Liptáčik
07.11.07,15:49
Pri zadávaní novej témy robím sústavne chybu. Predtým som tému pridala bez problémov, teraz vďaka chybe sa moje témy stále presúvajú. Kde robím chybu?:confused:
Zoltán Kovács
07.11.07,14:52
Akú chybu? A kam sa presúvajú?
Gabi03
07.11.07,15:06
Na vrchu stránky je "+Pridať tému", kde rovno otvorí formulár na napísanie dotazu. Nedávno Richard zadal povinne pri zadávaní novej témy jej výber do určitej oblasti. Touto funkciou sa tam nedá dostať.
Viem to, lebo som tak včera aj ja zle zadala. :D
Liptáčik, sprav to tak, že pôjdeš na hlavnú stránku, tam si nájdeš svoju oblasť, kde si chceš novú tému založiť a tam na spodku je ikonka "nová téma". ;)
Richard
07.11.07,18:18
Neviem presne čo myslel Liptáčik, ale Gabi tebe to nefungovalo pretože VIP kári nemali funkčný ten formulár na výber Porady (to preto, lebo VIPkári predsa vedia ako pridávať tému)
Horné pridať tému je niekam nastavené a to konkrétne do Hoby a cez formulár sa to dá zmeniť...

No nič doplnil som aby sa formulár zobrazoval aj VIPkárom, lebo ste viacerí už takto zle zaradili tému.

Ale čo chcel Liptáčik povedať? :)
endrju
07.11.07,18:30
Témy, ktoré zakláda Liptáčik, asi najčastejšie pri moderovaní presúvam ja. Pravidelne sa objavujú v porade Mzdové účtovníctvo / Zákony ... alebo Mzdové účtovníctvo / Vypracované otázky ...
Netuším, či Liptáčik nové témy umiestňuje do uvedených porád vedome alebo ide o dôsledok chyby v programe.
Ide totiž o témy vyplývajúce z každodenného mzdárskeho života a ich najvhodnejšie umiestnenie (aspoň podľa môjho názoru) je v porade Mzdové účtovníctvo. Preto ich aj presúvam do tejto porady.
Možno sa nejaké podrobnosti od Liptáčika ešte dozvieme. ;)
Liptáčik
07.11.07,19:30
Som počítačový antitalent (tvrdím o sebe, že pracujem systémom "cvičená opica"), takže som si vedomá, že akúsi chybu robím ja. Novú tému zadávam nasledovne: Vyberiem si oblasť, otvorím ju. Dole pod tabuľkou nájdem okienko Nová téma a otvorím ho. Vtedy na mňa vyskočí veľká plocha, na ktorej si mám určiť, čo to vlastne novou témou chcem. A tu asi robím chybu. Vrámci oblasti si vyberiem niečo zle, pretože potom sa moje témy presúvajú. :confused: