anka02
10.11.07,16:06
Dobry den,chcela by som vas touto cestou poziadat o radu.K 31.8.07 som dostala vypoved z dovodu §63/1b ZP,pricom vypovedna lehota sa koncila dnom 30.11.07.K 3.10.07 som si vsak nasla ine pracovisko,a preto by som chcela vediet,ci mam pravo na odstupne,resp. jeho alikvotnu ciastku,hoci podla tvrdenia zamestnavatela nato nemam narok.Pracovala som tam 8 rokov.K 2.10.07 som byvaleho zamestnavatela poziadala o ukoncenie pracovneho pomeru,no ten mi dodnes nedal ani zapoctovy list a jeho vydanie podmienil tym,ze pocas oktobra som si mala spatne vypisat dovolenku za september,s odovodnenim,ze mi ju nepreplati.Dokonca mi nebolo umoznene ani nahliadnut so kolektivnej zmluvy.Za odpovede dakujem.
jankasm
10.11.07,18:31
Dobry den,chcela by som vas touto cestou poziadat o radu.K 31.8.07 som dostala vypoved z dovodu §63/1b ZP,pricom vypovedna lehota sa koncila dnom 30.11.07.K 3.10.07 som si vsak nasla ine pracovisko,a preto by som chcela vediet,ci mam pravo na odstupne,resp. jeho alikvotnu ciastku,hoci podla tvrdenia zamestnavatela nato nemam narok.Pracovala som tam 8 rokov.K 2.10.07 som byvaleho zamestnavatela poziadala o ukoncenie pracovneho pomeru,no ten mi dodnes nedal ani zapoctovy list a jeho vydanie podmienil tym,ze pocas oktobra som si mala spatne vypisat dovolenku za september,s odovodnenim,ze mi ju nepreplati.Dokonca mi nebolo umoznene ani nahliadnut so kolektivnej zmluvy.Za odpovede dakujem.

Myslím, že na odstupné nárok nemáš. Ten by si mala vtedy, keby si o skončenie PP požiadala pred začatím plynutia výpovednej lehoty.
brčko
10.11.07,19:50
Predpokladám, že počas výpovednej doby možno so zamestnávatelom podpísať dohodu o skončení PP. Od 1.10.07 platí: Ak by sa ako dôvod ukončenia PP uviedli organizačné zmeny, tak by si mala nárok na odstupné. ( Zákonník práce §60 ods.2 + §76 ods.1 )Ak by sa v dohode žiaden dôvod neuviedol, nárok na odstupné by si nemala. K dohode by ste však museli byť dvaja. Nerozumiem celkom ako je to s tou dovolenkou, zostala ti nejaká? Od toho 3.10.07 si si ju mohla čerpať, ak by s tým zamestnávatel súhlasil a nemusel by ti ju preplácať po skončení PP. Po jej vyčerpaní ste mohli uzatvoriť dohodu o skončení PP, skôr bez odstupného, pretože s tebou asi do konca novembra počítal a (DOPLNAM PODLA DENDINHO PRÍSPEVKU): a vlastne podla pôvodnej výpovede ti po ukončení PP k 30.11. už odstupné platiť nemusel. Aspoň by si mala vysporiadané veci a dostala peniaze za september a aj za dovolenku. On by ušetril mzdu za november (príp. časť októbra).
Denda
10.11.07,20:06
Dobry den,chcela by som vas touto cestou poziadat o radu.K 31.8.07 som dostala vypoved z dovodu §63/1b ZP,pricom vypovedna lehota sa koncila dnom 30.11.07.K 3.10.07 som si vsak nasla ine pracovisko,a preto by som chcela vediet,ci mam pravo na odstupne,resp. jeho alikvotnu ciastku,hoci podla tvrdenia zamestnavatela nato nemam narok.Pracovala som tam 8 rokov.
Dostali ste výpoveď k dátumu 31.8.2007, kde podľa Zákonníka práce ešte platilo odstupné alebo výpovedná lehota.

K 2.10.07 som byvaleho zamestnavatela poziadala o ukoncenie pracovneho pomeru,no ten mi dodnes nedal ani zapoctovy list a jeho vydanie podmienil tym,ze pocas oktobra som si mala spatne vypisat dovolenku za september,s odovodnenim,ze mi ju nepreplati.Dokonca mi nebolo umoznene ani nahliadnut so kolektivnej zmluvy.Za odpovede dakujem. S rozviazaním pracovného pomeru na základe Vašej žiadosti súhlasil?