.html#post565912

Štefan , tak túto tému asi potom založila sestra ,švagriná alebo suseda.;):):rolleyes:
Stefan2005
10.11.07,19:10
Ešteže Danila (#4) citovala pôvodný príspevok, lebo keď sem zavíta nový návštevník, tak si o nás pekné pomyslí...
Stefan2005
10.11.07,19:19
..... Medzi klasickou a poraďáckou kanceláriou je len jediný rozdiel. Tu sa nedáva výplatná páska.

Zase si to pekne napísala Danila. Áno, tu sa nedáva výplatná páska.
Napriek tomu do tejto kancelárie radi chodíme....
Stefan2005
10.11.07,20:04
Štefan , tak túto tému asi potom založila sestra ,švagriná alebo suseda.;):):rolleyes:

Ale to sa dá ľahko zistiť....
Denda
11.11.07,07:41
Vraj cez google je Porada prezentovaná ako fórum účtovníkov a rieši sa tu všeličo iné. Príspevok, ktorý to konštatoval nenachádzam, tak nadviažem na Tvoj. Ja vnímam Poradu ako kanceláriu účtovníkov, právnikov, konzultnatov, podnikateľov a ďalšieho administratívneho aparátu, ktorí skutočne tak, ako v každej inej kancelárii tiež riešia všeličo iné. Rovnako tu pracujeme, radíme sa, je tu istá organizačná štruktúra, aký-taký pracovný poriadok, tiež rôzne porušenia disciplíny, možnosť okamžitej výpovede, vzťahy skupín blízkych a menej blízkych. V každej kancelárii sa pracuje a oddychuje, prípadne sa rozdávajú gratulácie. Poohovára sa šéf, či šéfka, preberie sa kto, s kým, kedy, kto čo zdedil, alebo vytuneloval, kto a načo sa lieči a ešte aj prečo. Tak prečo v rámci naších prestávok by to malo vyzerať inak. Veď v tých hobby témach sa zvyčajne po dobre vykonanej práci chodí relaxovať, alebo vyžalovať. Každý podľa potreby. Medzi klasickou a poraďáckou kanceláriou je len jediný rozdiel. Tu sa nedáva výplatná páska.
Naozaj pekne napísané musím uznať, ale od veci.:) Príspevok, ktorý to obsahoval mal dva pohľady (dala som súhlas). Jeden sa týkal presne toho o čom tu píšete a popritom si odporujete ak berieme za fakt to, že ak dám niekomu súhlas tak s jeho názorom sa stotožňujem. Pozrite si Vaše príspevky na zadanú otázku a súhlasy v príspevku č. 4, 5, 7.
Druhý pohľad sa týkal toho na čo reagujete vraj....
Dôvod vymazania autora príspevku je uvedený: V tejto téme už nie je aktuálny a do inej ho neviem presunúť.
K tomu len toľko, že nekonštatoval nič. Len úvahu, o tom čo asi viedlo zadávateľa zadať otázku tohoto typu na tomto fóre.

S vaším príspevkom súhlasím ak sa týka reakcie na príspevok od misomiso.
Elena Navrátilová
11.11.07,07:46
Naozaj pekne napísané musím uznať, ale od veci.:) Príspevok, ktorý to obsahoval mal dva pohľady (dala som súhlas). Jeden sa týkal presne toho o čom tu píšete a popritom si odporujete ak berieme za fakt to, že ak dám niekomu súhlas tak s jeho názorom sa stotožňujem. Pozrite si Vaše príspevky na zadanú otázku a súhlasy v príspevku č. 4, 5, 7.
Druhý pohľad sa týkal toho na čo reagujete vraj....
Dôvod vymazania autora príspevku je uvedený: V tejto téme už nie je aktuálny a do inej ho neviem presunúť.
K tomu len toľko, že nekonštatoval nič. Len úvahu, o tom čo asi viedlo zadávateľa zadať otázku tohoto typu na tomto fóre.

S vaším príspevkom súhlasím ak sa týka reakcie na príspevok od misomiso.
mimotemy Ale potom prečo ešte rozoberať tému, ktorá už nie je aktuálna. Sám alebo sama zadávateľka rozhodla, treba to rešpektovať. Toto mi už naozaj pripadá úplne mimo, zbytočné.
Danila
11.11.07,08:05
mimotemy Ale potom prečo ešte rozoberať tému, ktorá už nie je aktuálna. Sám alebo sama zadávateľka rozhodla, treba to rešpektovať. Toto mi už naozaj pripadá úplne mimo, zbytočné.:)
Manual
11.11.07,08:36
Tak sa mi zdá, že každý v tejto bezduchej téme chce mať posledné slovo, aj keď je to o ničom, tak sa mláti prázdna slama ďalej... Čudujem sa, že sa táto téma už dávno nezamkla...
Snajper2
28.02.12,18:10
beriem antidepresíva ktoré mi asi tlmia chuť na "intimitu". problém je v tom, že to robili všetky lieky, ktoré som doteraz bral. existuje nejaký prípravok, alebo niečo podobné, čo by to odblokovalo?
pasuliatko
28.02.12,20:17
pasuliatko
28.02.12,20:19
a kde prosím vidíte zadanie témy?ja mám napísané iba,že Nespravne zaradenie a otázka nikde...ď
danushka
28.02.12,20:49
a kde prosím vidíte zadanie témy?ja mám napísané iba,že Nespravne zaradenie a otázka nikde...ď
V príspevku 4 je citované pôvodné zadanie.

Príspevok 24 je nová otázka.
K tej novej otázke je ťažké sa vyjadriť. Antidepresíva všeobecne utlmujú a najlepšie by odpovedal na problém dotazujúceho jeho ošetrujúci lekár.
calawen
28.02.12,20:53
a kde prosím vidíte zadanie témy?ja mám napísané iba,že Nespravne zaradenie a otázka nikde...ď
bola nastolená nová otázka v č. 24