jogise
16.11.07,09:23
Ahojte, hľadám niekoho kto by mi bol ochotný pomôcť pri uzávierke a prekontrolovaní účtovania v Money S3. Najlepšie niekedy cez víkend alebo po prac.dobe.Neviem poriadne s programom robiť a preto hľadám niekoho na pomoc.ďakujem
veronikasad
16.11.07,09:49
Ahojte, hľadám niekoho kto by mi bol ochotný pomôcť pri uzávierke a prekontrolovaní účtovania v Money S3. Najlepšie niekedy cez víkend alebo po prac.dobe.Neviem poriadne s programom robiť a preto hľadám niekoho na pomoc.ďakujem
Odkiaľ si ?
Aknazuz
16.11.07,10:08
Ahojte, hľadám niekoho kto by mi bol ochotný pomôcť pri uzávierke a prekontrolovaní účtovania v Money S3. Najlepšie niekedy cez víkend alebo po prac.dobe.Neviem poriadne s programom robiť a preto hľadám niekoho na pomoc.ďakujem
Ja som ochotná Ti pomôcť, som z Bratislavy, cez víkend alebo po pracovnej dobe mi to vyhovuje. Úctujem v PÚ, ak by išlo o JÚ, malo by "účtovanie" byť podobné. Ozvi sa mi Ty - aj cez SS.
jogise
23.11.07,09:43
dakujeeeeeeeeeeeem, mozem poprosit tel.kontakt, aby sme sa mohli dohodnut, prajem krasny vikend:)
jogise
23.11.07,09:45
:)dakujeeem krasne, mozem poprosit tel.kontakt, aby sme sa mohli dohodnut,
prajem krasny vikend
Aknazuz
23.11.07,11:08
Jogise, máš súkromnú správu odo mňa.
Maxinka
05.12.07,10:07
Prosím Vás účtuje niekdo v tomto programe "Zádržné-gar.zábezpeku"?Ak áno prosím Vás o info. ako to účtujete - nejako mi to nejde?:o
Maxinka
06.12.07,09:23
Prosím Vás účtuje niekdo v tomto programe "Zádržné-gar.zábezpeku"?Ak áno prosím Vás o info. ako to účtujete - nejako mi to nejde?:o
Neúčtuje nikto cez tento program to krásné " zádržné"??????????Viem, že 315/311 ale cez čo,ako???????:confused:
Aknazuz
08.12.07,19:38
Maxinka, nechápem pojem. Na základe akých podkladov chceš účtovať o zábezpeke? Máš faktúru? Máš zmluvu? Na čo sa zábezpeka použije? Kedy sa vracia? Od toho záleží spôsob účtovania. Tipujem skôr 315/324, 221/315 a zábezpeka by na 324 ako prijatá záloha mala ostať do vysporiadania. A predpisy cez interné doklady.