blcha
16.11.07,13:36
Neviem zapísať v OLYMPe cudzie priezvisko, v ktorom je viacero znakov, ktoré nemám na klávesnici, napr. "o" s dvoma bodkami.
Vy to isto viete!
Zoltán Kovács
16.11.07,12:51
Neviem zapísať v OLYMPe cudzie priezvisko, v ktorom je viacero znakov, ktoré nemám na klávesnici, napr. "o" s dvoma bodkami.
Vy to isto viete!

Máš na mysli nasledujúce písmeno - ö? Tak to dostaneš nasledovne: Stlač klavesu ALT a súčasne naťukaj číslo 0246. (ALT+0246).
sway
16.11.07,12:54
Máš na mysli nasledujúce písmeno - ö? Tak to dostaneš nasledovne: Stlač klavesu ALT a súčasne naťukaj číslo 0246. (ALT+0246).

.........no ty si macher, hoď aj iné písmenká :):) to je pomôcka !!!
Zoltán Kovács
16.11.07,12:58
.........no ty si macher, hoď aj iné písmenká :):) to je pomôcka !!!
Použi nasledovnú pomôcku, ktorá je v každom Windowse:
Štart - Všetky programy - Príslušenstvo - Systémové nástroje - Mapa znakov.

A tu máš všetky tieto kódy, a jednotlivé písmená ako ö,ő,ü,ű sa dajú aj kopírovať.

P.S. Nie som macher, len som to niekedy potreboval, a vypátral. Tak teraz to hojne využívam.
duficek
16.11.07,13:00
klikni na START - programy (all programs) - prislusenstvo (accessories) - systemove nastroje (system tools) a spusti mapa znakov (character map)
tam mas vsetky znaky a aj klavesove skratky typu ALT+...

staci len ovladat windows :)
sway
16.11.07,13:07
Pouťi nasledovnú pomôcku, ktorá je v každom Windowse:
Štart - Všetky programy - Príslušenstvo - Systémové nástroje - Mapa znakov.

A tu máš všetky tieto kódy, a jednotlivé písmená ako ö,ő,ü,ű sa dajú aj kopírovať.

P.S. Nie som macher, len som to niekedy potreboval, a vypatral. Tak teraz to hojne využívam.

ďakujééém, windovs používam a myslím že celkom dobre ovládam už roky, ale toto som nikdy nehľadala - dík.;)