miska1629
13.11.07,12:51
chcela by som sa opytat,ci je mozne dat do nakladov oblecenie-pansky oblek ak dotycny ma zivnost na projektantske, graficke a kresliace prace....

a takisto firma, ktora bezne v roku chodi a reprezentuje firmu, ci si moze dat oblecenie ( damsky kostym) do nakladov firmy..doteraz sa nam to stale zamietalo

dakujem:-)))
emgeton
13.11.07,12:00
chcela by som sa opytat,ci je mozne dat do nakladov oblecenie-pansky oblek ak dotycny ma zivnost na projektantske, graficke a kresliace prace....

a takisto firma, ktora bezne v roku chodi a reprezentuje firmu, ci si moze dat oblecenie ( damsky kostym) do nakladov firmy..doteraz sa nam to stale zamietalo

dakujem:-)))


Nie je to možné.
Zoltán Kovács
13.11.07,12:00
chcela by som sa opytat,ci je mozne dat do nakladov oblecenie-pansky oblek ak dotycny ma zivnost na projektantske, graficke a kresliace prace....

a takisto firma, ktora bezne v roku chodi a reprezentuje firmu, ci si moze dat oblecenie ( damsky kostym) do nakladov firmy..doteraz sa nam to stale zamietalo

dakujem:-)))

A naďalej sa to aj zamietne pri daňovej kontrole. Takýto typ oblečenia (oblek, resp. dámsky kostým) sa nepovažuje za pracovné oblečenie.
miska1629
13.11.07,12:29
a ak by bolo na obleceni vysite logo firmy ani tak sa to neda? alebo ak by sa urobila vnutrofiremna smernica??
ilona
14.11.07,04:36
Vnútropodniková smernica by tomu asi nepomohla,ale keby tam bolo logo firmy vyšité určite by ste to obhájili.