mirhu
15.11.07,09:02
účtujem jedno malé kvetinárstvo - v Alfe, prijímam tovar na sklad, podľa jednotlivých položiek, ale ak nahodím do ALfy príjemku na sklad, položku po položke presne v tých cenách , ktoré sú na doklade, príjemka má inú hodnotu - rozdiely 0,104, 0,002 a podobne, ale nesedi mi to s nákupným dokladom - čo s tými rozdielmi?
Zita5
15.11.07,08:05
To sa odzrkadluje halierové vyrovnanie vo FA, blokoch a podobne . Ja to prehliadam , pokiaľ je to halierová hodnota . Pokiaľ by to bola cena vyššia , to znamená , že niekde som zle rozpočítala jednotkovú cenu za kus , vtedy opravujem.

Niekedy sa s tým hrám , aby som to mala napsované presne , ale niekedy sa to nedá .
mirhu
15.11.07,08:31
To sa odzrkadluje halierové vyrovnanie vo FA, blokoch a podobne . Ja to prehliadam , pokiaľ je to halierová hodnota . Pokiaľ by to bola cena vyššia , to znamená , že niekde som zle rozpočítala jednotkovú cenu za kus , vtedy opravujem.

Niekedy sa s tým hrám , aby som to mala napsované presne , ale niekedy sa to nedá .

no ved vcera som sa tu s tym hrala :)
len ked je toho tovaru vela, na konci roka nebudem mat presny prijem do skladu, ak sa mi narataju tie rozdiely za cely rok, mozem ich vydat nejakym ID, resp.vydajkou , na konci roka podla nejakej smernice?