Angie13
07.11.07,10:01
Prosím o radu.Naša spoločnosť prenajíma parkovacie miesta na súkromnom dvore pre automobily nájomníkov.Neviem ideálne vyriešiť odpratávanie snehu, pretože nezamestnávame stáleho pracovníka na takéto práce.Kedže sa jedná o prácu závislú na počasí, je ťažké to dopredu predvídať.Ako to riešite vy? Vie mi niekto poradiť?Ďakujem a zdravím všetkých.
Zoltán Kovács
07.11.07,09:04
Prosím o radu.Naša spoločnosť prenajíma parkovacie miesta na súkromnom dvore pre automobily nájomníkov.Neviem ideálne vyriešiť odpratávanie snehu, pretože nezamestnávame stáleho pracovníka na takéto práce.Kedže sa jedná o prácu závislú na počasí, je ťažké to dopredu predvídať.Ako to riešite vy? Vie mi niekto poradiť?Ďakujem a zdravím všetkých.

Čo tak uzavrieť zmluvu s firmou, ktorá robí upratovacie služby, vrátane exterieru.

http://www.porada.sk/t64208-zimna-udrzba.html
Angie13
07.11.07,09:34
V rámci upratovacích služieb to nemôžeme riešiť.
Zoltán Kovács
07.11.07,09:38
V rámci upratovacích služieb to nemôžeme riešiť.

Mal som na mysli, že tie firmy s tými upratovacími službami väčšinou ponúkajú aj odhrňanie snehu.
Angie13
15.11.07,10:42
Väčšinou také služby ponúkajú upratovacie firmy tak, že upratujú aj interiér a potom musia riešiť aj exteriér. My potrebujeme len exteriér. Neviete niekto niečo poradiť ? Lebo nakoniec to budem musieť urobiť sama...