durisovad
15.11.07,20:04
Bola som kuknut Vlasticku v Hagoch. Vyzera velmi dobre, je ciperna, len jej ta jej pohyblivost trochu skodi. Zatial ju este vysetruju a postupne liecia. Vsetkych pozdravuje a dakuje za povzbudive slova aj myslienky.
Elena Navrátilová
15.11.07,19:09
Som veľmi rada... ďakujem Daška.
Maruška54
15.11.07,19:14
Držím jej palce
lenkak
17.11.07,17:05
http://www.gify.nou.cz/obr7_fantazie_soubory/272.gif

... anjeliček pre Vlastu, nech Ťa stále ochraňuje.
ondrejvla
17.11.07,17:09
A ešte osobne všetkým pozdrav, aj keď nie v každý deň svieti slniečko, aj keď nie je každá nádej pozitívna, ale dôležité sú myšlienky, a ak sú ľudia, ktorí vám dajú novú nádej a zotrú slzu... Nielen tú pomyselnú, ale skutočnú!
cloe
17.11.07,17:21
A ešte osobne všetkým pozdrav, aj keď nie v každý deň svieti slniečko, aj keď nie je každá nádej pozitívna, ale dôležité sú myšlienky, a ak sú ľudia, ktorí vám dajú novú nádej a zotrú slzu... Nielen tú pomyselnú, ale skutočnú!

Určite hovorím za všetkých tých, ktorí nemajú možnosť ťa skutočne objať a potešiť aj tých, ktorí ťa osobne nepoznajú. V myšlienkach sme stále s tebou a sme radi, že vidíš ako vykúka to slniečko spoza mrakov...:)

Pre teba:http://www.gify.nou.cz/kvety2_soubory/52.gif
ondrejvla
17.11.07,17:29
A ešte niečo : Dáška ďakujem za túto tému, ale najmä za pomoc aj v nepríjemných zdravotných chvíľach! Tam kde by iní cúvli, Ty si pomohla, to sa nedá zabudnúť...
Zita5
17.11.07,17:37
Vlastička tešíme sa strááášne aj na budúce ak ku nám zavítaš , pevne verím , že to bude čo najskôr a aj na stálo .



http://www.sirmi.ic.cz/andel/17.gif
durisovad
17.11.07,17:54
Lenka, referujem, ze Vlasticka ma na nocnom stoliku anjelika a ten jej straznicek pri nej iste stoji vo dne-v noci a ochranuje ju.
Vlasticka, nedakuj, ved Ty si pomohla nielen mne, ale mnohym ludom, ktorych si nikdy ani nevidela. Si taky dobry anjel PORADY.
ondrejvla
21.11.07,18:10
Opat pozdrav, stále neisty a smutny, ale vari budu aj pekne dni. Liecenie ide slimacim tempom, ale vraj na Vianoce budem vecerat doma kapustnicu...No a som presvedcena, ze to nebudu posledne Vianoce!
lenkak
21.11.07,18:11
Určite budú aj pekné dni, a Vianoce tohto roku budú ešte krajšie, hlavne pre tvoju rodinu, že budeš s nimi.
Eulalia
21.11.07,19:01
Opat pozdrav, stále neisty a smutny, ale vari budu aj pekne dni. Liecenie ide slimacim tempom, ale vraj na Vianoce budem vecerat doma kapustnicu...No a som presvedcena, ze to nebudu posledne Vianoce!

Teším sa, že si k nám prišla, veď aj tu si Vlastička doma.
lorelei
21.11.07,19:47
A my tu mame za kazdym iskricky v ociach ako na Vianoce, ked vidime, ze si tu stale na Porade s nami, ze sa nam aj tak ozves. A tesime sa s Tebou,ze si silna a ide to k lepsiemu. Posielam vela sily a krasnych myslienok a planov na Vianoce.:)
durisovad
21.11.07,20:05
Aj ked liecenie ide slimacim tempom, hlavne je, ze sa liecis a ze sa aj vyliecis. Vsetci sa budeme tesit s Tebou.
kalkulka
22.11.07,08:47
Vlastička, práve som prišla od lekára a zisťujem, že sa nám ozývaš ty sama. Tak to robíš pokroky. Teším sa s tebou. Neboj, všetko sa dá do normálnych koľají, iba tomu silno ver. Na všetko treba čas, možno veľa času, ale ver, že to stojí za to.
mysimis
22.11.07,09:05
Vlastička, držím Ti palce, aby si všetko to zlé prekonala a aby si nám tu všetkým ešte veľmi dlho radila a pomáhala. Chýbaš nám.
http://www.beruska8.cz/jpg/andele/ostatni/lucht-23.jpg
ondrejvla
30.11.07,15:16
Ďakujem za energiu, na budúci týždeň ju budem veľmi potrebovať! Ak všetko dopadne OK, na Vianoce by ma mali pustiť domov a po Novom roku nasleduje
ďalšia liečba. Občas strácam silu aj chuť k životu, ale keď si predstavím, koľko nových vecí čaká ekonómov od 1.1.2008 tak sa musím vrátiť!! Veľké objatie všetkým priateľom, aj tým, ktorí o tom nevedia.
mysimis
30.11.07,15:20
Vlastička, som veľmi rada, že Ťa tu vidím. Nestrácaj energiu a chuť do života za žiadnych okolností. Posielam Ti veľa objatí a držím Ti palce, aby si to všetko zvládla.
http://www.beruska8.cz/andilci/vanocni/8.gif
Toto anielik len pre Teba.
Eulalia
30.11.07,15:49
Vlastička, vždy, keď sem zavítaš, urobíš nám velikánsku radosť.
Držíme palce naďalej a veríme, že budeš v poriadku.
durisovad
30.11.07,16:02
Vlasticka, ten buduci tyzden urcite zvladnes, na Vianoce sa potesis so svojimi a potom budes mat dost sily zvladnut to, co Ta snad caka. Pacis sa mi, ze uvazujes o peripetiach, ktore uctovnikov cakaju po novom roku. My menej zdatni budeme potrebovat Tvoje rady.
lenkak
30.11.07,17:16
Vlasta,
nezabúdaj, že Ťa tu niekto na tomto svete ešte bude čakať. Veríme, že liečbu zvládneš, aj keď nie všetky predstavy sa plnia, vždy sa rôzne vyformujú, ale prekážky sa dajú zvládnuť keď máš dôvodo ich prekonávať. Ty ten dôvod máš, máš nádej na život, na ďalšie pekné chvíle, či už so svojou rodinkou, alebo medzi priateľmi.
Nezabúdaj, že vždy tu niekto je pre Teba, a niekomu chýbaš.
Lenka
Marína
30.11.07,22:03
Vlastička, nech Ti život ešte splní Tvoje priania a nádeje. Želám Ti, aby sa Tvoje zdravie zvŕtlo na tú správnu stranu. Myslím na Teba.
Elena Navrátilová
01.12.07,13:29
Vlastička pozdravuje... ďakuje za všetky krásne úprimné slová povzbudenia, podpory.http://www.gify.nou.cz/fa2_andel3_soubory/a163.gif Všetky príspevky od jej poslednej návštevy sú prečítané.
ondrejvla
02.12.07,15:17
Ešte raz "osobne" ďakujem. Dúfam, že príde čas a ja budem opäť s chuťou
a entuziazmom blahoželať všetkým priateľom k sviatku.
Ďakujem.
durisovad
02.12.07,15:40
Uz sa na Teba vsetci velmi tesime. Urcite vsetko dobre dopadne a najneskor pred Vianociami tu budes dennym aktivnym ucastnikom.
Elena Navrátilová
02.12.07,15:40
Vlastička, snažíš sa ja viem... Tvoje básne, vinše... ťažko opísať emócie čítať ich od Teba. Ďakujem.
durisovad
03.12.07,10:07
Prosim vas, posielajte zajtra svoje dobre myslienky nasej kamaratke Vlasticke, caka ju narocne a bolestive vysetrenie.
tilialm
03.12.07,12:41
Poznám poradu už dlhší čas, sledujem veľa príspevkov, hlavne čo sa týka učtovníctva, veľa mojich problémov som vyriešila s pomocou porady, aj kokrétne s Tvojou pomocou milá Vlastička. Prajem Ti veľa síl, aby si dokázala prekonať zdravotné ťažkosti a samozrejme skoré uzdravenie. Myslím na Teba aj v modlitbách.
Marína
03.12.07,13:10
Vlastička ma poprosila aby som vám od nej odovzdala pozdrav. Ako píše Daška, zajtra ju čaká náročný deň a tak ju aspoň v duchu na diaľku povzbuďme.
Eulalia
03.12.07,15:44
Vlastička sa pre nás stala symbolom - jednak je to strašne dobrá duša, ktorá tu pomohla už mnohým z nás, jednak je to bojovník, ktorý v tejto chvíli bojuje nielen o vlastné zdravie, ale aj o posilnenie a odvahu pre druhých. Sila modlitby je obrovská. Dohodnime sa, že dnes večer o 21.00 budeme všetci posielať svoje modlitby a priania zdravíčka nielen Vlaste, ale aj ostatným našim kolegom-Poraďákom, ktorí majú tiež ťažké zdravotné problémy. Ale napriek tomu tu dodávajú odvahu a pozitívnu energiu ostatným.
durisovad
03.12.07,15:46
Vrelo suhlasim a vdacne sa pripojim.
Danila
03.12.07,16:09
Vrelo suhlasim a vdacne sa pripojim.Myslím na Vlastu po celý deň. Nebude tomu inak ani večer. Ale Tebe musím vyjadriť môj obdiv za Tvoje človečenstvo, láskavosť, obetavosť. Pre mňa si skutočný DOBRÝ ANJEL. Kde sa objaví Tvoj príspevok, tam na mňa dýchne život.:):):)
durisovad
03.12.07,16:21
Velmi pekne dakujem za pekne slova, ale robim len to, co by som chcela, aby bolo cinene aj mne. Zatial sa mi vzdy vsetko, co som spravila, vratilo, myslim, ze mnohonasobne.
lenkak
03.12.07,17:53
Všetci dúfame, že zajtra všetko dopadne ok, a aj nasledujúca liečba aj keď bude náročná, bude predsa mať svoj osoh.
Laura1
03.12.07,18:04
Som rada, že sa objavila táto téma, našla som ju až teraz. Keď sa uzavrela téma "Ako zachovať chladnú hlavu", mrzelo ma, že nemám bližšie informácie o Vlastičke. Nechcem ju stále otravovať a vypytovať sa, tu sa vždy dozviem, ako sa jej darí.
Vlastička, držím Ti palce, nech to zajtra dopadne dobre!
Teším sa, keď budeš zase medzi nami.

Betka
Elena Navrátilová
03.12.07,18:15
Velmi pekne dakujem za pekne slova, ale robim len to, co by som chcela, aby bolo cinene aj mne. Zatial sa mi vzdy vsetko, co som spravila, vratilo, myslim, ze mnohonasobne. Dáška, tak by sa k sebe mali správať všetci ľudia. Verím, že aj Vlastičke sa všetko vykonané dobro dobrým oplatí. Veľmi...
durisovad
08.12.07,15:59
Oznamujem vsetkym spriaznenym dusiam, ze Vlasticka absolvovala narocne vysetrenie, je, chudiatko, cela ubolena, ale odhodlana nepoddat sa. Dufa, ze koncom buduceho tyzdna ju pustia domov a potom sa nam vsetkym urcite ozve.
Emwa
08.12.07,16:17
Pekny vecer,
p. Vlastu nepoznam osobne, len z PORADY, ale jej v e l m i drzim palce,
hlavne pozitivne mysliet, co sa n e d a zmenit, s tym sa nezatazujte,
a ostatne je vsetko o. k .
p. s. kazdy sme tu do stanovenej doby a neovplyvnime to..., tak sa nestresujte, zijte tak, ako na v e l m i dlho...

Verim, ze Vas cas zitia je este .... ojojojjjj.... dlhy.....
cloe
08.12.07,16:19
Posielam Vlastičke strážneho anjela, aby ju ochraňoval a dodal jej energiu

http://www.beruska8.cz/andilci/vanocni/8.gif
Časť našej mysle je stále s ňou.
Vlastička, buď statočná a bojuj!
durisovad
08.12.07,19:55
Vlasticka bude urcite statocna a bude bojovat. Jej blizki jej budu pri tom napomocni. Vnukovia, inak velmi zlati chlapci, povedali, ze jej nedovolia nic robit a ak bude treba, tak ju spagatikmi priviazu k hupaciemu kreslelku, na ktore ju usadia.
bulnova
09.12.07,12:39
Milá Vlastička,
opri sa o svojich najbližších ,silou svojej vôle premôž nemoc a svoj oslabený organizmus, nedovoľ spôsobiť žiaľ a smútok rodine a priateľom. Želám Ti prežitie šťastných,pokojných a bezbolestných
vianočných sviatkov.
durisovad
12.12.07,22:38
Neda mi, aby som sa so spriaznenymi dusami nepodelila o velku radost. Dnes Vlasticke oznamili, ze ta diagnoza, ktorej sa tak velmi obavala, sa nepotvrdila. Neznamena to, ze je vyliecena a fit, ale ma chorobu, ktora sa da vyliecit, aj ked to bude trvat trochu dlhsie. Hlas mala skoro ako ked bola zdrava a bolo citit, ze sa tesi na dalsi zivot. Modlili sme sa dobre, Pan Boh nas vsetkych vyslysal.
Elena Navrátilová
13.12.07,03:26
Dáška, krásna správa. Všetci sme si priali ju počuť, čítať... Ďakujem. Ani si neviem predstaviť nič krajšie na ráno ku kávičke. Veľké velikánske ccccmuuuuuuk.http://www.gify.nou.cz/laska1_soubory/43.gif
lorelei
13.12.07,06:41
Neda mi, aby som sa so spriaznenymi dusami nepodelila o velku radost. Dnes Vlasticke oznamili, ze ta diagnoza, ktorej sa tak velmi obavala, sa nepotvrdila. Neznamena to, ze je vyliecena a fit, ale ma chorobu, ktora sa da vyliecit, aj ked to bude trvat trochu dlhsie. Hlas mala skoro ako ked bola zdrava a bolo citit, ze sa tesi na dalsi zivot. Modlili sme sa dobre, Pan Boh nas vsetkych vyslysal.

Tak a zacina tu byt vesssseeeloooooo. Hura, hura. Velmi som rada, ze je to dobre, a ze tie Vianoce bude mat aj Vlasticka ozaj stastne a vesele.....:):):)
tilialm
13.12.07,06:52
Srdečne pozdravujem v tejto predvianočnej dobe najma Vlastičku ale aj všetkých poraďákov. Každý deň hľadám správu o Vlastičke a konečne som ju našla a takú krásnu a potešujúcu. Prežila si Vlastička ťažké a krušné chvíle, ale o to krajšie budú pre Teba a Tvoju rodinu vianočné sviatky. Prajem Ti to zo srdca a teším sa s Tebou.
Manual
13.12.07,16:23
Vlasti, vitaj "doma" na stránke porady ... :), vidím že si tu
ondrejvla
13.12.07,16:27
Dobrý večer všetkým, všetkým blízkym priateľom! Dnes som opustila chirurgiu a som opäť na pôvodnom oddelení, ale som plná optimizmu a šťastia.
Pri čítaní Vašich slov a sily, ktorou ste ma podporovali som si poplakala a ešte aj plačem nad toľkou súdržnosťou nielen od tých, čo ma poznajú osobne, ale i od všetkých, čo na mňa v dobrom mysleli a posielam jedno obrovské ĎAKUJEM!!!
Dúfam, že o pár týždňov sa tu opäť vráti stará Vlasta, s takou obrovskou chuťou žiť, akú môže človeku dodať len správa z histológie - NEGATÍVNE!
Ten pocit mi už nik nezoberie a teším sa na život, síce už trošku po záruke, ale
s novou energiou a úžasnou chuťou zobúdzať sa ráno, tešiť sa na slnko, ľudí, rodinu, priateľov...
Dúfam, že z nemocnice sa do Vianoc vrátim domov a v rámci svojich rekonvalescenčných síl tu budem opäť denným návštevníkom!
Ešte raz všetkým ďakujem.
ondrejvla
13.12.07,16:30
Vlasti, vitaj "doma" na stránke porady ... :), vidím že si tu

Janko ďakujem. Som tu - doma, i keď je to ešte v priestoroch nemocnice. Ani nevieš akú mám radosť, že lekári sa trošku pomýlili a skutočnosť bola zatiaľ
1:0 v môj prospech...
Bastian
13.12.07,16:39
Som veľmi rád, že to dobre dopadlo.:)
tinaM
13.12.07,16:47
Vlastička, hoci sa nepoznáme osobne, aj napriek tomu ma táto správa nesmierne potešila.
Neviem prečo, ale stále som verila, že" to "nie je pravda.
Držali sme Ti všetci palce. Teraz, keď už vieš, že tá zákerná choroba je za vodou, budeš sa kľudnejšie liečiť a čakať už len to dobré.
Prajem veľa optimizmu, chuti do života a trpezlivosť.:)
KvetkaK
13.12.07,17:29
Ahoj Vlastička, ani ja Ťa osobne nepoznám ale slová ktoré som sa tu teraz dozvedela ma veľmi potešili a verím že to bude už len stále lepšie a lepšie. Drž sa a želám skoré uzdravenie. :)
mgm
13.12.07,19:37
Vlastička, som veľmi rada, že to tak dopadlo. A hlavne som veľmi šťastná, že si opäť veselá a plná optimizmu. Hurá ... Držím palce ďalej, aby všetko bolo 100 %.
Pa

Marta
ayya
13.12.07,19:45
... Ani nevieš akú mám radosť, ....
verím, verííím a velmi gratulujem, ...a mozno sa nam podari niektore dalsie leto realizovat to stretko v bulharsku :)
durisovad
13.12.07,20:35
A nebolo by zdravsie niekde v nasich horach?
ALDA
13.12.07,21:39
Janko ďakujem. Som tu - doma, i keď je to ešte v priestoroch nemocnice. Ani nevieš akú mám radosť, že lekári sa trošku pomýlili a skutočnosť bola zatiaľ
1:0 v môj prospech...

Vlasti teším sa s Tebou a dúfam, že aj ja a ostatní s rovnakým osudom prekonáme všetko zlé a budeme sa tiež tešiť so svojimi rodinami.
kalkulka
14.12.07,10:26
Dobrý večer všetkým, všetkým blízkym priateľom! Dnes som opustila chirurgiu a som opäť na pôvodnom oddelení, ale som plná optimizmu a šťastia.
Pri čítaní Vašich slov a sily, ktorou ste ma podporovali som si poplakala a ešte aj plačem nad toľkou súdržnosťou nielen od tých, čo ma poznajú osobne, ale i od všetkých, čo na mňa v dobrom mysleli a posielam jedno obrovské ĎAKUJEM!!!
Dúfam, že o pár týždňov sa tu opäť vráti stará Vlasta, s takou obrovskou chuťou žiť, akú môže človeku dodať len správa z histológie - NEGATÍVNE!
Ten pocit mi už nik nezoberie a teším sa na život, síce už trošku po záruke, ale
s novou energiou a úžasnou chuťou zobúdzať sa ráno, tešiť sa na slnko, ľudí, rodinu, priateľov...
Dúfam, že z nemocnice sa do Vianoc vrátim domov a v rámci svojich rekonvalescenčných síl tu budem opäť denným návštevníkom!
Ešte raz všetkým ďakujem.
Bola som včera na školení v Košiciach, takže som nevedela o tej super novote. Huráááááá, stokrát hurááááááááááááááááá. VYHRALA SI!!!!!!!!!
Aj v tom najtajnejšom kútiku duše som dúfala, že Pánbožko takto rozhodne.
Akosi sa mi to nepozdávalo, aby si tu medzi nami nebola, vieš toľko veľa ľudí to chce, aby to takto bolo, že sa možno aj Pánbožko zľutoval. Dúfam, že sa týmito slovami nerúham. Spoznala som ťa iba tu na Porade, ale myslím si, že si úžasný človek a ozaj by si si taký krutý osud nezaslúžila. Prajem ti veľa, veľa, veľa šťastíčka, obrovského šťastíčka pri tvojom liečení a aby si sa čím skôr vrátila k svojím najbližším už natrvalo. Vlastička vydrž, veď máš prečo.
DanielaSL
14.12.07,10:44
Držím Ti Vlasti palce, aby si prežila krásne sviatky už rodinnom kruhu a skoro sa vyliečila. Potešila Tvoja správa....


http://www.beruska8.cz/andilci/vanocni/32.gif
Eulalia
14.12.07,15:26
Vlastička, vidím Ťa svietiť, vitaj doma. Ale máš čo robiť, kým to všetko prečítaš. Tentoraz to bude, dúfam, veselšie.
Laura1
18.12.07,19:43
Vlasti,
čakám, kedy sa objavíš, a veľmi sa na Teba teším!!!!!:):):):):):):):):)
cmuk
Betka
ondrejvla
20.12.07,20:38
Vlasti,
čakám, kedy sa objavíš, a veľmi sa na Teba teším!!!!!:):):):):):):):):)
cmuk
Betka

Hm, ja som aj objavila - ale už asi spinkáte... Ale sľubujem, že ak mi bude lepšie, budem tu opäť denne.
durisovad
20.12.07,20:52
Nespinkame, ale dopekame. Ja konkretne som malovala - kosicky so suhajdami.
Eulalia
22.12.07,09:23
Hm, ja som aj objavila - ale už asi spinkáte... Ale sľubujem, že ak mi bude lepšie, budem tu opäť denne.
Vlastička, spravila si nám radosť.
cactus
22.12.07,09:38
Myslela som na teba a prajem veeeeeľa zdravia a myslím to úprimne.

"Trim še"
kalkulka
20.01.08,13:46
A ako sa má Vlastička, nikto nevie nič nové?
lenkak
20.01.08,18:40
Je doma, pokračuje v liečbe, a občas sem zavíta. Určite sa aj sama ozve.
kalkulka
21.01.08,07:10
Je doma, pokračuje v liečbe, a občas sem zavíta. Určite sa aj sama ozve.
To je super, že je doma. Len nech sa pekne lieči. V domácom prostredí to ide ľahšie. Tak jej držím všetkých dvadsať.