Jozef Mihál
07.11.07,18:07
Manželka je momentálne na RD, počas ktorej rozviazala so svojím zamestnávateľom pracovný pomer ku koncu roka 2007. Od 1.1.2008 zakladáme s.r.o., kde budeme obaja majitelia, konatelia a manželka bude zároveň aj zamestnaná. Ja budem poberať len podiely na zisku. Okrem iného ja pracujem na HPP v inej firme a som aj živnostník.

Keďže 23.11. má stanovený termín pôrodu, po vzájomnej dohode prihliadajúc na jej zdravotný stav chcem ísť na materskú dovolenku ja – muž. príspevok.

1. Keďže jej zdravotný stav je dlhodobo nepriaznivý /epileptička, meniérov syndróm/ môžem ísť na materskú ihneď po narodení dieťaťa, čiže na 22 týždňov alebo až po uplynutí obdobia 14 týždňov od vzniku nároku na materské, čiže len na 14 týždňov?

2. Mám nárok na materskú, ak ako konateľ spoločnosti budem v nej vykonávať činnosť, samozrejme bez akejkoľvek odmeny len s nárokom podielov na zisku a súčasne som aj SZČO?http://www.porada.sk/ />
Jozef Mihál
07.11.07,17:10
1. Na materskú môže ísť aj otec dieťaťa, viď § 49 zákona č. 461/2003 Z.z. o sociálnom poistení.

Pritom sa musí rešpektovať § 48 ods. 10 zákona, podľa ktorého matka musí poberať materské najmenej 14 týždňov a súčasne najmenej do uplynutia šiestich týždňov odo dňa pôrodu.

Teda ako otec nemôžete ísť na materské hneď, ale až po 14-tich týždňoch trvania materskej matky, súčasne najskôr od začiatku siedmeho týždňa veku dieťaťa.

Výnimkou sú prípady podľa § 49 ods. 2 písm. b) zákona: "...ak sa podľa lekárskeho posudku matka o dieťa nemôže starať alebo nesmie starať pre svoj nepriaznivý zdravotný stav, ktorý trvá najmenej jeden mesiac...atď." vtedy je možné, aby otec bol na materskej skôr (za doplnenie ďakujem Janke Motyčkovej).

2. V prvom rade si pripomeňme, že podľa § 49 ods. 1 nárok na materské máte ak ste v posledných dvoch rokoch pred prevzatím dieťaťa do starostlivosti bol nemocensky poistený najmenej 270 dní.

Predpokladám, že ako zamestnanec túto podmienku spĺňate. Materské sa vám potom vypočíta z nemocenského poistenia zamestnanca. Podmienkou však je, že ako zamestnanec nesmiete mať v období poberania materského žiaden príjem zo zamestnania (§ 30 písm. b).

Pri predpoklade, že podmienku 270 dní spĺňate z povinného nemocenského poistenia SZČO a že ako SZČO nemáte voči SP podlžnosti, máte na materské nárok aj z povinného poistenia SZČO. Ako povinne poistený SZČO nemusíte dokazovať, či v čase poberania materského máte alebo nemáte ako SZČO nejaký príjem, podmienka neexistencie príjmu pre SZČO pri poberaní materského neexistuje.

To, že súčasne ste konateľ s.r.o. nehrá žiadnu úlohu.

3. Riešením, ako byť na materskej a súčasne pracovať pre zamestnávateľa môže byť práca na dohodu o pracovnej činnosti alebo na dohody o vykonaní práce. Materskú nestratíte, lebo by šlo o príjem z iného právneho vzťahu, pri ktorom nevzniká nemocenské poistenie a nie zo zamestnania v pracovnom pomere.

4. Ako zamestnanec na materskej neplatíte žiadne odvody.

Ako SZČO na materskej by ste neplatili do Sociálnej poisťovne (§ 140), zdravotné poistenie pozrite tu:

http://www.porada.sk/t34351-zdravotne-poistenie-preddavky-szco-pocas-pn.html

ZSP_§49
Lissa
17.12.12,16:29
Dobrý deň p.Mihál,
dostala som otázku od klienta, že má na dohodu zamestnaného človeka, ktorý je na materskej dovolenke. Môže u neho tento človek pokračovať v práci na dohodu, alebo to už od 1.1.2013 nebude možné?
veronikasad
17.12.12,17:28
Dobrý deň p.Mihál,
dostala som otázku od klienta, že má na dohodu zamestnaného človeka, ktorý je na materskej dovolenke. Môže u neho tento človek pokračovať v práci na dohodu, alebo to už od 1.1.2013 nebude možné?
Je na "materskej" alebo rodičovskej dovolenke ? Uveď vek dieťaťa.
Lissa
07.01.13,09:53
Je na "materskej" alebo rodičovskej dovolenke ? Uveď vek dieťaťa.

Ospravedlňujem sa, ale až dnes som sa dostala k informácii. Otec je na rodičovskej dovolenke, dieťa má 1 rok.
veronikasad
07.01.13,09:56
Ospravedlňujem sa, ale až dnes som sa dostala k informácii. Otec je na rodičovskej dovolenke, dieťa má 1 rok.
Môže pracovať na dohodu, ale štát za neho prestáva platiť dôch.poistenie. Treba sa odhlásiť v SP na RL FO.
Lissa
07.01.13,10:04
Môže pracovať na dohodu, ale štát za neho prestáva platiť dôch.poistenie. Treba sa odhlásiť v SP na RL FO.
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď, ale práve mi znova volal zamestnávateľ a je to všetko ešte inak. Otec poberá rodičovský príspevok a je evidovaný na úrade práce.
Lissa
07.01.13,10:09
Zamestnávateľovi je jedno, či ho prihlási na TPP alebo na dohodu, ide len o to, aby nestratil rodičovský príspevok.
veronikasad
07.01.13,10:20
Zamestnávateľovi je jedno, či ho prihlási na TPP alebo na dohodu, ide len o to, aby nestratil rodičovský príspevok.
rodičovský príspevok nestratí, len prestane byť poistencom štátu na dôch.poistenie v SP.
Lissa
07.01.13,13:11
rodičovský príspevok nestratí, len prestane byť poistencom štátu na dôch.poistenie v SP.

Ďakujem veľmi pekne za odpovede, prosím ešte, čo je menej komplikované pre zamestnávateľa a tiež pre zamestnanca? Keď bude na TPP, nemusí zamestnanec chodiť na SP a nič hlásiť, alebo tú povinnosť má či už bude na TPP, alebo na dohodu?
Jozef Mihál
10.01.13,12:54
Povinnosť odhlásiť sa v SP ako poistenec štátu z dôchodkového poistenia má rovnako, či bude mať pracovný pomer, alebo dohodu. Z tohto pohľadu je to jedno.
Sabadka
14.05.13,09:13
Zamestnanec, chce vystriedať manželku na materskej dovolenke, ale zároveň by chcel aj pracovať na kratší pracovný čas, cca 10 hodín týždenne, ako to vyriešiť?
Jana Motyčková
14.05.13,10:39
V pracovnom pomere môže ísť na MD a môže uzatvoriť dohodu, ale ak je to pre tú istú firmu, malo by to byť na iný druh práce.
Sabadka
14.05.13,11:42
V pracovnom pomere môže ísť na MD a môže uzatvoriť dohodu, ale ak je to pre tú istú firmu, malo by to byť na iný druh práce.



Môže byť len  DoVP alebo DoPČ? Obom stranám by  lepšie vyhovovala  pracovná zmluva na kratší pracovný čas.
Jozef Mihál
14.05.13,13:12
Môže to byť aj nová pracovná zmluva na kratší pracovný čas - znova treba zdôrazniť, že musí ísť o iný druh práce, aký má dohodnutý v prvej pracovnej zmluve s tým istým zamestnávateľom.

Čiže - zamestnanec má pracovný pomer, z ktorého pôjde na MD - zároveň uzavrie s tým istým zamestnávateľom nový pracovný pomer s iným druhom práce na kratší pracovný čas.

Sabadka
14.05.13,16:59
ďakujem za odpoveď
anny
03.07.14,20:10
Dobrý deň, práve riešime problém otec na materskej dovolenke. Je SZČO a žiaľ neuhradil správnu výšku poistného do Sociálky. Dnes mu pracovníčka oznámila, že nemá nárok na materské z dôvodu nedoplatku na poistnom, nedoplatok je vyšší ako 5 eur. Chcem sa spýtať, ak by doplatil poistné a opätovne požiadal o materské, mal by nárok na materské?Vopred srdečná vďaka.