procom
02.03.05,12:59
Dnes som prvý krát na tejto stránke a chcem sa poďakovať autorom tohoto projektu. Som nadšená množstvom informácií, ale aj rýchlou reakciou poradcov. Ušetríme si množstvo času hľadaním v literatúre .
Zuzka
02.03.05,12:11
... takže vitaj a pridaj sa radiť, určite máš aj Ty nejaké poznatky a skúsenosti, ktoré sa zídu aj ostatným ... :)
babenko1
02.03.05,20:12
Pripájam sa k Zuzke.. vitaaaaj :-)
sway
02.03.05,20:17
Pripájam sa k Zuzke.. vitaaaaj :-)ahoj babenko, ako? - robotka ide??:D

nekukneš mi na tie stravenky??? - dík...:o
Tamarka
07.03.05,06:24
Aj ja sa pripájam k poďakovaniu: "porada" je moja obľúbená každodenná stránka, cítiť tu človečinu, čo je ojedinelý úkaz tejto doby. Vďaka Vám všetkým.


Dnes som prvý krát na tejto stránke a chcem sa poďakovať autorom tohoto projektu. Som nadšená množstvom informácií, ale aj rýchlou reakciou poradcov. Ušetríme si množstvo času hľadaním v literatúre .
učty
08.03.05,17:29
Chcela som urobiť novú tému k MDŽ keď mi prišla táto smeska od kamarátky:




Všetko najlepšie k sviatku. Dnes je Medzinárodný daň

krásnych, úspešných a inteligentných žien. Pokiaľ nejakú

poznáš, pošli ďalej. Späť neposielaj, o sebe viem!

Venujem ju Vám všetkým! Vďaka za rady aj zábavu, za pocit spolupatričnosti.
Evanka
08.03.05,17:32
ata
09.03.05,12:23
Tiež sa pripájam k vďačným čitateľom porady,myslím,že nám to všetkým uľahčuje prácu.
Je to úžastný pocit ,keď aj v ťažkoriešiteľných situáciách ,stojí pri nás ,skupinka zlatých ľudí ,ochotných pomôcť v pravej chvíli.
Čo sa týka toho včerajšieho sviatku ,dúfam ,že ste ho oslávili v kruhu príjemných ľudí.......Ja áno.....Prajem hromadu sviežej mysle.....ahojte
vieroslava
13.03.05,07:37
Mám rovnaké pocity a dojmy. Dnes som sa prihlásila a som ohromená z ochotného prístupu neznámych ľudí. Ďakujem hlavne Alicii.
Orsz
22.06.07,16:29
Hľadala som takúto tému, aby som nezakladala zbytočné novú, a som veľmi rada, že som ju našla. Keďže sa blíži termín podania ročného zúčtovania zdravotného poistenia, porada pracuje na plné obrátky - a teraz myslím nielen poraďákov a všetkých členov, ktorí sa snažia pomôcť, ale hlavne p. Jozefa Mihála. Týmto mu chcem vysloviť veľké POĎAKOVANIE - ako aktívne a promptne pristupuje a rieši každý problém so spracovaním RZZP, nielen pre predplatiteľov DRAKA, ale aj pre ostatných účastníkov porady. Nemôžem si pomôcť, ale už na to myslím viac dní, pretože kedy sa pripojím /a to trávim na porade veľa času - dokonca aj v neskorých nočných hodinách/ a pán Mihál je neustále prihlásený a rieši tieto dotazy. Som si istá, že veľa ľudí, čo sú tu, s jeho pomocou vypracovali tlačivo RZZP bez veľkých ťažkostí. Medzi nich patrím aj ja - tento rok som vypracovala okolo 20 RZZP s rôznymi problémami, a mnoho riešení som si preštudovala na Porade v príspevkoch od p.Mihála.
Takže ešte raz pán Mihál - veľké ĎAKUJEM.
Jozef Mihál
22.06.07,16:38
No...teda ďakujem, ...až taká sláva to nie je, kúpte si mobil s pripojením na internet a zistíte, že ho stačí zabudnúť vypnúť a potom ani neviete ako a stále visíte na Porade.

A nezabúdajte, že Drak je moje súčasné zamestnanie. A do roboty sa predsa patrí chodiť, či nie?
Janka P
03.10.07,06:38
Vďaka PORADA, vždy keď si neviem rady nachádzam tu pomoc - aj dnes - nikde na stánkach soc.poisťovne som nemohla nájsť tlačivo výpisu z DP k dani z príjmu FO za rok 2004, tu stačilo dať vyhľadávanie a MÁM HO !
Je fajn, že ste, nech sa darí.:)