JAJA11
16.11.07,09:13
Prešla som príspevky registratúry, ale odpoveď na moje otázky som nenašla. Určite sú tu aj ľudia, ktorí registratúru robia dlhšie a vedia poradiť aj s praktickými skúsenosťami s vykonávaním registratúry. Podľa zákona sme povinný viesť evidenciu dokladov došlých do firmy a aj vzniknutých vo firme. Lenže nám vznikajú doklady v rôznych oblastiach a tak máme evidencii viac. Napr. ISO vytvára veľké množstvo záznamov a o nich si vedie aj evidenciu. Došlú a odoslanú poštu spracovávame zas osobitne v rámci účtovného programu. Rovnako sa posielajú a prijímajú maily, odosielajú a prijímajú faxy. o všetkom máme evidenciu, ale nie spoločnú. Ako sa to dá zosúladiť? Má s tým niekto skúsenosti?:mee:
anaman
16.11.07,08:27
Ano, všetky evidencie, ktoré uvádzaš sa samozrejme dajú veľmi jednoducho zosúladiť a pre celú správu registratúry je to najjednoduchšie ale aj najúčelnejšie upraviť interným predpisom. Máme ho vypracovaný, samozrejme vzhľadom na autorské právo by nebolo vhodné celé to zverejňovať. V prípade záujmu , pošli mi súkromnú správu.
NETX
28.01.09,21:10
Ahoj,

začínam robiť registratúrny poriadok a neviem si rady s internou smernicou, plánom. Môžeš mi poskytnúť nejaké podklady.

Vďaka
Rozalka
29.01.09,10:48
Prezri si tento, snáď nájdeš inšpiráciu.;)