ondrejvla
01.03.05,20:40
Máte prosím niekto tlačivo ELDZ,registračný list zamestnávateľa a aj FO? Stránku www.socpoist.sk (http://www.socpoist.sk) sa mi nedarí už druhý deň otvoriť.Vopred všetkým ďakujem.
lenkak
01.03.05,19:49
Stačí Vám to v pdf. súbore? - nedá sa editovať.
ondrejvla
01.03.05,19:54
Stačí Vám to v pdf. súbore? - nedá sa editovať.Ak sa dá do nich vpisovať, tak áno. Lenka, vidím, že Vy ste taktiež závislák na poradu, ako som za ten krátky čas aj ja.
lenkak
01.03.05,19:58
Vpisovať ručne perom.
Ale popri porade stíham robiť zápočtové listy, rátam roky a prezerám si Poradu.
Ten ELDZ tu už na Porade niekde bol.
Zuzka
01.03.05,19:58
skúste si pozrieť aj túto stránku:http://www.rksoft.sk/formulare.htm
lenkak
01.03.05,20:00
Zuzka tam sú tlačivá, ale nedajú sa vypisovať, je to formou obrázka. Ak keď nemá editor na úpravu obrázkov môže si tieto tlačivá vypisovať len ručne.
Alebo musí mať nainštalovaný ten ich program. (z rksoftu)
ondrejvla
01.03.05,20:12
Zuzka tam sú tlačivá, ale nedajú sa vypisovať, je to formou obrázka. Ak keď nemá editor na úpravu obrázkov môže si tieto tlačivá vypisovať len ručne.
Alebo musí mať nainštalovaný ten ich program. (z rksoftu)Ja som už zaslala minulý týždeň mail na FORMIK, kde som si objednala ich program, ale doteraz nereagovali na moju objednávku. Potrebujem súrne vypísať ELDZ, končia mi zamestnanci, tak to musím asi vypísať len ručne. A ja tak nerada píšem rukou. No nič, tak sa idem trápiť, až môžem robiť aj na inom ako na zamestnancoch a tlačivách.
Zuzka
01.03.05,20:14
Lenka, to som neskúšala, ja tiež ručne vypisujem a lezie mi to na nervy v dnešnej dobe vypisovať rukou, hrôza ... :confused: ďakujem :)
lenkak
01.03.05,20:18
lenkak
01.03.05,20:39
Registračné listy:
ondrejvla
01.03.05,20:46
Registračné listy:Ja som asi blbá, ale neviem sa dostať na tú stránku, nedarí sa mi ju otvoriť.
lenkak
01.03.05,20:55
Registračný list
lenkak
01.03.05,20:59
Ak ste sťahovali ten súbor tak si ho najprv uložte, kliknite na súbor (prílohu) pravým tlačítkom myši a dajte uložiť ako (po anglicky Save as) a zadajte si cestu kde sa má Vám uložiť. Bude to trošku trvať, aj mne strašne dlho ukladalo sem prílohu.
lenkak
01.03.05,21:14
Už je to OK?
ondrejvla
02.03.05,14:54
Už je to OK?Lenka, podarilo sa mi to tak, že ho mám uložený v dokumentoch, a keď ho chcem otvoriť, tak sa mi zresetuje počítač. Ja som to už vzdala, už nemám na to ani silu ani chuť. Ale aj tak vďaka za ochotu.
lenkak
02.03.05,17:11
Ja som si skúsila stiahnuť súbor čo som tu uložila ako prílohu:RegListZam vSK24.pdf a funguje mi to. Máte Acobat s verziou 6? Alebo máte niečo s počítačom. Asi máte Windows XP a ten býva naprogramovaný tak, že ak vznikne zlyhanie systému sám sa reštartuje.
ondrejvla
02.03.05,17:23
Lenka, PC mám nový, Acrobat verzia6, Windows 98, opätovne som to skúšala, tak mi na pol hodiny stuhol, musela som ho vypnúť. Pri iných stránkach mi to nerobí, zrejme sa moje zlaté PC nepáči tejto stránke. No čo už?!
lenkak
02.03.05,19:49
Niekedy aj Acrobat 6 robí takéto problémy, skúste si nainštalovať Acrobat 7 (ale najprv je potrebné odinštalovať verziu 6) Link na Acrobat 7:
http://www.tahaj.sk/software/277
ondrejvla
02.03.05,19:56
Niekedy aj Acrobat 6 robí takéto problémy, skúste si nainštalovať Acrobat 7 (ale najprv je potrebné odinštalovať verziu 6) Link na Acrobat 7:
http://www.tahaj.sk/software/277To skúsim, ale až zajtra, dnes ma ešte čakajú zápočtové listy a odhlášky.
svedia
05.06.09,12:40
ahojte.. prosím poradili by ste mi mám stiahnutý dokument v pdf, chcela by som si tam vpisovať, pretože sa mi nedá,,,, neviem ako by som si to mala nejako asi prerobiť,, nejakým programom, že??? ďakujem
svedia
11.06.09,07:48
ahojte.. prosím poradili by ste mi mám stiahnutý dokument v pdf, chcela by som si tam vpisovať, pretože sa mi nedá,,,, neviem ako by som si to mala nejako asi prerobiť,, nejakým programom, že??? ďakujem


asi som zle formulovala moju otázku... tak mám mám dokument v pdf. podobe ako by som mohlo doň vpisovať v počítači??? ďakujem