movin
17.11.07,14:07
Zdravím, neviete mi poradit preco sa mi v poslednej dobe zhorsila plet na brade no vlastne okolo celych pier, je v tom nejaky zdravotny problem,...? dakujem za pomoc a vase rady.
BXLmiami
23.11.07,13:17
Veľmi často Helicobacter pilori,ale prichádza do úvahy aj hormonálny problém,alebo psychika.Tiež alergia.Zrejme sa nevyhneš lekárovi.
pracovisko
23.11.07,14:01
Možno je problém v zuboch, buď kaz, alebo nedošlo k zmene v používaní zubnej pasty (alergia na zložku pasty)?
janasv
26.11.07,22:03
Kontaktná dermatitída. Môže byť aj zubná pasta /fluór/, môže byť aj alergia na na nejakú potravinu alebo jej zložku. Napr. mletá červená paprika, kyslá kapusta, korenie, paradajky - kečup a pod. Chce to testy u kožného alebo alergológa /príp. homeopata/ a potom upraviť stravu alebo zmeniť pastu....a pod. Na začiatok skús žihľavový čaj. ;)
HUPKA64
30.11.07,18:42
Ženám a dievčatám vyrážky na brade signalizujú gynekologické problémy.

Nepodceňovať, doplatila som na to sama, nepočúvala som varovné signály a skončilo to operáciou.

U mužov sú možné začínajúce žalúdočné problémy, zmeniť jedálny lístok a možno pomôže, veľa zeleniny, ovocia a menej rezňov.:)
dalida
09.01.08,17:15
:DZ vlastnej skúsenosti odporúčam čo najskôr navštíviť kožného lekára a nespoliehať sa na babské recepty - baby prepáčte:):D. Ja som skúšala tiež kadejaké domáce rady a dopadlo to tak, že som mala tvár ako sfinga pred rozsypaním sa:D