Mikolajova
02.03.05,09:17
Dobry den, mam zamestnankynu, kt. je od 22.2. priznany invalidny dochodok. Nemate s tym niekto skusenosti co v takom pripade. Dakujem
Janca
02.03.05,08:21
Myslim, ze zalezi na kolko percent je ten pokles a podla toho ma ona aj zamestnavatel ulavu na odvodoch do fondov, moze mat nizsiu mzdu a ine, na to navazujuce veci. Vyska jej prijmu uz nie je dolezita, pre poberanie dochodku. Takze daj blizsiu informaciu, dostanes blizsiu odpoved.
Na porade je vela dobrych mzdaroch, ja prispievam len tak okrajovo.
KŠÚ Košice
20.07.07,09:33
mám pracovníčku ktorej bol spetne priznaný čiastočne inalidný dôchodok od 10.12.2004 neviem ako jej treba upraviť odvody do fondov menovaná pracuje na 70% úväzku s hrubym zárobkom 7633,- Sk mes.
Katy a R
22.07.07,18:06
Má niekto praktickú skúsenosť s vybavovaním invalidného dôchodku pre dieťa – teda už dospelé (18r). Čo všetko k tomu treba, čoho sa vyvarovať – aby sme to vybavili čo najefektívnejšie. Každá rada dobrá.
alaya1
21.11.11,13:46
Minule v telke isla reklama, aby som si kupilla jeden dennik, ze tam bude kompletacia zmien tykajucich sa priznavania invalidnych dochodkov od 1.1.2012. Samozrejme som na to zabudla, viete o nejakej zmene tykajucej sa ID? Manzel ma ist na prehodnotenie, tak sa obavam, co to tam zase vymysleli.