sway
15.11.07,19:16
Ak máte niekto skúsenosť s dedičstvom po rozvedenom rodičovi, ktorý si založil novú rodinu, podeľte sa prosím so mnou so skúsenosťami.
Ja sa už 2 roky trápim a neviem sa dovolať spravodlivosti, ani konania vo veci dedičstva.
Budem vďačná za akúkoľvek skúsenosť, prípadne sem napíšem viac, ak sa nájde niekto kto má skúsenosť v takomto prípade.

Chcela ba som týmto osloviť členov i nečlenov o pomoc pri riešení dedičstva, veľmi potrebujem právnika, ktorý by bol ochotný ma vypočuť a ujať sa môjho problému s dedičstvom po otcovi.
Keďže ded.konanie sa prejednáva v Bratislave, hľadám právnika z Bratislavy.

moc vďaka
sway
16.11.07,07:41
posúvam, neporadí niekto?
tahity
16.11.07,09:07
Ahoj sway, to je iba taký môj nápad:
skús u iného notára je ich veľa v Bratislave, či ti poskytne platenú konzultáciu ohľadom dedičstva ktoré neprejednáva on. Ja by som hľadala manželov napr. notár je manžel a advokátka manželka. Rovno by som teda oslovila ju, či by sa ma ujala, lebo manžela má hneď po ruke ktorý jej poradí.

Alebo skús osloviť iného notára s tým, čo potrebuješ a či nepozná právnika - advokáta (lebo každý má svojich či už bývalích spolužiakov ktorý robia v advokácii), ktorý by s ním v tomto spolupracoval.
sway
16.11.07,09:21
vďaka za radu :)