Chobot
12.11.07,11:47
Keďže sa tu už spomínalo DIGI TV, aj Magio, dovolím si hodiť do pľacu aj tému o UPC Direct. Videl som, že teraz ju ponúkajú v akcii za 333,- s viazanosťou na 24 mesiacov (cenu garantujú počas celej doby viazanosti).

Zdá sa mi to celkom dobré, v základnom súbore je kopec programov. Myslím, že sa to oplatí vtedy, ak niekto nemá žiadnu káblovku a nejaký dostupný "kábel" ani nie je nablízku. Máte už niekto to UPC Direct? Je tam aj ORF 1 a 2? Lebo v zozname staníc som to nenašiel.
STRELEC
16.12.07,11:34
S Digi-TV sme boli doposiaľ spokojní. Svojho času sme si ho zobrali samozrejme kvôli cene (290.-/mes, bez poplatku za zriadenia a s výhľadom na české programy). Káblovku mať nemôžeme a Magio u ás nie je vo výhľade. Fibernet ešte nebol na svete.
České programy pribudli, ale v poslednej dobe nás nasrdili, lebo :
MTV ide v maďarčine, Discovery ide v maďarčine, Spektrum je nepozerateľné kvôli nejakej fixnej tabuľke s oznamom.
Internet sme doma zmenili z WiFi miestného providera na DSL. Je tam viazanosť.
Aká je skúsenosť s UPC??? Pokiaľ dobrá, zobral by som to, lebo je to vlastne len o 43.-/mes. viac ako je Digi-TV.
LubosP
17.12.07,12:39
S Digi-TV sme boli doposiaľ spokojní. Svojho času sme si ho zobrali samozrejme kvôli cene (290.-/mes, bez poplatku za zriadenia a s výhľadom na české programy). Káblovku mať nemôžeme a Magio u ás nie je vo výhľade. Fibernet ešte nebol na svete.
České programy pribudli, ale v poslednej dobe nás nasrdili, lebo :
MTV ide v maďarčine, Discovery ide v maďarčine, Spektrum je nepozerateľné kvôli nejakej fixnej tabuľke s oznamom.
Internet sme doma zmenili z WiFi miestného providera na DSL. Je tam viazanosť.
Aká je skúsenosť s UPC??? Pokiaľ dobrá, zobral by som to, lebo je to vlastne len o 43.-/mes. viac ako je Digi-TV.

ano robili nejake zmeny, ale to snad nemyslis vazne ze si nevies prepnut jazyk na programoch???
otazka 5s. (3 klikov)
Spektrum ide bez problemov, musis hladat Spektrum CE, podobne aj Discovery CE, prehadzovali totiz aj pozicie
Arrakis
05.01.08,17:55
Viete niekto v akej kvalite vysiela UPC a ako je na tom s HD?