wayan
12.11.07,14:12
Ahojte poradaci,
prosim o kazdu dobru radu.piaty den sa trapim s migrenou,hlava ma pobolieva pocas celeho dna,ku veceru sa to zhorsi a zostava mi len tbl proti bolesti.myslim si,ze to suvisi s dutinami.nikdy som s nimi nemala bohvieake velke problemy, ale na MR mi ukazalo chronicky zapal.som z toho strasne unavena,cele dni by som len spala,keby sa dalo.momentalne si davam obklady s nahriatou solou,skusala som aj obklady zo svedskych kvapiek.dakujem za kazdyu radu.:confused:
mysimis
12.11.07,13:17
Ja chodím k masérke, ktorá má špeciálnu sviečku, ktorú keď zapáli, priloží ju na choré miesto a drží, pokým sviečka nezhorí po určitý bod. Opakujeme to 5 dní a na piaty deň ani neviem, že moje dutiny boli zapálené.
wayan
12.11.07,13:21
Len kde by som taku maserku zohnala?momentalne som schopna hladat hocico co by mi pomohlo,je to dost neprijemne....
BXLmiami
12.11.07,13:55
Pokiaľ piaty den bolí hlava rozhodne by som sa nespoliehala,že sú to dutiny.Je tam viacero možností.Pokiaľ máš chronický zápal dutín,tak pre dutiny svedčí viac zvýšená bolesť ráno a bolesť reagujúca na polohy,napr.predklon,je na zváženie liečba antibiotikami.Ale celodenná bolesť hlavy môže súvisieť s krčnou chrbticou,so zvýšeným tlakom,s hormonálnymi problémami...Chcelo by to lekára,aby si niečo nezanedbala.
Jana Sz
14.11.07,12:54
Aj ja mám ten istý problém. Čo je to MR?
Tweety
14.11.07,13:00
Aj ja mám ten istý problém. Čo je to MR?
Žeby magnetická rezonancia?:)